Įkraunama...
Įkraunama...

Garantijos

sveiki, atsitiko beda

metu pradzioj susidejau naujus dantukus, ir va iskrito, idejau atgal, manau kitadien nueisiu pas stomatologa. o kas blogiausia valgydama "suvalgiau " ir juos smile.gif)

siaip suteikta garantija dar nesibaige. o ka dabar vel ish naujo reiks pinigus moket???

Atsakyti
Mano nuomone, uz toki ivyki yra atsakingas gydytojas, kuris jums blogai pricementavo dantukus. Aisku, yra paprastas, nors ir nelabai smagus budas rytoj ryte pasirausti unitaze rudosiose masese ir aptikti savo dantukus smile.gif Tokiu atveju isvengsite realaus gydytojo meginimo apsiginti, kuomet jis sutiks jums padaryti nauja proteza, jei jus grazinsite sena ar jo liekanas. Is esmes, garantija visur taip veikia - mes graziname sena ir neveikianti daikta o ji arba taiso arba pakeicia nauju, todel tokiu atveju galite ir negauti naujo protezo be papildomo mokescio.
Del protezo uzsitersimo rudaisiais jusu turtais nebijokite smile.gif Gydytojas proteza nuplaus, isdezinfekuos ir sterilizuos.
Atsakyti
Mano bendradarbes sunus besimaudydamas pamete danti nuo implanto ir jis buvo priverstas sumoketi visa suma. Tas dantis jam buvo udetas laikinai, nors man ir laikinas tiltas buvo gerai udetas, kazkaip nepameciau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 17 liepos 2006 - 09:39
neblogas pasiulymas , paieskoti "kakuose" o jei nera??? smile.gif)

itariu kad reikes ir man pinigelius krapstyti. bet kaip tada dirba gydytojai, kad po 2 men jau dantys krenta...

aciu uz patarimus ir atsiliepimus ...

parasysiu veliau kaip sekesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelnuke1: 17 liepos 2006 - 11:35
Sveikos mamytes. Gydzaus dantukus pas stomatologa ir labai nustebau, kai man paklausus, kokio plombuotu dantu garantija, isgirdau atsakyma: "Jokios!". Ar tikrai siuo metu stomatologai nebeteikia garantiju? Gal tai jau norma? g.gif Noreciau, kad pasidalintumet savo patirtimi. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrazole @ 2008 07 15, 14:58)
Sveikos mamytes. Gydzaus dantukus pas stomatologa ir labai nustebau, kai man paklausus, kokio plombuotu dantu garantija, isgirdau atsakyma: "Jokios!". Ar tikrai siuo metu  stomatologai nebeteikia garantiju? Gal tai jau norma?  g.gif  Noreciau, kad pasidalintumet savo patirtimi. Aciu.  4u.gif

Ar jūs manote, kad medicina ir garantijos suderinami dalykai g.gif
Atsakyti
Pries metus gydziau dantuka(kanalu valymas ir plombavimas) privacioje klinikoje tai sake kad garantija lyg 2metai- jei gerai atmenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 07 16, 00:07)
Pries metus gydziau dantuka(kanalu valymas ir plombavimas) privacioje klinikoje tai sake kad garantija lyg 2metai- jei gerai atmenu ax.gif

Matyt, laikai pasikeite. Stomatologo paslaugos labai pabrango, o atsakomybes neprisiima jokios. verysad.gif
Atsakyti
Na aš kažkada mačiau laidą, kuri buvo apie stomatologus, jų teikiamas paslaugas ir pan. Tai vienas taip pasakė vienam savo pacientui, kuris pas ji susidejo ir tvarkėsi dantukus: Jei jūs kiekvieną dieną pas mane ateisit ryte ir vakare ir aš Jums išvalysiu dantis tuomet as duodu garantija 99metams mirksiukas.gif Tai vat taip mergaitės..
aš ir taip pagalvoju...sumokam tokias sumas-o atsokomybės kaip ir jokios doh.gif
Atsakyti
siaip tai kiekvienas save gerbiantis stomotologas duoda garantija, bent jau pusmeciui tai tikrai
Atsakyti
QUOTE(zlt @ 2008 07 16, 22:03)
siaip tai kiekvienas save gerbiantis stomotologas duoda garantija, bent jau pusmeciui tai tikrai

As irgi taip galvociau, bet man pasake, kad as nezinau, kaip jus laikysites higienos, kiap rupestingai valysit, tad garantijos negali suteikt. Tas, be abejo, itakoja, bet juk riesutu netriauksi kiekviena diena. Tai jos ir klausiu, jei plomba isskris po savaites, tai argi tai nereiks nekokybisko darbo? O as manau, jei medziagos kokybiskos, tai plomba turi laikyti, tad garantija butina. Nebent medziagu kokybe abejotina.. O kaip gali paprastas zmogelis ja patikrint? Niekaip. g.gif O juk stomatologines paslaugas teikianciu kabinetu ir kliniku tiek prisisteige, kad negaliu nei isivaizduot, kokia turetu buti konkurencija ir budai, norint vystyti savo veikla-bizni. Tai va, ko gero esam aukos..
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2008 07 16, 22:00)
Na aš kažkada mačiau laidą, kuri buvo apie stomatologus, jų teikiamas paslaugas ir pan. Tai vienas taip pasakė vienam savo pacientui, kuris pas ji susidejo ir tvarkėsi dantukus: Jei jūs kiekvieną dieną pas mane ateisit ryte ir vakare ir aš Jums išvalysiu dantis tuomet as duodu garantija 99metams mirksiukas.gif  Tai vat taip mergaitės..

Ir protingai pasakė ax.gif Jūs galit duot sau 100 % garantiją, kad išgyvensit iki rytojaus g.gif

QUOTE(Sidabrazole @ 2008 07 17, 11:46)
Tai va, ko gero esam aukos..

Paverkim dabar...
Atsakyti