Įkraunama...
Įkraunama...

Indiški serijalai per Lietuvos TV.

Manau,kad per TV3 ir TV1 rodomi indiški serijalai sulaukia šiokio tokio dėmesio,vien serijalų kūrimo technika,režisūra,tematika.. biggrin.gif .Verta retkarčiais pasižiūrėt.Abu retkarčiais pasižiūriu.Įdomesnis man per TV1.Tikrai verta palyginti su kitų šalių serijalų kūryba. g.gif
Atsakyti
O gal žinote kiek iš viso serijų yra serialo per TV1?
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 07 12, 14:57)
O gal žinote kiek iš viso serijų yra serialo per TV1?


Nežinau...tik žinau,kad indiški būna labai ilgi.Bet ir jų serijos trumpos,pas mus čia tur būt kelias sujungia?Per tv1 žiūriu-įsirašau ir vakare peržiūriu.Man įdomu,visiškai nauja..,
Atsakyti
Paieškojau ir radau, kad virš 900 serijų tikrai yra blink.gif O kiek tiksliai, neaišku.
Atsakyti
oho...nepagailėjo serijų...Negi niekas nežiūri?Man tai įdomu:ištiesia ranką ...ir aš einu pasidaryt arbatos...grįžtu su arbata: ranką tik ką nuleido... clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2015 07 14, 15:33)
oho...nepagailėjo serijų...Negi niekas nežiūri?Man tai įdomu:ištiesia ranką ...ir aš einu pasidaryt arbatos...grįžtu su arbata: ranką tik ką nuleido... clap.gif


Nu joo... jie gumos tempimo meistrai. Jau kelis kartus žadėjau "mesti", bet vis įsijungiu, gerai kad trumpas per tv1, reklamą prasukus nieko nelieka smile.gif

Man įdomus tas jų gyvenimas, rūbai gražūs, moraliniai įsitikinimai. Nu bet įdomiai sukuria vaidmenis, pvz Sandija..... ale turėjo inteligentiškus tėvus, studijavo.... bet nei arbatos neišmokė išvirti, nei gudrumo ir nuovokumo. Tyli kaip burną prisipylus vandens smile.gif truputi labiau prisitaikytų prie naujos šeimos, greičiau ir savo pasiektų.. o dabar gėdą daro ir visi nelaimingi.
Atsakyti
QUOTE(Rami-Puma @ 2015 07 19, 20:52)
Nu joo... jie gumos tempimo meistrai. Jau kelis kartus žadėjau "mesti", bet vis įsijungiu, gerai kad trumpas per tv1, reklamą prasukus nieko nelieka smile.gif

Man įdomus tas jų gyvenimas, rūbai gražūs, moraliniai įsitikinimai. Nu bet įdomiai sukuria vaidmenis, pvz Sandija..... ale turėjo inteligentiškus tėvus, studijavo.... bet nei arbatos neišmokė išvirti, nei gudrumo ir nuovokumo. Tyli kaip burną prisipylus vandens smile.gif truputi labiau prisitaikytų prie naujos šeimos, greičiau ir savo pasiektų.. o dabar gėdą daro ir visi nelaimingi.


Mane tai ir nervuoja jos tas toks tylumas, steni steni vis ir nieko neišsteni.
Atsakyti
KEISTA,sako jos vyras baigė 9 klases...o beveik skaityt nemoka,vis aiškina,kad nieko neišmano? Ką ten 9 metus mokėsi?O motonos valdžia begalinė,nori,kad sūnūs visai jai paklustų,o pati vyrą taip po padu pakišusi biggrin.gif .
O ...papročiai..per tv3 ,tas atsisakymas marčios dėl veido spalvos,nors visi tamsūs..Bet vis vien smagiai prasukti,pažiūrėt į Indiją nors per serijalo langą
Atsakyti