Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

QUOTE(_agnute_ @ 2006 10 08, 23:07)
duoda trial versiją, su kuria sėkmingai gali mėnesį dirbt smile.gif


_agnute_ gal gali nuoroda mestelt? dekoju is anksto. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(malune @ 2006 10 08, 23:02)
uf bigsmile.gif isgelbetum pasauli jei atrastum:)) rasau tau i az savo emaila.
Papildyta:
as kiek ieskojau nete(na zinoma per google) tai visur reik $$$ moket uz originala:oh o taip kad tik uzsiregistruot ir duotu siust anejkur ner, jei zinai toki psl, tai mesk ji cion kuo greiciau!!



kompe nebeliko kazhkur cd bet failas per didelis kad siusti y emaila sheip per dc++ programeles galetum rasti hubuose ash radau pas kitu bet uzhima nuo 159 mb iki 673mb jei turi noro ir laiko tai ryt po 17 val ieshkok manes skype ycikas555 kuom galesiu tuom padesiu

Papildyta:
malune turi skypa?
Atsakyti
aciu ycikas555 uz pagalba mirksiukas.gif parsisiunciau SPSS siaip ne taip is dc++ tai jeigu kam uzsireiktu installo, kreipkites thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(malune @ 2006 10 09, 10:42)
aciu ycikas555 uz pagalba mirksiukas.gif parsisiunciau SPSS siaip ne taip is dc++ tai jeigu kam uzsireiktu installo, kreipkites thumbup.gif



kures versijas parsisiuntei?



ir nera uzh rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(arturiokas @ 2006 09 26, 13:01)
po 700 MB tai yra CD diskai po 4.7 GB ir didesni yra DVD diskai jie dar skirstomi DVD+ ir DVD-
jei pas tave senesnis DVD irašymo irenginys tada naudok DVD- disku nes kitu jis gali neatpazinti
pamegink pakeisti kokia nors kita programa Pvz vietoj NERO ashampoo burning studio labai nebloga programa
dar gali pamegin is irašymo irenginio gamintojo puslapio atsisiusti firmvare ir atsinaujinti irengini


Arturiokai, gal nuorodeles pateiktum... uzsiknisiu as su tais filmais ir DVD irasinejimais... niekas niekaip nesigauna... o vargstu jau kokia trecia savaite... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
gal galite pasiulyti koki konverteri, kuris is .wmv failo padarytu .avi ir neiskraipytu filmo (stringa garsas, vaizdas atsilieka nuo garso). is anksto dekoju uz ats. 4u.gif


Gana nebloga programa yra "WinAVIVideoConverter".
Atsakyti
Gal galite mane apsviest, kaip reik konfertuot failus, kad rodytu juos per dvd...!? Ir kaip zinot, koks failas turi but, kad mano dvd grotuvas rodytu... instrukcijoj kazkaip nemaciau.
Stai ka radau nete:

JVC DR-M10S
DVD-Recorder - Unterstützt DVD-Video, DVD-RAM, DVD-RW, DVD-R, CD, SVCD, VCD, CD-R/RW, MP3 (CD-R/RW), JPEG (CD-R/RW) - Schreibt folgende Formate: DVD-RAM, DVD-RW, DVD-R - 192 KHz/24-Bit Audio-D/A-Wandler - 10-Bit/54 MHz Video-D/A-Wandler - PAL, Motion Active, Digital Direct Progressive Scan - bis zu 8 Stunden DVD-Langzeitaufnahme - Menü mit animierten Indexbildern, Timeshift

Kas galetu man padet ir isaiskint, kokiu formatu man irasinet i DVD-R diskus, kad matyciau... 4u.gif

Irasiau eilini karta per Nero DVD-R, bet grotuvas rodo stai ka:
Fr PR 1 2:31

Ir dar vienas klausimukas... Bebaigiant Kepimui Nero ismeta lentele, kad reikia kazkur issaugot Image (Files *.nrg) faila... Kam to reik?!

Labai dekoju tiems, kurie man bent kazkaip pades! 4u.gif
Atsakyti
jeigu i6 paprasto formato konvertuot 5 dvd tai mes naudojam programėlę Ulead DVD Movie Factory 5,0. Na mums tada rodo ir per DVD ir per kompą smile.gif tik konvertavimas užima laiko ir tikrai ne 15 minučių biggrin.gif
Atsakyti
Labas, gal žinot Microsoft Offic 2003 kogą, aš sąvajį pamečiau, tai dabar kukuoju 4u.gif . Būčiau labai dėkinga wub.gif
Atsakyti
Toki turiu...gal tiks?
FM9FY - TMF7Q - KCKCT - V9T29 - TBBBG
Atsakyti
Sveiki,

permečiau visas temas, tačiau taip ir nemačiau ar tokia tema yra.

Žinau jog yra tokia programa, pagal kurią pagal savo nuotrauką galima pritaikyti šukuoseną. Tačiau pati nesugebu jos rasti.

Gal žinote tokių programų.
Atsakyti
Ačiū kad parašei, bet netinka, o galvojau, kad tiks verysad.gif . Gal dar kas kitokių turit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergelytė: 12 spalio 2006 - 17:07