Įkraunama...
Įkraunama...

Kerštinga meilė (Lo Imperdonable)

Sveiki,

Per TV3 pradėjo rodyti naują serialą pavadinimu Kerštinga meilė (Lo Imperdonable). Nors teko skaityti, kad serialas vertinamas gana prastai ir, kad tai ne vieno ankščiau rodyto serialo remeikas bet nusprendžiau, kad visgi žiūrėsiu, nes serialo originalo nemačiusi ir tokiu metu dažniausiai būnu namuose. Taip pat man gražūs pagrindiniai aktoriai Ana Brenda Contreraz ir Ivan Sanchez. Kiek mačiau seriale vaidina ir dar daug kitų žinomų aktorių. Taigi, kas matėte pirmą seriją, kokie įspūdžiai? Ar bus daugiau jį žiūrinčių?

user posted image

Atsakyti
is pirmos serijos sunku ka pasakyti,iskart pasirode kad bus kopija. Buvo rodytas anksciau, kone labiausiai man patikes serialas ,kur rancoje veiksmas vyko smile.gif Pagr aktorius irgi buvo atvaziaves ieskoti kaltu ir kersiti. Ech uzkliuvo man pavadinimas,bet nerealus buvo serialas..
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 08 18, 00:54)
is pirmos serijos sunku ka pasakyti,iskart pasirode kad bus kopija. Buvo rodytas anksciau, kone labiausiai man patikes serialas ,kur rancoje veiksmas vyko smile.gif Pagr aktorius irgi buvo atvaziaves ieskoti kaltu ir kersiti. Ech uzkliuvo man pavadinimas,bet nerealus buvo serialas..


buvo jau visa krūva jų: La mentira, El juramento, Quando me enamoro... o dar prieš tai buvę, kurių pas mus nerodė
Atsakyti
Jei tai nebūtu jau 8 remeikas orginalo "La Mentira" kuri beods irgi kažkada per TV rodė, tai gal būtu visai ir nieko, bet kai jau mintinai žinai visą scenarijų (skiriasi tik vieta ir aktoriai) tai tikrai ne kažką žiūrėt biggrin.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Šiaip aktoriai gražūs ir vaidinti sugebantys, bet norėtųsi kažkokio kitokio scenarijaus. Kai mačiau pirmą seriją (dar tuomet, kai tik meksikoj pradėjo rodyt) tai net nežinant nieko apie serialą iš kart pajutau, kad kažkur matytas, o tada pasidomėjau, kad tai remeikas biggrin.gif ir svarbiausia, kad jau daug tokių serialų rodė pas mus per TV biggrin.gif bent kiek aš pamenu (esu mačiusi) tai "El juramento" ir "Cuando me enamoro" rodė pas mus biggrin.gif be to dar kažkada ir lietuviai kūrė pagal orinalą panašų serialą, berods "Mano mylimas prieše" vadinosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Manau, kad galėjo TV3 kažką gersnio nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
Taip, kad daugybe tokiu filmu jau buvo tai viskas aisku:) Tik gerai, kad asnei vieno ju nemaciau, tai gal ne taip sunku bus ir ziureti. Bet tikrai pastaruoju metu tokius meksikietiskus serialus rodo, kurie jau zinomi kaip abc... Geras pavyzdys pries tai rodyta ,,Kate''... doh.gif

Nors dar kazkur skaiciau, kad sitas serialas nesusilauke ziurovu demesio ir rezisieriai emesi paivairinti serialas, tik idomu ar tai tiesa? g.gif
Atsakyti
gal jau ir meksikiečiams įgrįso tas pats per tą patį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2015 08 18, 21:11)
buvo jau visa krūva jų: La mentira, El juramento, Quando me enamoro... o dar prieš tai buvę, kurių pas mus nerodė

Pagal anonsas siuzetas ir man pasirode girdetas ir matytas. Per lnk rode Quando me enamoro su Silvia Navarro, paskui permete i tv1. Visai toks nieko patiko, net aukojausi paskutines 30 seriju ziuredama vidurdieni apie puse pirmos. Na ziauriai nepatogus laikas ir nuo tada ziauriai uzpykau ant lnk. smile.gif
Atsakyti
o man labai patinka sis serialas uzsikabinau
Atsakyti
As kaip nemacius tu anksiau rodytu, tai siatas man ir visai patinka ir uzkabino, gal siek tiek veiskmas letokai vystosi, bet nieko:)
Atsakyti
gal kuri internete ziuri ji i prieki? nerandu linku
Atsakyti
QUOTE(Cypukė @ 2015 08 18, 20:25)
Jei tai nebūtu jau 8 remeikas orginalo "La Mentira" kuri beods irgi kažkada per TV rodė, tai gal būtu visai ir nieko, bet kai jau mintinai žinai visą scenarijų  (skiriasi tik vieta ir aktoriai) tai tikrai ne kažką žiūrėt biggrin.gif tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif
Šiaip aktoriai gražūs ir vaidinti sugebantys, bet norėtųsi kažkokio kitokio scenarijaus. Kai mačiau pirmą seriją (dar tuomet, kai tik meksikoj pradėjo rodyt) tai net nežinant nieko apie serialą iš kart pajutau, kad kažkur matytas, o tada pasidomėjau, kad tai remeikas biggrin.gif ir svarbiausia, kad jau daug tokių serialų rodė pas mus per TV biggrin.gif bent kiek aš pamenu (esu mačiusi) tai "El juramento"  ir "Cuando me enamoro" rodė pas mus biggrin.gif be to dar kažkada ir lietuviai kūrė pagal orinalą panašų serialą, berods "Mano mylimas prieše" vadinosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Manau, kad galėjo TV3 kažką gersnio nusipirkti biggrin.gif

Domėjausi serialu ir taip- fragmentas ir pradžia panaši, tačiau vėliau viskas klostosi kitaip. Pats prodiuseris sakė, kad versija nukryps nuo originalo. O čia mažas skirtumas labai pakeičia tolimesnius įvykius ir taip versija smarkiai keičia originalą. Jau mačiau 90 " kerštingos meilės" serijų ir viskas keičiasi lyginant su " cuando me enamoro". Dėl įdomumo lyginau scenas -ir vėl viskas kitaip. Man labai patinka ši versija, net nelyginu jos su senesnėmis. smile.gif
O kas dėl prastų reitingų- nesuprantama, kodėl laikoma prastais, jei tarp visų šiuo metu rodomų serialų jis visuomet pirmas...
Atsakyti
QUOTE(brilara @ 2015 08 24, 09:21)
Domėjausi serialu ir taip- fragmentas ir pradžia panaši, tačiau vėliau viskas klostosi kitaip. Pats prodiuseris sakė, kad versija nukryps nuo originalo. O čia mažas skirtumas labai pakeičia tolimesnius įvykius ir taip versija smarkiai keičia originalą. Jau mačiau 90 " kerštingos meilės" serijų ir viskas keičiasi lyginant su " cuando me enamoro". Dėl įdomumo lyginau scenas -ir vėl viskas kitaip.  Man labai patinka ši versija, net nelyginu jos su senesnėmis. smile.gif
O kas dėl prastų reitingų- nesuprantama, kodėl laikoma prastais, jei tarp visų šiuo metu rodomų serialų jis visuomet pirmas...



Vis vien jis man remeikas biggrin.gif kad ir kelios scenos pakeistos, vis vien laikosi orginalo scenarijaus pagrindo biggrin.gif Per daug nuspėjamas man jis, nors jau visi meksikiečių serialai tokie yra biggrin.gif galėsiu teigti, kad kitos jis nei orginalas, jei pabaigoj serialo pagrindinė aktorė pasiliks su kitu vyru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O šiaip jei nebūčiau mačiusi prieš tai buvusių serialų tai tikrai žiūrėčiau, nes ir atoriai gražūs ir vietovės smile.gif wub.gif

Atsakyti