Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

Jei jau siūlom gerus daiktus, tai yra gera programėlė filmams sugadintiems taisyti. Siųsdavausi iš ftp filmus, ir kartais papuldavo toks, kad nerodo. Radau programą Avifix vadinasi. Labai nedidelė, ir nemokama. Pataiso sugadintus .avi formato failus.
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2005 11 10, 12:55)
Ir Adobe Photohop'ą galima atsisiųsti per eMule su visai skiepais.

Paaiskinkit man veplai kas tas eMule? Zalia as... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukas78 @ 2005 12 02, 08:36)
Paaiskinkit man veplai kas tas eMule? Zalia as... doh.gif

Paversk keliais puslapiais atgal, aš ten parašiau kas tas eMule per daiktas mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(kristukas78 @ 2005 12 02, 09:36)
Paaiskinkit man veplai kas tas eMule? Zalia as... doh.gif

spausk čia ir nereikės tau jokio emule ir galvos sukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukas: 02 gruodžio 2005 - 19:18
QUOTE(RAIMPAL @ 2005 11 30, 15:56)
Neseniai apturėjau liuks programėlę,  TuneUp Utilites 2006, parsisiunčiau ją kaip kompiuterio tvarkyklę, bet jos galimybės pasirodo dar didesnės!! Iš tikrūju tai keliolikos programų rinkinys, optimizuoja kompiutetio, interneto pasijungimo parametrus, valo ir tvarko kompiuterio registrą, išvalo ir defragmentuoja  RAM, saugiai išinstaliuoja programas, leidžia tvarkyti StartUp parametrus vienu žodžiu viskas viename tongue.gif Bet labiausiai nustebino TuneUp Styler 2 priedas, pasirodo su jo pagalba galima nustatyti kokią nori savo kompiuterio išvaizda, pvz.: jeigu atsibodo geltonos failo papkutės išvaizda gali vietoj jos įstatyti kokią nori ikoną ir visame kompiuteryje jos automatiškai pakeičiamos taip ir su kitais failais , media, PDF, TXT ir t.t., jeigu neturite savų ikonų galima parsisiūsti iš jų svetainės ikonų paketus, bet jie skirti visom failų grupėm, ta prasme rinkinukas. Taip pat galima pakeisti atsibodusią Windows startinę užsklandą, kompiuterio išjungimo užsklanda (parsisiunti iš jų svetainės) vienu žodžiu fantazijai ribų nėra. Vienas minusas, kad ta programa angliškai ir ji yra mokama, bet be didelio vargo aš ją nulaužiau blush2.gif
Dar parekomenduočiau parsisiūsti Royale Theme for Win XP, ji nemokama, bet kompiuterio išvaizda iškart tampa malonesnė biggrin.gif
Sėkmės biggrin.gif

Ir dar viena naujiena yra tokia programėlė Craagle rolleyes.gif , vaistukų paieška, įrašai programos pavadinimą, versiją ir spaudi ok. Jeigu internete yra vaistų ji suranda, tik ją parsisiūsti reikia iš pavojingų svetainių taigi atsargiai thumbup.gif
Atsakyti
RAIMPAL, o kaip "nulaužti" TuneUp Utilites 2006 blush2.gif gal išduosi paslaptį ax.gif
Aš turiu šią programą, bet 2004 m. versiją ir labai daug vargo turėjau, kol susitvarkiau su ja.
Ir dar.. gal gali plačiau parašyti apie Royale Theme for Win XP 4u.gif
Labai daug noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2005 12 05, 12:54)
RAIMPAL, o kaip "nulaužti" TuneUp Utilites 2006 blush2.gif  gal išduosi paslaptį ax.gif
Aš turiu šią programą, bet 2004 m. versiją ir labai daug vargo turėjau, kol susitvarkiau su ja.
Ir dar.. gal gali plačiau parašyti apie Royale Theme for Win XP  4u.gif
Labai daug noriu blush2.gif

manau jog koldas TuneUp Utilites 2006 vaistuku neturi, nete pavyko rasti tik 04
o Royale Theme for Win XP yra freeware, vadinasi NEMOKAMA huh.gif tai vienas iš daugelio windows išvaizdą keičiančių paketų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukas: 05 gruodžio 2005 - 22:49
Gal žinote kur internete galima rasti nemokamą programėlę kalendorių sukūrimui? Noriu padaryti kalendorių ateinantiems metams su kito žmogaus nuotraukomis.
Atsakyti
Žinau, kad yra kažkokia programa, leidžianti iš Acrobat Reader išsikirpti tau reikalinga vietas. Gal žinot iš kur galėčiau parsisiųsti ir programą, ir vaistukų? Dar geriau būtų, jei kas patartumėt kokią programą leidžiančią Acrobat Reader taisyti..
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2005 12 06, 18:27)
Žinau, kad yra kažkokia programa, leidžianti iš Acrobat Reader išsikirpti tau reikalinga vietas. Gal žinot iš kur galėčiau parsisiųsti ir programą, ir vaistukų? Dar geriau būtų, jei kas patartumėt kokią programą leidžiančią Acrobat Reader taisyti..

Na kad ten yra tokia funkcija select text arba select object, kodėl negali naudotis ja?
O dėl pdf koregavimo tai pabandyk per google paieškoti "pdf converter"
Atsakyti
Sveikos,

Per paiešką bandžiau rasti čia kokių nuorodų, bet kol kas čia kalbama tik apie kalendorius, kuriuos atsispaudinti reikia.
Man reikėtų kalendoriaus kompiutery, kad galėčiau susikurti kaip užrašus ir planuoti.
Gal žinot kokių patogių 4u.gif
Atsakyti
Tai niekas nieko panašaus neturi? sad.gif
Šiaip fainiausia būtų, kad tai būtų online privatus darbo kalendorius ar kažkas panašaus ax.gif Nu aš nerandu internete nieko gero sad.gif
Atsakyti