Įkraunama...
Įkraunama...

Tarptautiniai vardai

Nežinau, kaip ten su danų kalbos skambesiu, bet tikrai lietuviškas vardas mergaitei būtų Ula (Lietuvoje yra tokia upė), o berniukui pvz., Benas. Bet geriausias vardas bus tas, kurį išrinks tėvai, nes jie geriausiai jaučia, ko reikiam mažam į pasaulį ateinančiam žmogeliukui. smile.gif smile.gif
Atsakyti
is isvardintu PAULA ir ANDRE smile.gif
Atsakyti
Sophie, Amelie, Paula, Nora; Daniele
Eric, Mathieu, Andre, Arthur; Daniel
Atsakyti
Žinau Amerikoj užaugusius Vėją, Mindaugą, Ažuolą , Aidą...ir problemų kaip ir nebuvo..augo, kai reikėjo pasitrumpino ir tiek...Čia nebent dar abiejų tėvelių skirtingos tautybės klausimas... rolleyes.gif
Et..vis tiek išrinksit geriausią ...vis tiek gražiausias bus tas, kuriuo šauksit savo vaiką tongue.gif
Atsakyti
as taip pat stengiuosi berniukui isrinkti toki,kad vienodai butu tiek lietuviskai .tiek kitaip...tai dar is isvardintu neradau Marius,Joris...as pati labiau galvoju,kad mano jei bus berniukas bus Lu©kas,bet mergaitei Luca netinka,nes bent jau UK,tai cia berniuko vardas...nors siaip tai man butu labai grazus mergaitei...
Atsakyti
Deividas ir Marija
Atsakyti
Aš už Andrejų ir Andreją thumbup.gif thumbup.gif Man gražu wub.gif
Atsakyti
dar dadėsiu mano pusserės vyras yra Adžej. Jis lenkas. bet visi jos artimiejį jį vadina Andrium. Rusiškai butų Andrej... Ir t.t. Toks universalus ir gražus...
Atsakyti
QUOTE(deive @ 2005 09 12, 17:37)
o is berniukisku Karolis (manau jis turetu buti tarptautinis)

Vardas tai tarptautinis, bet rašomas ir tariamas skirtingai:
Čalz, Čali (Charles)
Šarl (Charles)
Karl (Karl)
Karlios (Carlos) ir pan.
Juk galima rasti vardą, kuris ir rašomas, ir tariamas būtų vienodai, pvz., iš išvardytųjų Aida.
Atsakyti
Man iš pasiūlytų universaliausias yra mergaitei - Luka, berniukui Lukas, nors berniukui aš rinkčiausi Tomas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agna @ 2005 09 12, 13:13)
Labutis! Likimas leme taip, kad gyvenu tolokai nuo Lietuvos.Renkant mazui ar mazei( dar nezinau) varda teks atsizvelgti i dvigubus kriterijus! Vardas turi buti mielas ir lietuvio, ir dano ausiai! Pridedu savo sarasiuka.Gal pagelbetumet ir issakytumet savo nuomone? Aciu!
Mergaitei-Aida,Amelia,Augusta,Ida,Klara,Lora,Nora, Andreja,Aina,Gabriela,Justina,Justa,Perta,Luka...
Berniukui- Justus,Linus,Lukas,Nelius,Petrus,Andrejas...
Aciu uz pagalba! O gal turite kitu ideju?



iš tavo pateiktų - Aida, Klara, Justa/ Lukas. bet jau Lukų Lietuvoj nors vežimu vežk... wacko.gif
Digna - lot.VERTA;
Debora- hebr. BITĖ;
Kirilas - graik. VIEŠPATIES;
Serena - lot. GIEDRA, LINKSMA
Otonas-germ. TURTAS
na, čia jei ne per vėlu 4u.gif
Atsakyti
labutis,

Mes,taip pat turejom tokia problemele,nes gyvename Suomijoje.Bet kai rinkom vardus,tai ziurejom kad ir vienoj ir kitoj sali butu lengvai istaremi,nes tikrai nemalonu,kai pradeda iskraipyneti tavo varda.Mes davem Marko ir Pauliina.Linkiu ir jums sekmes issirinkti savaji smile.gif

QUOTE(Agna @ 2005 09 12, 13:13)
Labutis! Likimas leme taip, kad gyvenu tolokai nuo Lietuvos.Renkant mazui ar mazei( dar nezinau) varda teks atsizvelgti i dvigubus kriterijus! Vardas turi buti mielas ir lietuvio, ir dano ausiai! Pridedu savo sarasiuka.Gal pagelbetumet ir issakytumet savo nuomone? Aciu!
Mergaitei-Aida,Amelia,Augusta,Ida,Klara,Lora,Nora, Andreja,Aina,Gabriela,Justina,Justa,Perta,Luka...
Berniukui- Justus,Linus,Lukas,Nelius,Petrus,Andrejas...
Aciu uz pagalba! O gal turite kitu ideju?

Atsakyti