Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

QUOTE(Sonatina @ 2006 11 28, 14:22)
Peledziuk, visose didesnėse Maximose, Rimi tikrai yra prieskonių vazonėliuose smile.gif Ieškok daržovių skyriuje šaldytuvuose... Pas mane jau kelis mėnesius auga bazilikas, mėta, rozmarinas ir petražolė smile.gif

o tu juos persodini į vazonėlius? ir kiek juos reik laistyt? ax.gif atsiprašau, gal ir kvailoki klausimai, tiesiog aš niekad neauginau prieskonių vazonėliuose blush2.gif

gal kas žinote kur dingo MAGGI padažai su grietinėle vištienai g.gif niekur parduotuvėse nerandu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starbee: 29 lapkričio 2006 - 22:32
starbee, aš jų nepersodinau (nekokia iš manęs sodininkė blush2.gif )... O laistom tiek, kiek ir kitas kambarines gėles... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 30, 16:25)
starbee, aš jų nepersodinau (nekokia iš manęs sodininkė blush2.gif )... O laistom tiek, kiek ir kitas kambarines gėles... unsure.gif

hmmmm, tada pas mane bloga aura, net prieskoninės žolytės vysta verysad.gif tik kaktusai auga gerai blink.gif
Atsakyti
QUOTE
Peledziuk, visose didesnėse Maximose, Rimi tikrai yra prieskonių vazonėliuose  Ieškok daržovių skyriuje šaldytuvuose... Pas mane jau kelis mėnesius auga bazilikas, mėta, rozmarinas ir petražolė


Sonatina, aciu labai uz atsakyma rolleyes.gif Butinai reikes maximoj paziureti, nes bazilikas vienas megstamiausiu mano prieskoniu. O ir rozmarina labai vertinu rolleyes.gif
Atsakyti
As cia gal ne i tema, bet pas mane susikaupe gelsves, peletruno perteklius... Tiesiog siemet sode gausiai uzderejo doh.gif Galeciau nebrangiai perleist - labai neblogi prieskoniai prie mesos patiekalu, i sriubas. Gelsve maloniai dvelkia baravykais biggrin.gif Jeigu uzsimanytumet - brukstelkit i az. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti kam jūs naudojate imbierą? Aš dedu į meduolių, imbierinių sausainukų tešlas, dar ruošiu padažą prie lašišos. O kur dar galima būtų panaudoti g.gif
Atsakyti
Teressa
marinavimui - vištiena, ta pati lašiša smile.gif dar arbata - imbieras dar skatina medžiagų apykaita .... smile.gif dar gerai prie peršalimų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 20 gruodžio 2006 - 16:08
Nepykit merginos, jei jau buvo panasus klausimas, tiesiog neturiu laiko visko perskaityti. O kaip tas imbieras naudojamas: tarkuojamas, pjaustomas gabaliukais ar kaip pan.? Tikiuosi supratot ko norejau paklaust ir dar - kokiais kiekiais jis naudojamas? Ziuriu Prekybos centruose jis gana dideliais gabalais parduodamas, o man kazkodel atrodo, kad jis naudojamas po labai nedaug?
Aciu is anksto.
Atsakyti
QUOTE(Teressa @ 2006 12 19, 13:42)
Sveikos, norėjau paklausti kam jūs naudojate imbierą? Aš dedu į meduolių, imbierinių sausainukų tešlas, dar ruošiu padažą prie lašišos. O kur dar galima būtų panaudoti g.gif

4u.gif biggrin.gif labai sveikas misinukas:i siklaini sluoksniuoji-pjaustyta citrina,lengvai babarstai imbieru ir cukrumi,po to sumaltu graikisku riesutu sluoksni ir vel isnaujo.Saukstas sito skanesto-skatina virskinima,stiprina imuniteta,profilaktika nuo persalimu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vilytte @ 2006 12 20, 23:33)
Nepykit merginos, jei jau buvo panasus klausimas, tiesiog neturiu laiko visko perskaityti. O kaip tas imbieras naudojamas: tarkuojamas, pjaustomas gabaliukais ar kaip pan.? Tikiuosi supratot  ko norejau paklaust ir dar - kokiais kiekiais jis naudojamas? Ziuriu Prekybos centruose jis gana dideliais gabalais parduodamas, o man kazkodel atrodo, kad jis naudojamas po labai nedaug?
Aciu is anksto.

bigsmile.gif o tu paimk ji ir pasodink,nusipirkus is parduotuves,kai uzsiauginsi,galesi sudziovintus lapus naudoti taip pat,didesnis imbiero kiekis duoda kartuma,nepersistenkit tongue.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Aš mat gobšuolė, kad per mažai nebūtų nusipirkau 150g malto imbiero doh.gif Galit įsivaizduot kiek laiko aš jį vartosiu ax.gif
Atsakyti
Imbieras naudojamas mesos patiekalams, jo dedama i karsto ir salto rukymo desras.O taip pat ,kaip jau minejo i saldzius kepinius: sausainius, meduolius.Bet pastebejau, kad labiausiai visi vartoja arbatoms.Skanu su citrina ir medumi, taip pat dar be imbiero ,galima ideti kardamono, cinamono(atsargiai su cinamonu, jei zemas spaudimas),safrano...deje pastarojo ypac sunku gauti ir jis labai brangus,bet aisku ir pats efektyviausias.tai ka isvardinau ir dar siokie tokie priedai iveina i vaistineje pardavinejamos arbatos GOKUL(ar panasiai) sudeti, tik as viska sumaisau namu salygom...gaunasi zymiai pigiau. o jau gydo tokia arbata pasak uzraso antos pacios GOKUL tai nuo visu ligu g.gif na man uztenka, kad nuo gperslimo, persivalgymo ir zemo spaudimo tikrai padeda thumbup.gif
Atsakyti
Iš arabų emiratų draugė parvežė džiovintų citrinų ir šafrano (raudonų trumpų siūlelių). Gal kas žinote kaip ir kur šiuos prieskonius naudoti? Gal tas kietas citrinas tarkuoti? Bet bijau nusitarkuoti pirštus. O paragavau šafrano, tai ypatingo skonio nepajutau. Chm? Gal čia ne šafranas, o tik padelka?
Atsakyti