Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

Siunciaus su eMule programa Alkona.

Taip pat parsisiunciau ir didiji lietuviu zodyna, lietuviu zodyna, lietuviu-rusu z., lietuviu literaturos enciklopedija wink.gif


P.s. kas moka, tas randa wink.gif
laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 08 24, 15:37)
Siunciaus su eMule programa Alkona.

Taip pat parsisiunciau ir didiji lietuviu zodyna, lietuviu zodyna, lietuviu-rusu z., lietuviu literaturos enciklopedija wink.gif


P.s. kas moka, tas randa wink.gif
laugh.gif

Nemoku, bet noreciau rasti biggrin.gif
Labai reik vokieciu - lietuviu zodyno. Turejau Kzod, bet ten jau labai mazai zodziu.
Gal Viksreli gali ismokyt kaip parsisiust tuos zodynus? Aisku jeigu tai ne karine paslaptis g.gif
Atsakyti
Nieko man neišėjo - bandžiau visų pirma tą eMule parsisiūst - irgi neišėjo (kažko nemoku) - tai ką jau bekalbėt apie Alkoną sad.gif
Atsakyti
QUOTE (kris @ 2004 07 05, 22:05)
Is tiesu labai jau sukta ta GIMP, ir HEPL'as nelabai padeda... Ne megejams sad.gif

Isleista nauja GIMP programos versija clap.gif clap.gif Daug ivairiu galimybiu ideta, supaprastinta wink.gif
Atsakyti
kaip sukonfiguruoti eMule wink.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, iš kur būtų galima parsisiusti fakso programėlę? Man nereikia nei faksų siųsti, nei jų priiminėti. Reikia tik kad galėčiau perskaityti faksinio formato dokumentus, atsiųstus kaip attachment'ą per e-mail? Turiu WinFax Pro kompaktą, bet negaliu normaliai instaliuoti, nes prašo pirma prijungti modemą. Bet man gi jo nereikia!
Atsakyti
Kokiam formate attachmentai ?
Atsakyti
.fxr
Atsakyti
Faxo programos

cia rasi programas kurios gali atidaryt FXR documentus arba juos konvertuoti is suprantamesnius formatus

sekmes
Atsakyti
mano kompiuteri issitryne java, dabar nevercia net draugo pokalbiu ir jippii, gal kas zinote ir galite padeti, kaip parsisiusti sia programa ir instaliuoti,bandziau per google ieskoti, niekas neisejo, buciau uz informacija ir paaiskinimus labai dekinga thumbup.gif
Atsakyti
Pabandyk is cia susiinstaliuoti Java VM, turetu padeti wink.gif
Atsakyti
Reikia padaryt darbą su MS Access.
nedaeina, kur jis gali būt ? laugh.gif doh.gif
Atsakyti