Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF

Tęsiame kelionę pas savo vaikus.

Čia plepame kol esame stagnacijos periode. Diskutuojam apie viską: apie pavykusius ir nepavykusius IUI, IVF, dalinamės tyrimų rezultatais, ligų gydymais, nuomonėmis apie klinikas, bobučių receptais, nuoskaudomis ir laimėjimais ir net galimais nėštumo požymiais, kurie aplankys kiekvieną iš mūsų. O kartais tiesiog... pasipasakojam kaip jautėmės šiandien, ko bijome ir ką norėtumėme vakarienei...
(Maidenana)
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2015 06 24, 06:09)
Tęsiame kelionę pas savo vaikus.

Čia plepame kol esame stagnacijos periode. Diskutuojam apie viską: apie pavykusius ir nepavykusius IUI, IVF, dalinamės tyrimų rezultatais, ligų gydymais, nuomonėmis apie klinikas, bobučių receptais, nuoskaudomis ir laimėjimais ir net galimais nėštumo požymiais, kurie aplankys kiekvieną iš mūsų. O kartais tiesiog... pasipasakojam kaip jautėmės šiandien, ko bijome ir ką norėtumėme vakarienei...
(Maidenana)


Niugi niugi registras!

Sakai Maikut nepamiršti mums namelių sukurti thumbup.gif

Kaip laikaisi tu?
Atsakyti
Labas!

Meškut, aš tyliai skaitau turkų temą ir labai labai už tave sergu. Tu ir Druide mano favoritės first.gif , labai noriu tikėti, kad jau atėjo jūsų laikas mirksiukas.gif biggrin.gif

Maika, kaip tu?
Atsakyti
Pirmoji mano sukurta tema blush2.gif

Turkų temos neskaičiau, bet numanau, kas ten vyksta ir labai tuo džiaugiuosi wub.gif

Glamour, kaip tu?

zuzla, kaip D.C.? ax.gif


O ką aš... kaip šitoj, kažkur perskaitytoj mintyj: gyvenimas nenusisekė, o visa kita neblogai.
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2015 06 25, 07:58)
Labas!

Meškut, aš tyliai skaitau turkų temą ir labai labai už tave sergu. Tu ir Druide mano favoritės  first.gif , labai noriu tikėti, kad jau atėjo jūsų laikas  mirksiukas.gif biggrin.gif

Maika, kaip tu?

Aciu wub.gif

Aš vis viliuosi kad ir tb persigalvos ir jūs pabandysit wub.gif

Maikut !!! Gi gyvenimas toks jau dalykas kuri gali rinktis koreguoti! ! O kad nusisekes būtų nereikia bijoti permainų! Kad ir kaip baisiai ir bauginanciai beskambetu ! Linkiu tik sėkmės Maikut wub.gif
Atsakyti
Maikut, labai tikiuosi, kad tavo gyvenime atsitiktų kažkas labai netikėto, kas viską pakeistų ir galėtum sakyti, kad gal kokios smulkmenos ir nenusisekė, bet gyvenimas - geras.
Labai labai linkiu, kad taip būtų 4u.gif

QUOTE(siaures meskute @ 2015 06 27, 12:10)
Aciu  wub.gif

Aš vis viliuosi kad ir tb persigalvos ir jūs pabandysit  wub.gif



Mes su juo jau susitarėm, kad nebandysim. Priėmėm kitus sprendimus... Tik dabar jau ir dėl jų detalių nesutariam, bet sprendimas kaip ir yra,taigi nesijaučiu turinti teisę kelti į paviršių vėl tuos pačius klausimus, ar bandyti kažkurioj šaly su donorine ar ne, ypač kai žinau jo nuomone šiuo klausimu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nesumasciau kurioj temoj rasyt... Sitam forume jau pazistu kiekviena per tiek metu skaitymo...isgyvenu su kiekviena visas sekmes ir nesekmes rolleyes.gif

Siandien iskilo toks klausimas.. Po O labai daznai persalu.pakyla temperatura (iki 38). Iskyla limfmazgiai,lauzo kaulus.. Sumeciau,kad butent po O. Ir prisigalvojau-gal organizmas kovoja,kad tik neapsivaisintu ir to pasekoje nusilpsta? g.gif o gal ir durnai mastau cool.gif

Metem IUI ir taupom pinigus IVF..kitaip nebebus...
Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2015 07 06, 21:52)
Sveikos 4u.gif

Nesumasciau kurioj temoj rasyt... Sitam forume jau pazistu kiekviena per tiek metu skaitymo...isgyvenu su kiekviena visas sekmes ir nesekmes rolleyes.gif

Siandien iskilo toks klausimas.. Po O labai daznai persalu.pakyla temperatura (iki 38). Iskyla limfmazgiai,lauzo kaulus.. Sumeciau,kad butent po O. Ir prisigalvojau-gal organizmas kovoja,kad tik neapsivaisintu ir to pasekoje nusilpsta?  g.gif o gal ir durnai mastau cool.gif

Metem IUI ir taupom pinigus IVF..kitaip nebebus...


OHO, kas čia per velniava?? blink.gif blink.gif Pirmą kartą girdžiu... O gydytojai nesakei?
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 06 27, 12:10)
Maikut !!! Gi gyvenimas toks jau dalykas kuri gali rinktis koreguoti! !  O kad nusisekes būtų nereikia bijoti permainų!  Kad ir kaip baisiai ir bauginanciai beskambetu !  Linkiu tik sėkmės Maikut  wub.gif
Na taip, teoriškai taip... O praktiškai imi ir nuleidi rankas... verysad.gif

QUOTE(Rudde @ 2015 06 27, 14:10)
Maikut, labai tikiuosi, kad tavo gyvenime atsitiktų kažkas labai netikėto, kas viską pakeistų ir galėtum sakyti, kad gal kokios smulkmenos ir nenusisekė, bet gyvenimas - geras.
Labai labai linkiu, kad taip būtų  4u.gif

Mes su juo jau susitarėm
wub.gif

Tau priklauso balionėlis 4u.gif user posted image

QUOTE(Čiolienė @ 2015 07 06, 21:52)
Siandien iskilo toks klausimas.. 

Metem IUI ir taupom pinigus IVF..kitaip nebebus...
Neįvaizduoju kas tai mastau.gif

Džiugu, kad judat į priekį wub.gif
Atsakyti
Nuojauta,tik si menesi sumasciau,kad tai kartojasi unsure.gif sia savaite skambinsiu gydytojui del tyrimu rezultatu,gal reiks paklaust.. Bet,kad tiems gydytojams neidomu visiskai..

O dar siandien ir teplioja-19cd blink.gif

Jauciu byru visiskai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2015 06 27, 12:06)
zuzla, kaip D.C.?  ax.gif


gerai, maikut, ačiū, kad klausi 4u.gif kiekvieną dieną džiaugiuosi, kad jis yra wub.gif taip gaila palikti darželyje, pasiilgstu per dieną, tai išnaudoju visas progas kartu pabūti. geras vaikas (tfu tfu tfu), mamos klauso, tėtis geriausias draugas. dabar toks tarpas, kad prasideda ožiai tipo, sakau eik valgyt (pvz. makaronai ir kotletas), o jis man - nenoriu makaronų, susipykstam, išeina į kitą kambarį pakaprizint (čia aš išmokiau - kai tik kaprizai, išvesdavau į kitą kambarį, kad nematyčiau jų, tai dabar pats išeina laugh.gif ), grįžta, sėda ir pavalgo smile.gif žodelių lietuviškų po truputį pradeda atsinešti iš darželio, bus poliglotas, 4 kalbas aplinkoj girdi, ru lt lenkų ir anglų. bais savarankiškias patapo, visur eina, lipa, ima, daro pats, net gaila, kad mamos tiek nebereikia biggrin.gif viskas gerai, gyvenam ir nesiskundžiam smile.gif
gaila, kad tu vis dar neįgyvendinai savo svajonės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2015 07 07, 11:38)
Nuojauta,tik si menesi sumasciau,kad tai kartojasi unsure.gif sia savaite skambinsiu gydytojui del tyrimu rezultatu,gal reiks paklaust.. Bet,kad tiems gydytojams neidomu visiskai..

O dar siandien ir teplioja-19cd blink.gif

Jauciu byru visiskai doh.gif


Gal ten kas nors kabinasi mastau.gif Ir dėl to teplioja??
Atsakyti