Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejus

QUOTE(regna @ 2009 02 24, 13:17)

Aš,manau,kad jo galiojimo laikas ilgas,o,ištiesų,iškilo klausims berašant,gal yra eksperčių,ar žinančių,ar aliejus ,ypač alyvų susensta ,būtų ydomu sužinoti
Gal kuri galite parašyti 4u.gif

nesu eksperte, bet zinoma, kad susensta!!kartais galima ir nusipirkti jau tokio senstelejusio, nemaloniai apkartusio. tai priklauso ir nuo laikymo salygu, todel manau, kad geriausia alieju pirkti sviesai nelaidzioje taroje (jei stikliniuose buteliuose - tai tamsaus stiklo). pradarytro butelio galiojimo laikas tikrai gerokai sutrumpeja.
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 02 24, 12:40)
nesu eksperte, bet zinoma, kad susensta!!kartais galima ir nusipirkti jau tokio senstelejusio, nemaloniai apkartusio. tai priklauso ir nuo laikymo salygu, todel manau, kad geriausia alieju pirkti sviesai nelaidzioje taroje (jei stikliniuose buteliuose - tai tamsaus stiklo). pradarytro butelio galiojimo laikas tikrai gerokai sutrumpeja.

Kartą ir aš nusipirkau...Iš pradžių dar nieko,paskui atsirado drumzlių ir pradėjo jis man smirdėti katino sysium.Čia buvo alyvų aliejus,tiesa,iš tų pigesnių...Dabar gi akcijos Maximoj 25,Norfoj 30 proc. nuolaidos aliejui.Reikės pabandyti įvairesnių pasipirkti.
Atsakyti
Mama-Greta, 4u.gif dėkui už labai prasmingą informaciją.

Tuo pačiu,noriu parašyti,kad aš jau atsirikau aliejų,kepimui,salotoms.
Man teko skaityti internete,kad valgyti alyvų aliejų[salotoms],geriausia pirmojo šalto spaudimo.
Aš,atkreipiau maxsimoje,[aliejai alyvų ,kaip tik tamsiuose induose- buteliuose}
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 02 24, 12:17)

Aš,manau,kad jo galiojimo laikas ilgas,o,ištiesų,iškilo klausims berašant,gal yra eksperčių,ar žinančių,ar aliejus ,ypač alyvų susensta ,būtų ydomu sužinoti
Gal kuri galite parašyti 4u.gif

Jei perki tikrai kokybišką, ir laikai tinkamai, tas laikas tikrai yra ilgas. Laikyti reikia tamsoje, ir vėsiai, bet ne šaldytuve. Negalima laikyti arti viryklės ir pan, kur šiluma sklinda.

QUOTE(regna @ 2009 02 24, 20:08)

Man teko skaityti internete,kad valgyti alyvų aliejų[salotoms],geriausia pirmojo šalto spaudimo.


Tai tik tokį ir reikia. Neįsivaizduoju, kad galėčiau valgyti kažkokį kitokį, nei pirmo spaudimo ir aukščiausios įmanomos kokybės.
Atsakyti
Šaltmėte 4u.gif aciūūū 4u.gif
Atsakyti
As tik alyvuogiu naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magic.face @ 2009 03 20, 18:42)
As tik alyvuogiu naudoju  smile.gif


thumbup.gif Aš irgi visur naudoju tik alyvuogių aliejų thumbup.gif
Atsakyti
Alyvuogiu alieju naudoju ir kepimui ir salotoms. Kainos jo didokos. Tenka per akcijas daugiau nusipirkti.
Atsakyti
Mano pagrindinis kriterijus - kad būtų pirmo spaudimo (mechaniškai spaustas) ir iš genetiškai nemodifikuotų augalų. Kepimui - saulėgrąžų ir rapsų, salotoms - alyvuogių (extra virgin).
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 20, 20:53)
Man taip pat labai įdomu, kur bus galima įsigyt. Nes rapsų aliejus kokybe praktiškai atitinka alyvuogių aliejų, o žymiai ekologiškiau ir organizmas geriau priima vietinės gamybos produkciją. Tik va iki šiol ekologiško nesu mačius  schmoll.gif



Jo įsigyti galima pas ūkininką tiesiai arba Vilniui ekologiškų produktų turgelyje šeštadieniais. Tik ne visais. Va šiandien yra. Į kitus miestus, kaip Alytus, Marijampolė, Kaunas, Kėdainiai susitarus, kartais važiuodami prie progos vežam.
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2009 03 21, 10:58)
Jo įsigyti galima pas ūkininką tiesiai arba Vilniui ekologiškų produktų turgelyje šeštadieniais.

Kurioj vietoj tas turgelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Nezinau, niekaip neprisitaikau salotoms alyvuogiu aliejaus doh.gif Koki perkat extra virgin, kad butu malonaus skonio mirksiukas.gif Man vis neskanu, turi spec.skoni.Skaiciau, kad pas mus ir nera paties geriausio alyvuogiu aliejaus g.gif Dabar nusipirkau tamsiam buteliuke Aniros extra virgin, bet ir vel man neskanus verysad.gif
Atsakyti