Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

Norėčiau daugiau sužinoti apie darbą užsienyje (net nzn nuo ko padėti). Girdėjau, kad per agentūras nepasimoka važiuoti - nes jos nuplėšia nemažus pinigus, o į vietą nuvažiavus neaišku ar TIKRAI tą darbą gausi arba jei ir gausi - arsi pluši prakaituosi šviesios dienelės nematydama, ir kai tik jau pradėsi užsidirbinėti pinigėlius į savo kišenę - ateis laikas vykti namo - taigi uždirbio kaip ir 0.

gal kas iš jūsų taip vyko į užsienį uždarbiauti - gal galite pasidalinti patirtimi?
Atsakyti
man taip nebuvo, bet uztai pries pora metu priemiau dvi paneles. jos vaziavo per work ant travel. turejo kontraktus su macdonaldu. viena is ju nuvaziavo i ta tariama darbo vieta. pasitikes ja zmogus labai nustebo, nes jam buvo pranesta, kad atvaziuos ne 2 panos, o 1 vyrukas blink.gif tai ta pana apsisuko ir gryzo pas mane. cia abi rado aukles darbus uz visai neblogus atlyginimus wink.gif gryzusios dar iskele skandala toje agenturoje Vilniuje laugh.gif
Atsakyti
laugh.gif su Makdonaldu ir mums su vyru yra buve panasiai. Lauke visai ne musu. laugh.gif
Bagyra, o kurioj saly tave darbas domina?
Atsakyti
Iš mano bendradarbės vyro agentūra paėmė pinigus(užstata) ir liepė laukti kol jiems paskambins kada bus vieta ir galima važiuoti.Jau nuo gegežės menesio laukia iš pradžiu dar atsakinėjo mobiliu,bet dabar jau išjugtas. sad.gif
Atsakyti
Asara,
domina Anglija, Airija, Škotija wink.gif
Atsakyti
Idomu ar imanoma rasti darba uzsienyje sau ir vyrui,jei turime vaikeli? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Bagyra @ 2004 08 22, 14:01)
Asara,
domina Anglija, Airija, Škotija wink.gif

Nu ir idomus zmones, vis i tas pacias salis verziasi. laugh.gif Na as jau jose atbuvusi. Todel galiu AZ imesti internetinius adresus kur kreiptis, ar kur galima imesti savo CV. Dar ziurint kokioj srityje darbas domina (pas mane pagrinde viskas su viesbuciais). Pati as isvaziavau pries penkis metus per firma Eirelita, net nezinau ar jie dar egzistuoja. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Chilli @ 2004 08 24, 12:32)
Idomu ar imanoma rasti darba uzsienyje sau ir vyrui,jei turime vaikeli? g.gif

Na, as labiau apie Europa. Aisku imanoma. Tik geriausias variantas butu, rasti vyrui darba inetu, nuvaziuoti ir per pora menesiu "prazonduoti" viska, kaip ten su vaiku bus, t.y. gyvenimo salygas, alga, pragyvenima ir pan. O po to jau mamyte su leliu atskrenda. Bet aisku priklauso kokio amziaus vaikas. Jei didesnis, tai yra ivairus darzeliai, ypac Airija, Anglija. Ten yra ir lietuviski darzeliai.
Darbdaviams vaikas nekliutis. Pamenu, mes su vyru bijojome sefams pasakyti kad tuokiames. Mat galvojom, jie issigas, kad as nescia, ir t.t. Po to sugalvos atleisti ir pan. Bet sefai nustebo net kad bijojom, mazdaug "o kas cia tokio jei ir nescia". Gal tik Lietuvoj vaikas kliutis sad.gif
Atsakyti
Na matai ašara - dauk ką reiškia ir kalbos barjeras - angliškai dar susikalbėčiau, o kokia kita kalba jau nikaip sad.gif

Jei gali - tai būtinai į a.ž. atsiūsk netinius adresus - būčiau labai dėkinga clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Bagyra @ 2004 08 24, 13:05)
Na matai ašara - dauk ką reiškia ir kalbos barjeras - angliškai dar susikalbėčiau, o kokia kita kalba jau nikaip sad.gif

Jei gali - tai būtinai į a.ž. atsiūsk netinius adresus - būčiau labai dėkinga clap.gif

jei galetum, man irgi imesk, busiu labai dekinga heart.gif zinai,pasitiketi laikrastiniais skelbimais nesinori..
Atsakyti
Nu jo anglu kalba daug ka reiskia. Ale ot dabar ant visos Lietuvos geda pasidariau blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif Pradejau ieskot savo uzrasu knygutes kurioj ineto adresai surasyti, ir nerandu. Ogi pasirodo pas mama tarp senienu savo daiktu palikau. Kai tik parsivesiu butinai parasysiu.
Prisimenu, viena adresa, kuriame yra darbai visame pasaulyje:
http://www.escapeartist.com/
Dar per google issimetu hotel+jobs+salis ir ten daug randu pasiulymu.
Nu bet nepykit mergaites, bandysiu uzrasine kuo greiciau atsivest doh.gif
Atsakyti
ok ok Asarėle, lauksim wink.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti