Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

QUOTE(Papugele @ 2005 05 20, 14:16)
Labai reikia programos AKROBAT REIDER(jei teisingai uzrasiau).Gal zinot kas adresa is kur galeciau parsisiust? 4u.gif

Pasižiūrėk čia acrobat reader mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia programos kuri paleistu vaizdo irasus.Per Winap'a, Windows media player nepaleidzia.Kazkaip yra uzrakintas kaip ir uzkuoduotas, saugojamas ir tik su kaikuriom programom pasileidzia, tai gal zinot kokia ir kur parsisiust programa kuri tikrai paleidzia tokias "tvoras"?
Is anksto dekoju.
Atsakyti
Pagelbekit prasau. Kas galite patarti is kur galima parsiusti Kaspersky antivirusine programele? Rasti tai galima, bet nera niekur raktu. Taigi, labai noriu programeles, nes kol kas kompiuteris visai be antivirusines programos. gal kas nors zinote koki puslapiuka, kur galeciau rasti ir parsiusti, ar kas nors galetu man atsiusti? Buciau be galo dekinga ax.gif
Atsakyti
Parasyk kur nusiusti, ar kokios versijos rakto reikia?
Atsakyti
Įdedu nuorodą su Kaspersky antivirusine ir raktu, gal tiks g.gif

http://www.plop.ru/m...rticle&sid=3994
Atsakyti
Gal žinote iš kur parsisiųsiti programėlę fotoaparatui Samsung Digimax 200? Bandžiau ieškoti bet neradau. Negi nėra? cry.gif O gal kokia kita tiktų? g.gif
Atsakyti
Mergaitės-jau trečia diena kankinuosi-vis bandau parsisiųsti žaidimuką.Pasirodo, mano kompe nesuinstaliuota programa WinRAR cry.gif Gal galit kuri pagelbėti ir parašyti, iš kur tą programą gauti ir kaip susiinstaliuoti. Iš anksto nuoširdžiai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Mergaitės-jau trečia diena kankinuosi-vis bandau parsisiųsti žaidimuką.Pasirodo, mano kompe nesuinstaliuota programa WinRAR  Gal galit kuri pagelbėti ir parašyti, iš kur tą programą gauti ir kaip susiinstaliuoti. Iš anksto nuoširdžiai dėkoju



http://files3.rarlab...r/wrar342lt.exe
Atsakyti
QUOTE(Jomke @ 2005 05 07, 13:39)
Turiu problemele , nusipirkom turguje skaitmenini fotoaparata Nikon ir reikia dabar programeles , kad galima butu istraukti is jo nuotraukas . Vyras buvo internete surades viena , bet ji demo versija ir jau laikas jos pasibaige  cry.gif . Gal kas zinote iskur galima butu gauti programele  smile.gif  Buciau labai dekinga  4u.gif

Pas mane irgi Niconas, bet ta programa kur buvo prie fotiko , užima labai daug vietos kompe, tai aš iš interneto atsisiunčiau Picasa 2 programą.Man atrodo kad ji tinka visiems fotikams.Mažai vietos užima kompe, nemokama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 06 27, 13:39)
Pas mane irgi Niconas, bet ta programa kur buvo prie fotiko , užima labai daug vietos kompe, tai aš iš interneto atsisiunčiau Picasa 2 programą.Man atrodo kad ji tinka visiems fotikams.Mažai vietos užima kompe, nemokama mirksiukas.gif

Aš irgi atsisiunčiau šitą programėlę, bet nelabai žinau kaip ja naudotis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 06 27, 12:45)
Aš irgi atsisiunčiau šitą programėlę, bet nelabai žinau kaip ja naudotis  blush2.gif

Prijungi fotiką prie kompo,spaudi Import, tada pažymi nuotraukytes , persikelia jos į kompą, tada gali redaguoti, karpyti ir t.t
Jei kas neaišku klausk, bandysiu padėt 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galite pagelbeti ir atsiųsti kurio nors (Alkono ar Led) žodyno instaliacinius failus? turiu namuose, bet man dabar reikia. Būčiau labai dekinga.
ginijai@yahoo.com

Atsakyti