Įkraunama...
Įkraunama...

Ponia Dila, I tema, Dila Hanim

user posted image

Gražuolės Dilos vyras Ilsanas ir jo konkurentas Rizas įsivelia į pavojingą konfliktą dėl labai vertingos žemės pirkimo. Užvaldytas emocijų Rizas padaro didžiausią klaidą gyvenime – nužudo Ilsaną. Našlės Dilos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom, kai jos mylimas vyras yra nužudomas. Dila prisiekė surasti ir atkeršyti tam, kas įvykdė šį nusikaltimą. Atsitiktinai susipažinę Dila ir Rizas įsimyli vienas kitą iš pirmo žvilgsnio nežinodami, kokia praeitis juos sieja.....

Prašom jungtis 4u.gif
Atsakyti
hi.gif bandysim ziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 30, 16:43)
hi.gif bandysim ziureti smile.gif

Bandom cool.gif
Atsakyti

Bandysiu ir as. Kol kas net nezinau, kazkuom primena Meile ir bausme, gal tie visi paprociai, ar kad seimos galva pasake ir sventa biggrin.gif ... O ta brolio zmona ne Fusun ar kokia ten buvo 1001 nakti? Nes tik ji man matyta. O aktoriai kol kas nelimpa man, reik laiko susigyvent su jais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 30, 14:50)
Bandysiu ir as.  Kol kas net nezinau, kazkuom primena Meile ir bausme, gal tie visi paprociai, ar kad seimos galva pasake ir sventa  biggrin.gif ... O ta brolio zmona ne Fusun ar kokia ten buvo 1001 nakti? Nes tik ji man matyta. O aktoriai kol kas nelimpa man, reik laiko susigyvent su jais cool.gif

Cha kaip smagu čia visas matyti biggrin.gif
Na man Erkanas jau pažįstamas. Tas blogesnis brolis matytas pas ruses.ir dar viena aktorė matyta, bet niekaip neatgaminu kur. Man irgi šiek tiek primena Meile ir bausme. Bet tikiuosi, kad tik šiek tiek biggrin.gif Bet va prie pagrindinės aktorės man irgi šiek tiek reikės priprasti smile.gif bet nieko, priprasiu smile.gif
Atsakyti
kolkas visai skaniai serialas valgosi biggrin.gif
Atsakyti
Simbuli aš tau čia atsakysiu smile.gif
Na, kad Erkanas Petakaja Turkijoje savo vardą turi tai zinau, bet va, kad sex simbolis tai neteko girdėti smile.gif Šiaip kaip savo kartos atstovas tai taip jis prie tų garsiųjų. Ir seriale bei filme ne vienam vaidines smile.gif Tai va jis man Bėgančiam laike patiko, tikiuosi čia jo personažas bus tegiamas biggrin.gif
Atsakyti
Uzkrito pavadinimas, bet ir norejau rasyt, kad ta su Savasu primena biggrin.gif paprociai, muzika..tik vaizdas nedreba biggrin.gif reikia isivaziuot, ne visi iskart uzkabina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 30, 16:03)
Simbuli aš tau čia atsakysiu smile.gif
Na, kad Erkanas Petakaja Turkijoje savo vardą turi tai zinau, bet va, kad sex simbolis tai neteko girdėti  smile.gif Šiaip kaip savo kartos atstovas tai taip jis prie tų garsiųjų. Ir seriale bei filme ne vienam vaidines smile.gif Tai va jis man Bėgančiam laike patiko, tikiuosi čia jo personažas bus tegiamas biggrin.gif

Uzmirsau turbut pamineti, kad savo kartos turbut buvo biggrin.gif O ta pagrindine buvo Turkijos mise, kaip ir Ebru is Kuzejaus ir Zerin is KPA. Cia pas juos ziuriu populiaru vos ne kaip Mexikoj kokioj, laimi grozio konkursa ir tada i aktoryste pasinert cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 30, 15:13)
Uzmirsau turbut pamineti, kad savo kartos turbut buvo  biggrin.gif O ta pagrindine buvo Turkijos mise, kaip ir Ebru is Kuzejaus ir Zerin is KPA. Cia pas juos ziuriu populiaru vos ne kaip Mexikoj kokioj, laimi grozio konkursa ir tada i aktoryste pasinert cool.gif

Šiaip tai jo. Ten daug misiu ir modelių į serialus paskui pakviečia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 07 30, 16:50)
O ta brolio zmona ne Fusun ar kokia ten buvo 1001 nakti? Nes tik ji man matyta.

Va is kur matyta, is pradziu galvojau, kad Giunejaus meiluze is KG ir vis atrode kazkokia kitokia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ir aš prisijungsiu žiūrėti, gal užkabins, nors dar neišblėsta prisiminimai iš Bėgančio laiko (stiprus buvo serialas). Norėjau pasiteirauti, gal kas žinot kiek serijų bus ir kokia serialo pabaiga teigiama ar negiama? smile.gif
Atsakyti