Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejus

Fritiūrinei perku Vilniaus "gruzdinimui", o šiaip naudoju Anira alyvuogių aliejų.
Atsakyti
Aš jau keli metai perku tik pilstomą aliejų su priedais. Dažniausiai kepimui - saulėgražų su baravykais šalto spaudimo, salotoms su baziliku. Moliūgų man visai nieko ant silkės. O Abrikosų kauliukų ir mogdolų riešutų pilu į kremą veidui smile.gif
Klaipėdoje yra firminė aliejaus parduotuvė ir ten pasirinkimas labai didelis. Labiausiai džiaugiuosi, kad tie aliejai yra beveik bekvapiai.
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2006 10 12, 08:37)
Aš jau keli metai perku tik pilstomą aliejų su priedais. Dažniausiai kepimui - saulėgražų su baravykais šalto spaudimo, salotoms su baziliku. Moliūgų man visai nieko ant silkės. O Abrikosų kauliukų ir mogdolų riešutų pilu į kremą veidui  smile.gif
Klaipėdoje yra firminė aliejaus parduotuvė ir ten pasirinkimas labai didelis. Labiausiai džiaugiuosi, kad tie aliejai yra beveik bekvapiai.

o kur Klaipėdoj? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2006 10 12, 07:37)
Aš jau keli metai perku tik pilstomą aliejų su priedais. Dažniausiai kepimui - saulėgražų su baravykais šalto spaudimo, salotoms su baziliku. Moliūgų man visai nieko ant silkės. O Abrikosų kauliukų ir mogdolų riešutų pilu į kremą veidui  smile.gif
Klaipėdoje yra firminė aliejaus parduotuvė ir ten pasirinkimas labai didelis. Labiausiai džiaugiuosi, kad tie aliejai yra beveik bekvapiai.


QUOTE(Lindra @ 2006 10 12, 12:52)
o kur Klaipėdoj?  bigsmile.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif Jūruže, atsakyk atsakyk... Niekad apie tai nebuvau girdėjus....
Atsakyti
Mes tai perkam Natura. Kazkada buvau pirkus alyvuogiu, bet man jis labai nemalonus, o i salotas det tai is viso apetita prarandu schmoll.gif
Papildyta:
Mes tai perkam Natura. Kazkada buvau pirkus alyvuogiu, bet man jis labai nemalonus, o i salotas det tai is viso apetita prarandu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2006 10 12, 13:52)
o kur Klaipėdoj?  bigsmile.gif

kiek zinau, senajame turguje,tame pastate ,kur seniau buvo audiniai,dabar lygtai ukines prekes g.gif (turgaus gale,kur darzovemis prekiaujama) ten yra ivairiu prieskoniu ir pilstomo aliejaus parduotuve rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaipediske: 13 spalio 2006 - 13:27
Šiandien laabai ilgai stovėjau prie visokių aliejų, actų, balsamicų lentynos... apžiūrėjau ir kokių tik aliejų neatradau... pradedant paprastu alyvuogių, baigiant moliūgo sėklų aliejum... ir dar ten visokios egzotikos buvo pilna... tai vat iš tos daugybės išsirinkau graikiškų riešutų aliejų salotoms, vištienai (rašo, kad su žuvim irgi tinka g.gif ) ir migdolų aliejų - šitas daugiau į visokius kepinius dėti, skoniui švelniam ir kvapui... rolleyes.gif reiks išbandyt rytoj...
ir dar tiesa nusipirkau balto Modenos balzamiko.. saločikėms irgi.. thumbup.gif
Atsakyti
Ar naudojat ir kaip moliūgų sėklų aliejų?
Atsakyti
QUOTE(graphke @ 2006 02 07, 14:51)
mm.. friutirinems aliejus geriausiai tiktu palmiu, tuomet galetum kepti ant jo iki 10 kartu, jei jis maisytas su kitu, dazniausiai ant etikeciu rasoma gruzdinimo, tuomet galesi kept maziau kartu, nes susidaro nuodingosios medziagos. tokie aliejaus kaip rapsu, saulegrazu ar kt. nepatariu pilt i gruzdintuves, nes antra kart reikes pilt laukan, mat jiems kepant aukstoj temperaturoj susidaro koncerogenines medziagos, kurios yra nuodingos musu organizmui. o jau nebereikalinga alieju labai lengvai galima supilt i koki buteli ir i siuksliu deze.  smile.gif

Fritiūrinei naudoju tik palmių aliejų. Bet gal jūs žinote ką geriausia pirmus kartus jame kepti? nes jei pirmą kartą iškepi jame mėsą, tai jau antrą kartą nepanaudosi, nes atsiranda kažkokių apdegusių gabalėlių, lygiai tas pats su koldūnais įdarytais mėsa. ką geriausia kepti pirmus kartus, kad tas aliejus išliktu skaidrus? bulves, daržoves ar dar kažką? 4u.gif
O dėl tų kvapiųjų aliejų, tai ma irgi labai įdomu būtu sužinoti, čia kiek skaičiau, tai jūs trinate, česnakus, prieskonius. O kaip jei dėti tiesiog šviežią šakelę, na kaip būna pardavime? Ar deda, tik dėl grožio? doh.gif Be to aš net nežinau kur tokį aliejų (su prieskoniais) naudoti? Nes turbūt kaip ir kievieną prieskonį reiktų naudoti skirtingiems patiekalams? ax.gif
Atsakyti
Naudoju saulegrazu alieju ,,Natura".
Atsakyti
Natura ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2007 06 03, 23:01)


As irgi perku tik Natura thumbup.gif , o savo mazei i darzoviene pilu Aniros moliugu seklu alieju, jis man super ir daaaug visokiu mikroelementu turi thumbup.gif
Atsakyti