Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

Merginos, gal kas turite ir naudojate astrologinę programą, tipo ZET. Bandžiau ir per e-mulę ir intern.bet vis kažkaip nepasileisdavo. SOS.
Atsakyti
sveiki 4u.gif
gal žinote is kur galima nemokamai atsiųsti programą Cosmopolitan Virtual Look?
Atsakyti
QUOTE(Doviliucas @ 2005 11 03, 20:05)
sveiki  4u.gif
gal žinote is kur galima nemokamai atsiųsti programą Cosmopolitan Virtual Look?

Siųskis per eMule, mačiau ten tokia programa yra ir sveria virš 400 MB.
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 11 04, 12:48)
Siųskis per eMule, mačiau ten tokia programa yra ir sveria virš 400 MB.

Gal galėtum tundrai konkrečiau paaiškinti?? Laaaaabai prašau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika9: 04 lapkričio 2005 - 12:53
QUOTE(erika9 @ 2005 11 04, 13:53)
Gal galėtum tundrai konkrečiau paaiškinti?? Laaaaabai prašau  ax.gif

Yra tokia P2P programa eMule, kuri yra nemokama ir ją gali laisvai atsisiųsti į savo kompiuterį ir naudotis. Ta programa naudojasi labai daug žmonių. Jos pagalba gali atsisiųsti visokių filmų, žaidimų, muzikos, programų ir t.t. Jeigu tau reikia kokios nors programos, atsidarai eMule, nueini į paiešką ir ten parašai tos programos pavadinimą. Tau išmeta ne vieną tos programos versiją ir t.t. Tai pasirenki kuri tau geriausia ir siuntiesi.
Viskas.
Programą eMule gali atsisiųsti per Google paiešką.
Atsakyti
ačiū. man irgi siūlė per emulę, bet ji 1,4 GB užima, pas mane kompe vietos tiek nėra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliucas @ 2005 11 04, 15:20)
ačiū. man irgi siūlė per emulę, bet ji 1,4 GB užima, pas mane kompe vietos tiek nėra  blush2.gif

Tikrai netiniu, kad šita programa užima tiek vietos schmoll.gif . Tu turi omeny, kad ji instaliuota tiek užima? Ir kas tau sakė tokį dalyką? Jeigu ji ir užima kažkiek, tai galbūt vos kelis MB.
Atsakyti
Merginos is kur pasiusti judancius paveiksliukus??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutiene @ 2005 11 05, 14:49)
Merginos is kur pasiusti judancius paveiksliukus??? ax.gif


Paprastas pasiūlymas: www.google.lt svetainės paieškos juostoje įrašyk žodį animations ir paspausk mygtuką Paieška. Tikrai galėsi išsirinkti iš daugybės pasiųlytų svetainių mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielos mamytės,reik isvesti štai viena tekstuką ir duoti vienam dėduliai užsieniečiui,kad patalpintų į saitą.Tai va savom jėgom nepasitikiu,kad gražiai ir taisiklingai išversiu,išknisau visus saitus ir internetinius žodynus,bet tokio varianto nerandu"išversti visą tekstą iš lietuvių į anglų".Pažodžiui tai bijau ,kad nesigaus ta graži
prasmė.Štai tas tekstas gal kam kils kokia idėja.Bučiau labai dėkinga. 4u.gif

Laiškas tėveliams, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta
Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviestas, širdimi ir sąžine palaimintas, Jūsų raukšlėm išsaugotas šypsena pakylėtas… Auginkit mane! Auginkit mane toki, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu auginkit dar kartą.
Atsakyti
Na štai kas gavosi:

This letter is to my parents, grandparents, aunts and uncles ant to anyone who knows me.
It‘s me! Called by your love to live, blessed by your heart and conscience, upholded by your wrinkles and lifted by your smile... Raise me! Raise me the way that will make all winds to quiet down, the sun to shine and clouds won’t dear to cover it. Raise me to be fair. Send me to sleep gently and punish me severely. Everything is so easy and simple. I’ll grow up. If no, raise me once again.


Gal kas pataisysit?
Atsakyti
QUOTE(erika9 @ 2005 11 07, 10:58)
Žinok, pradėjau siustis, rašo, kad tai truks 4 dienas  doh.gif  doh.gif  doh.gif Ojojoi kaip ilgai reiks laukti  biggrin.gif

Kiek pastebėjau, ten labai svyruoja, tas atsiuntimo laikas. jei siunčiama greičiau, tai ir rašo, kad atsiųs greičiau. o jei vėl pradeda lėčiau siūsti, tai ir kelias dienas rodo. Be to, galima paspaudus dešinį klavišą ant programos, kurią siuntiesi, padaryt pauzę, išjungt emulę, ir kitą dieną vėl siųstis toliau. Bent man taip išėjo.
Atsakyti