Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

plz padekit. kur man gauti Mikrosoft Office word ? as persirasiau windows ir nerandu is kur butu galima parsisiusti sad.gif plz pasakykite kur gauti jei zinote. busiu labai labai dekingas smile.gif
Atsakyti
Pabandyk files.lt paieskoti. Turetum tikrai rasti kazka. Tik nepamirsk nurodyti kokio offiso reikia tada greiciau suras ax.gif
Paskui gali ieskoti cia tik gali prireikti registruotis, bet patikrinau, tikrai ms offisas yra, netgi ir lietuviu kalba yra bigsmile.gif
Atsakyti
labai labai tau asiu smile.gif labai dekoju uz pagalba smile.gif tu man labai pagelbejai. bet yra viena problema smile.gif ten 1 reikejo registruotis biggrin.gif. maniau tada galesiu siustis, bet parase kad reikia forume parasyti 2zinutes kad galetum siustis tongue.gif tada nuejau parasiau 1 o antra leidzia rasyti tik veliau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wykis: 03 gegužės 2006 - 17:56
Gal kas žino, iš kur gauti frontpage programą? Mano Windows XP, o Ofisas 2003. Labai reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2006 05 15, 18:33)
Gal kas žino, iš kur gauti frontpage programą? Mano Windows XP, o Ofisas 2003. Labai reikia verysad.gif


frontpage yra Ofiso dalis, tad jei turi ofisą, turi būti ir Frontpages, nebent ofisas nepilnas pas tave arba instaliuojant nepasirinkai, kad ir jį tau įdėtų.
Atsakyti
padekit!!
Kaip susiinstaliuoti ir parsisiusti ta emule? Kazko man nesigauna verysad.gif
Atsakyti
Skaityk ČIA
Atsakyti
As spaudziu downloud, daeinu iki ts vietos kur raso please select a mirror ir viskas. ne is vietos
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2006 05 21, 10:51)
As spaudziu downloud, daeinu iki ts vietos kur raso please select a mirror ir viskas. ne is vietos


O tai kas atsitinka? g.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos,perinstaliavo mums kompa ir issitryne daug programu,kur viena is ju buvo tokia,kur pvz.atidarai nuotrauka ir ja apibrezi, tas apibreztas vaizdas prisiartina.Na nezinau ar as cia aiskiai,vaizdas priarteja,ta prasme,gali iskirpti tik tam tikra,tau norima detale...Gal zinot kas sios programeles pavadinima...zinau kad su daug kuriom tai galima oadaryt,bet butent su musu turima viskas ejos labai paprastai ir greitai...Aciu is anksto ax.gif
Atsakyti
Viena garsiausiu nuotrauku redagavimo programa yra PhotoShop
Atsakyti
QUOTE
O tai kas atsitinka?

viskas ir tuo baigiasi, kokia sali bepasirinkciau, vistiek nieko neduoda
Atsakyti