Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

QUOTE(london girl @ 2006 06 08, 19:41)
aciu paskaiciau,bet kad nelabai nei man nei vyrui jisai  schmoll.gif  po siandieniniu pietu jisai pasake,kad daugiau niekur nedeciau to safrano  tongue.gif
taigi gal kas nori pirkti viena dezute tikro ispanisko safrano(turiu dvi viena jau pradeta teks pasilikti)


Gal labai daug jo pridėjai? Nes kiek žinau, jo labai nedaug dedama. Labai norėčiau jo turėti,bet kad kaina doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(argutiene @ 2006 06 08, 19:50)
Gal labai daug jo pridėjai? Nes kiek žinau, jo labai nedaug dedama. Labai norėčiau jo turėti,bet kad kaina  doh.gif  doh.gif  doh.gif

gal ir daugoka,bet to uzteko,kad daugiau nenoretume schmoll.gif beje man jo ir pries tai kvapas nelabai
o kiek cia kainuoja 2gr,.safrano?
Atsakyti
QUOTE(london girl @ 2006 06 08, 21:37)
gal ir daugoka,bet to uzteko,kad daugiau nenoretume  schmoll.gif  beje  man  jo ir pries tai kvapas nelabai
o kiek cia kainuoja 2gr,.safrano?


Pažiūrėjau šiandien pas mus 0,125g. kainuoja 2,5lt. wacko.gif scare.gif
Atsakyti
Taigi šafranas brangiausias pasaulyje prieskonis. Į patiekalus geriausia dėti prieš tai ištirpdžius vandenyje ir tikrai nedaug. Geras šafranas turi ryškų skonį ir kvapą.
Atsakyti
dar radau,kad galima i arbata ideti safrano g.gif reiks pabandyti gal nieko bus,bet kazkaip man tas kvapelis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(london girl @ 2006 06 12, 21:36)
dar radau,kad galima i arbata ideti safrano  g.gif  reiks pabandyti gal nieko bus,bet kazkaip man tas kvapelis  blink.gif

Atsargiai su arbata.Šiaip indai naudoja šafraną ir arbatai, bet tai visas prieskonių rinkinys į kurį įeina net pipirai.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 06 13, 12:54)
Atsargiai su arbata.Šiaip indai naudoja šafraną ir arbatai, bet tai visas prieskonių rinkinys į kurį įeina net pipirai.

ai jau net nezinau g.gif ka su juo daryti gal laugh.gif
Atsakyti
user posted imagekam reikia safrano 2gr., tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo london girl: 14 birželio 2006 - 20:19
QUOTE(london girl @ 2006 06 14, 21:18)
user posted imagekam reikia safrano 2gr., tongue.gif


Ir kiek norėtum už dėžutę??? Aš svaigstu,kaip norėčiau,bet kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(argutiene @ 2006 06 14, 22:35)
Ir kiek norėtum už dėžutę??? Aš svaigstu,kaip norėčiau,bet kaina  doh.gif

siulyk kiek gali moketi ax.gif
Atsakyti
žiūriu, paskelbtas aukcionas šafranui lotuliukas.gif
man tai "Santa Maria" skaniausi Viduržemio jūros prieskoniai 4u.gif o barščių per rūgštūs blush2.gif net barščiams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(argutiene @ 2006 06 14, 22:35)
Ir kiek norėtum už dėžutę??? Aš svaigstu,kaip norėčiau,bet kaina  doh.gif

nebijokit siulyt atiduosiu uz simboline kaina tongue.gif pas mane vistiek stoves,stoves kol ismesiu blink.gif
Atsakyti