Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip gydytojai žiūri į Arbor seilių mėginius?

Ar susidūrėt kas nors, kad nešėt savo komplektėlį gydytojui?
Man kažkaip nesisekė su temperatūros matavimu, tai nusipirkau Arboritos mikroskopą. Ir man rodos, kad ten su tais paparčio lapais ne visai tai, kaip turėtų būti. Galvoju nusinešti parodyti ginekologui, ber ar neišvarys manęs?
Jau kartą klausiau mūsų forume ginekologės, tai man atsakė, kad nieko apie tai nžn blink.gif
Čia man tokia viltis, jei ovuliacija nelabai kokia pagal Arbor, tai gal dar išvengsiu laparoskopijos...
Atsakyti
kadaise man buvo paskirta daryti ovuliacijos testus (panašius kaip nėštumo), bet apie šitą niekad nekalbėjau su gydytoja. Šiaip rimtas gydytojas nežais su jokiais testais, o pastebės echoskopiškai vyksta ovuliacija ar ne...
Atsakyti
norėjau paklausti bandžiusiųjų "Arbor" prietaisiuką - ar negrybauja jis, teisybę rodo? pagalvojau, kad kol natūraliai rolleyes.gif planuoju, galėčiau pabandyti pagauti ovuliaciją su juo g.gif

ir dar - ar sudėtinga, sunku juo naudotis? ar greitai įgudote?

labai laukiu Jūsų atsišaukimų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimantuks: 14 spalio 2004 - 09:14
Mallena gyvas įrodymas, kad veikia thumbup.gif
Atsakyti
Rimanta, kaip jau rasiau, tai man pavyko is pirmo karto. Jei spjaudyti moki tai pvyks ir tau. Visiskai nesunku. Gerai, kad gali darytis bet kuriuo metu, kad tik turi laisvo laiko. As jo eturiu, bet linka man dave isbandyt ar jis tikrai gerai rodo ( nes pas ja ovuliacija grybauja) ir man patiko. Jei dar kada bandysiu naturaliai ir nebusiu stebima echoskopu tai tikrai isigysiu. Maloniau nei su tuo termometru ir dar ryta. Man jis parode kuo tiksliausiai. Nu va . Dabar tureciau gauti pinegeliu uz reklama smile.gif))
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 10 14, 10:19)
Rimanta, kaip jau rasiau, tai man pavyko is pirmo karto. Jei spjaudyti moki tai pvyks ir tau. Visiskai nesunku. Gerai, kad gali darytis bet kuriuo metu, kad tik turi laisvo laiko. As jo eturiu, bet linka man dave isbandyt ar jis tikrai gerai rodo ( nes pas ja ovuliacija grybauja) ir man patiko. Jei dar kada bandysiu naturaliai ir nebusiu stebima echoskopu tai tikrai isigysiu. Maloniau nei su tuo termometru ir dar ryta. Man jis parode kuo tiksliausiai. Nu va . Dabar tureciau gauti pinegeliu uz reklama smile.gif))

nežinau, ar moku spjaudyti g.gif reiks pabandyti biggrin.gif

ačiū smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1097738601[/mergetime]
Linka, o tau hormoninis disbalansas nustatytas? ta prasme, kodėl ovuliacija grybauja? ar Tu 'Arbor' tyreisi ne vieną kartą?
Atsakyti
kol buvau nebandziusi i tai ziurejau labai skeptiskai. Ir suprantu Linkai taip pat buvo sunku apie ji nusprest, jei ovuliacija kazkaip netaip vyksta. Galvoji, kad ne pas tave kazkas negerqai, o prietaisas nesamones rodo smile.gif))
Atsakyti
aišku smile.gif . jau užsisakiau, nors nesu tikra, ką jis man parodys. ovuliacija pas mane lyg ir vyksta g.gif tik kažkokia ne tokia, manau huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimantuks: 14 spalio 2004 - 09:27
Rimantuk , o ką rodo tau ?
Aš ir turiu . Naudojuosi tik vieną mėn.
Pas mane irgi keistai . kažkaip ir labai greit tie estrogenai didėjo . Vieną dieną kažkaip lyg ir buvo adatėlių , kitą dieną jau buvo aiškios adatėlės , o trečią dieną gražus papartis atsirado . O ten rašo kad tie hormonai pradeda augti jau 4 kaip min dienas prieš ovuliaciją . Na nežinau gal reikia ilgiau su juo pažaist g.gif
Aš pas gydytoją eidama nesinešiu tų bandinių . Gal užsiminsiu tik kad ovuliacija buvo kažkokia , ir vaisingų gleivių tą dieną buvo . Nežinau , nežinau ...
Atsakyti
biggrin.gif man dar nieko nerodo, nes dar neturiu. šįryt užsisakiau, jau patvirtino užsakymą, ir kitą savaitėlę turėčiau turėti. ir kaip tik prieš galimą ovuliaciją, tai pažiūrėsiu, rodys paparčius, ar ne. gerai, jei ovuliacija pilnavertė, tai lengvai pagauti klecką galima, neturint kitų problemų; o jei nepilnavertė g.gif
Atsakyti
tada maziau paparciu rodys smile.gif))
Atsakyti
tegyvuoja paparčiai, kad tik jie būtų laugh.gif
Atsakyti