Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Humans

Sveikos.
Kas žiūrite šitą naują serialą?
Aš jį atradau prieš kelias dienas ir jau labai užsikabliavau, laukiu naujų serijų. smile.gif

Kadangi Facebook esu palaikinus AMC puslapį dėl TWD, tai gavosi kad pamačiau reklamą. pasisekė biggrin.gif

http://www.imdb.com/title/tt4122068/
http://www.amc.com/shows/humans

user posted image

reklama: https://www.youtube....h?v=eb2RTxKnmn8

Trumpai apie: Serialas mokslinės fantastikos. Buvo sukurti androidai robotai savo išvaizda ir elgesiu labai panašūs į žmones. Jie užprogramuoti padėti buityje ir atlikti įv. darbus palengvinti gyvenimą. Juos įsigija beveik kiekviena šeima. Ir keli iš jų buvo sukirti slaptai - jie sugeba prisiminti, mąstyti. Turi jausmus ir nuomonę. Įvyko kažkas (dar tiksliai neatskleista) ir grupė buvo atskirta. Vaikinas liko su šeimininku, o merginos atskirtos. Viena parduota prostitucijai o kita perprogramuota ir perparduota naujai šeimai. Bet jai kartas nuo karto iškyla prisiminimai ir mylimasis.
Atsakyti
Iš viso tik 4 serijos? Ar 8? Per kur žiūrit, gal galit pasidalint?
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2015 07 17, 18:50)
Iš viso tik 4 serijos? Ar 8? Per kur žiūrit, gal galit pasidalint?


Dabar yra išėjusios 5 serijos, o pirmo sezono turi būti 8. Kita serija - Liepos 19 smile.gif

Aš siunčiuosi iš linkomanijos smile.gif
Atsakyti
aišku... man su Linkimanija nesiseka, niekur kvietimo negaunu.. Aš tik 4 radau... Kol kas smagiai susižiūrėjo, lauksim kaip bus toliau...
Atsakyti
Ketinu pradet ziuret, kai iseis visos 1 sezono serijos, taip smagiau. 2 sezonas berods irgi bus?
Atsakyti
Kiek suprantu, žada ir antrąjį..
Atsakyti
Matėt jau 6 seriją?
Reikalai tik ėmė judėti, o sezono tiek nedaug likę.

Man labai nepatinka Fredas... Pridarys problemų, lygiai taip pat kaip to jau pridarė Joe.

*SPOILER* ir labai tikiuosi, kad Maxui viskas bus gerai. Jis toks mielybė, dar vaikas visiškas matosi.
Atsakyti
Jėzau tas šeimos tėvas tai kažkoks atsilupęs. Gavo progą "įmerkti" tai dabar jau laiko Anitą kaip savo nuosavybę. Aplamai, ta šeima ant tiek yra nemiela, veikėjai tokie įkyrus, vyresnioji dukra dar dar su mama kažkiek gaudosi tame kas vyksta, bet likę tai pasimetę veikėjai. Įdomu kuo užsibaigs viskas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 07 25, 17:39)
Jėzau tas šeimos tėvas tai kažkoks atsilupęs. Gavo progą "įmerkti" tai dabar jau laiko Anitą kaip savo nuosavybę. Aplamai, ta šeima ant tiek yra nemiela, veikėjai tokie įkyrus, vyresnioji dukra dar dar su mama kažkiek gaudosi tame kas vyksta, bet likę tai pasimetę veikėjai. Įdomu kuo užsibaigs viskas... smile.gif


Man patinka Mios (Anitos) charakteris.
7 serijoj kai atėjo prie Joe, sako "Aš buvau čia VISĄ laiką, visą. Tu pradėjai savęs nekęsti net nebaigęs". Vagšas, net nebeturėjo ką atsakyti lotuliukas.gif

O šiaip liko tik 1 serija, o aš jau laukiu 2 sezono. tikiuosi jis bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agata0710: 29 liepos 2015 - 11:11
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 07 25, 17:39)
Jėzau tas šeimos tėvas tai kažkoks atsilupęs. Gavo progą "įmerkti" tai dabar jau laiko Anitą kaip savo nuosavybę. Aplamai, ta šeima ant tiek yra nemiela, veikėjai tokie įkyrus, vyresnioji dukra dar dar su mama kažkiek gaudosi tame kas vyksta, bet likę tai pasimetę veikėjai. Įdomu kuo užsibaigs viskas... smile.gif


O man šeima visai patinka, ypač merginos. Ir scenos tarp Sophie ir Niska'os labai mielos buvo wub.gif O su Joe tai turiu problemų...

Įdomu, kaip baigsis šis sezonas (tikiuosi, kad pratęs toliau, nes tikrai nesinori, kad baigtųs, o naujienų apie pratęsimą kaip ir nėra...), nes po 7 epizodo likau išsižiojus.

Tiesa, žiūrėdama susimąsčiau - kiek Leo metų? Jis nuskendo būdamas 13, atrodo, o Mia'ai 14, bet ji buvo sukurta dar prieš jam mirštant... Kaip ir kiti iš jų (Niskai - 9, o Max'as dar jaunesnis)... Tai jam turėtų apie 20 būt, ar kaip išeina?

O gal kas nors žiūrėjot švedišką originalą, pagal kurį ši versija sukurta? Real Humans (Äkta människor)? Pradėjau žiūrėt kelias serijas tai visai nieko, toks kiek grubesnis ir tamsesnis pasirodė ir stilistiškai kiek skiriasi, bet bijau kol kas daugiau žiūrėt, kad labiau nesusispoilinčiau.

Finalo promo
Atsakyti
Sunku nusakyti ar bus antras sezonas, reitingai nėra maži, kadangi serialas anglų gamybos (nors priklauso amerikiečių AMC kanalui)tai šitas serialas tikras hitas Anglijoje, didelis žiūrimumas. Originalas/švediška versija buvo rodoma 2 sezonus ir po to nutraukta. Kadangi Amerikoje serijos pasirodo gana vėliau nei UK, tai ten kiek mažiau žiūrima nes daugelis internetu parsisiunčia serijas... Kad ir kaip būtų, serialas priklauso AMC, o šis kanalas nėra toks komercinis kaip tarkime FOX, todėl mano manymu 2 sezonui - žalia šviesa, kad ir nebus populiarus ir pinigų daug neužbirbs kanalui, užpildyti tuščią vietą kanalo grafike pilnai galės dar vienus kitus metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 07 30, 20:54)
Sunku nusakyti ar bus antras sezonas<..>


Antras sezonas jau patvirtintas, tikrai bus smile.gif
Atsakyti