Įkraunama...
Įkraunama...

Tarptautiniai vardai

QUOTE(snaige @ 2006 07 15, 07:38)
Oi mergaites o kaip man dabar daryt,jau galvojau issirinkau vardus,bet nepatinka man ir viskas  schmoll.gif Mano vyras arabas,o as lietuve.Nezinau koki man varda susigalvot,nenoriu kad abu liktume nuskriausti.Jis neistars lietuviskai,o as neistarsiu arabiskai  g.gif Lyties dar nezinom,bet jauciu butu gerai du vardai,bet tai zinokit bandziau nu neskamba lietuviski vardai sumaisyti su arabiskais  g.gif Ot problemyte turiu  smile.gif


Tai duokit tarptautinį kokį vardą, arba kokį nors, kuris lengvai ištariamas visiems žmonėms, pvz. iš 4-5 raidžių. Bent jau mes taip su savo draugu mastom. Arba duosim du vardus: į Lietuvą atvažiavęs/usi gali vadintis lietuvišku, jo valstybėje kitu vardu. Gi abiem iš karto nevadinsit, tai ir nereikia, kad derintusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 07 15, 06:38)
Oi mergaites o kaip man dabar daryt,jau galvojau issirinkau vardus,bet nepatinka man ir viskas  schmoll.gif Mano vyras arabas,o as lietuve.Nezinau koki man varda susigalvot,nenoriu kad abu liktume nuskriausti.Jis neistars lietuviskai,o as neistarsiu arabiskai  g.gif Lyties dar nezinom,bet jauciu butu gerai du vardai,bet tai zinokit bandziau nu neskamba lietuviski vardai sumaisyti su arabiskais  g.gif Ot problemyte turiu  smile.gif


zinau kad GABRIELIUS yra ir pas krikscionis, ir pas musulmonus.

QUOTE
du krikshchionishkais ebloga ideja, tik vardai labai tradiciniai.. man tai labiau prie shirdies baltishki.

na, paminejau populiariausius. bet atsiverskit Sventuju rodykle maldaknygej arba internete -- ten pakankamai idomiu ir nenuvalkiotu vardu yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dios: 15 liepos 2006 - 18:39
QUOTE(_Vita_ @ 2006 07 14, 11:47)
Sveikutės,
mūsų situacija tokia, aū lietuvaitė, jis latvis, o gyvename Anglijoje. Neįsivaizduoju kiek vardu ir kokius reikės musu leliukui duoti. Paskutiniu metu galvojau, kad duosime du vardus ir vienas bus lietuviškas, bet tai čia mano nuomonė. Gal daugiau galvoti apie tarptautinį vieną vardą. Man pačiai norėtusi trumpo lietuviško, kaip Upė. Dar nežinome kas bus ar mergaitė ar berniukas. Ką jūs galvojate?

MB olandas. pas mus sutarta tipa: vaiku kai turesim bendru- vardai bus tik LIEYVISKI , ens pavardes iseina automatiskai olandiskos. manau geras sutarimas. tikaisku stensiuos kad nebutu ū , š ir panasiu raidziu varde nes problemos su rasyba, o apsku dar sunkaiu i viak krepitis vardu.....nes sauksminkas ne visada sutapma su vardininku....taigi siulau JONAS. itks ir leituviams ir latvaism ir anglasm.....
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2006 07 15, 14:24)
Tai duokit tarptautinį kokį vardą, arba kokį nors, kuris lengvai ištariamas visiems žmonėms, pvz. iš 4-5 raidžių. Bent jau mes taip su savo draugu mastom. Arba duosim du vardus: į Lietuvą atvažiavęs/usi gali vadintis lietuvišku, jo valstybėje kitu vardu. Gi abiem iš karto nevadinsit, tai ir nereikia, kad derintusi ax.gif


Va apie tai as irgi pamasciau,kad duoti du vardus,bet kazkaip norejau kad deretu,nes noriu juos abu i pasa irasyt. g.gif O pavyzdziui Lietuvoj vienu,o jo sali kitu vardu vadintume.Bet kiek ziurejau arabisku vardu,nelabai man kas is ju patiko.Tas pats ir su lietuviskais g.gif Nu reikes dar ir dar karta per vardynus pereiti.
QUOTE(Dios @ 2006 07 15, 17:35)
zinau kad GABRIELIUS yra ir pas krikscionis, ir pas musulmonus.
na, paminejau populiariausius. bet atsiverskit Sventuju rodykle maldaknygej arba internete -- ten pakankamai idomiu ir nenuvalkiotu vardu yra.


Apie si varda pas mus buvo daug diskusiju,nes jau turiu geriausia drauge kurios dukra Gabriele,o kai jie zais galvoju abi bus Gabrieles,ar bent Gabriel. smile.gif Drauge sako nesvarbu,bet as vis dar mastau,nes vyreliui ziauriai tas vardas patinka. rolleyes.gif
Atsakyti
Gabrielius grazus vardas ir tikrai tiktu, bet pavarde prasideda irgi Ga.. smile.gif
Atsakyti
Snaige, jei mergyte idealus vardas butu Lina - pas arabus tikrai toks yra (arba bent jau labai panasiai skambantis)!
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2006 07 16, 20:17)
Snaige, jei mergyte idealus vardas butu Lina - pas arabus tikrai toks yra (arba bent jau labai panasiai skambantis)!


Cia tikriausiai mano mintis skaitai,as jau per vardynus perejau,ir pagalvojau sau apie Lina,nes lietuviskai irgi juk Lina yra,kaip ir pas arabus. biggrin.gif O prie Linos nereik antro vardo kaip jus galvojat? g.gif
Vardas siaip grazus,bet reiksme man nepatinka."Paguodos giesme"prie to vardo parasyta,tai ir bus vaikas kaip paguoda. smile.gif Bet jei nekreipti demesio i reiksme,visai liuks vardas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaige: 16 liepos 2006 - 21:43
Na jeigu bus mergaitė, gal pvz. Brigita tiktų. jis toks kaip ir tarptautinis. bet kažin kaip arabiškai gaunasi. doh.gif Tiesa prisiminiau - turiu pažystamą arabą, tai jo dukra vardu Rebeka, jei neklystu. O toks vardas man visai gražus 4u.gif
Atsakyti
Man, atrodo, kad jums tiktų vardas Lina arba tada reik dviejų vardų ax.gif
Atsakyti
Na asmeniškai man - Rebeka labai gražus vardas. Ir lengvai tariasi, trumpinti galima Beki. Nu man thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulytele @ 2004 09 23, 10:50)
O koks nuo Mijos mazybinis vardas - Mijyte ar kaip kitaip? Kazko nelabai skamba  g.gif


Mijukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rutast @ 2006 07 17, 18:11)
Man, atrodo, kad jums tiktų vardas Lina arba tada reik dviejų vardų ax.gif

Lietuviai turi Rasa, arabai turi Rasha. 4u.gif
Atsakyti