Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejus

aš perku alieju norfoje kažkoks rusišku pavadinimu jis maišytas alyvuogių ir saulėgąžų, man labai patinka ir kaina gana nedidelė kažkur nuo 5-6 litų, tik dabar nebemačiau norfoj gal dar atveš. Norėčiau naudoti vien alyvuogių bet man perbrangu kepimui, dar salotoms kai nedaug reikia tai nieko.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 08 29, 13:56)
Sakai yra skardinej, reiks ieskot, nes as stikliniuose buteliuose perku  doh.gif  . Karta jau sudauziau  biggrin.gif
O kaip zinoti, ar is modifikuotu augalu - ant etiketes tai neraso, o kai kazkada Lietuvos ryte buvo lentele tai ismeciau  doh.gif


Kad aliejus is modifikuotu augalu ant etikeciu raso.
Atsakyti
kepimui perku saulegrazu, o salotom aluvuogiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuxa @ 2007 08 30, 11:31)
Kad aliejus is modifikuotu augalu ant etikeciu raso.

Nevisada schmoll.gif , Maximos rapsu arba saulegrazu modifikuotas (nu visiska sklerioze, kai neuzsirasau pamirstu blush2.gif ), nei ant vieno neraso - nebent gal kai maisytas nereikia?
Atsakyti
naudoju tik Vilniaus thumbup.gif . Anksciau dar pirkdavau Obeliu, bet pastaruoju metu kazkoki kvapa igavo tas aliejus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2007 08 14, 20:35)
Floriol-jis be cholesterolio. thumbup.gif



mama mia... augaluose ir ju produktuose NIEKADA nebuna cholesterolio, cholesteroli gamina tik gyvunai!!!!!! doh.gif doh.gif doh.gif


Bet as irgi perku Floriol, nors ir ne del tos priezasties lotuliukas.gif
Atsakyti

Nusipirkau graikinių riešutų aliejaus - salotoms, nes skaičiau, kad jame daugiausia Omega- 3 rūgščių. Morkas ir svogūnus sriubai kepinu alyvuogių aliejuje.Na o kepimui naudoju rapsų arba saulėgražų aliejų.

Čia yra informacijos apie aliejus.
Atsakyti
Kokį aliejų naudojat fre bulvytėms kepti? Specialaus niekur nerandu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 17 vasario 2008 - 18:26
QUOTE(kristal @ 2007 06 04, 09:41)
As irgi perku tik Natura  thumbup.gif , o savo mazei i darzoviene pilu Aniros moliugu seklu alieju, jis man super ir daaaug visokiu mikroelementu turi  thumbup.gif

pritariu thumbup.gif visa "Aniros" produkcija superine thumbup.gif
Kepimui naudoju Natura,o i salotas pilu Aniros alyvuogiu good.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 02 17, 18:25)
Kokį aliejų naudojat fre bulvytėms kepti? Specialaus niekur nerandu ax.gif


fre bulvytems geriausias palmiu aliejus
Atsakyti
naudoju Natura aliejų.bet ir pabrango jis doh.gif
Atsakyti
Alieju naudoju praktiskai tik salotoms, arba dar darzovems, vistienai apkepitni, tai amn skanaisuai su alyvuogiu, o kadangi alyvuogiu man regis leituvisku nelabai ir yra, tai.. blush2.gif Perku dazniausiai ta Anira, tirkai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2007 08 28, 23:08)
aš ir naudoju tik alyvuogių aliejų mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti