Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

QUOTE(xmarx @ 2007 04 12, 09:21)
Kvapioji mureja (murraya) yra tas pats augalas, kuris dar vadinamas "kario lapais" (Curry Leaves, Curry leaf tree). Tai nemazas krumas, gal net galima sakyti medelis. Neturint ziemos sodo, jo auginti Lietuvos klimato salygomis vargu ar imanoma  g.gif  Cia gal geriausia pakonsultuotu Botanikos sodo darbuotojai; gal is ju ir sodinuka butu galima isprasyti, jei musuose ta egzotika auginama  g.gif

Dziovintu kario lapu galima isigyti krisnaitu parduotuvelese. Zinau Kaune bent dvi: viena yra Savanoriu pr. 37 (kieme stovi parduotuvele-vagonelis, ten galima nusipirkti ivairiu indisku prieskoniu, roziu vandens ir kt.), kita - Paneriu g. 187 esanciame restoranelyje "Redharane" (ten irgi yra indisku produktu ir prieskoniu parduotuvele).

Dar zinau, kad kario lapus is bedos galima keisti lauro lapais, tik pastarieji astresni, todel santykis turetu buti mazdaug 2:1, t.y. lauro lapu reiketu dvigubai maziau, negu nurodyta recepte.


tai kad dziovinti shitie lapai praranda didziaja dali savo skonio ir kvapo... uzhtai ir sugalvojau, kad gal augint galima... amerikoj juos prieskoniu parduotuvej nuo medeliu skina ir parduoda... kazhi ar reikia tada zhiemos sodo ...
Atsakyti
QUOTE(Rikku @ 2007 04 06, 12:23)
Mamos,gelbikite, turiu kuo greiciau pradet gaminti patiekalus o niekur negaliu rasti pagrindindiniu prieskoniu ,tai yra - 1. KARDAMONAS  ir kazkoks  ANIS.
Patarkite,kokioj parduotuvej galima rasti?


Didelis prieskonių pasirinkimas parduotuvėje tarp "Holidai Inn" ir ginklų parduotuvės "Oksalis", prie pat Kalvarijų ir Konstitucijos sankryžos thumbup.gif
Atsakyti
Ar naudojate kuri vien tik atskirus žolinius prieskonius? g.gif Nors Santa Maria prieskonių malūnėliai neblogi, bet noriu pereiti tik prie žolinių, bet nelabai žinau kaip juos maišyti doh.gif unsure.gif
Labai gundo čiobreliai bigsmile.gif O dėl kitų nežinau.... kas labiausiai tinka paukštienai ir žuviai gardinti? g.gif
Atsakyti
O man kazkaip geriausia 'sueina' druska ir pipirai... nemegstu visokiu prieskoniu misiniu ax.gif Na, nebent jei gaminu koki padaza vistienai - tai dziovintu obuoliu, dziovinto apelsinio zieveles ir razinu imetu... Dar muskato sumalto turiu, lauro lapeliai be abejo... o visi kiti prieskoniai pas mane jau kelinti metai nejudinami stovi smile.gif
Atsakyti
man patinka SANTA MARIOS prieskoniai maltai mesai smile.gif
Atsakyti
o gal kas auginat rucolos salotas,dar vadinamas grazgarstemis?ar vartojama kaip prieskonis ir ar zinot kaip paruosti patiekalu su ja?jei kas zinot,pasakykit,busiu laaaabai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madre @ 2007 07 10, 19:13)
o gal kas auginat rucolos salotas,dar vadinamas grazgarstemis?ar vartojama kaip prieskonis ir ar zinot kaip paruosti patiekalu su ja?jei kas zinot,pasakykit,busiu laaaabai dekinga 4u.gif

Italijoje tieko valgyti su rucola picą ir salotas, bet man skonis ir kvapas nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 05 04, 18:38)
Ar naudojate kuri vien tik atskirus žolinius prieskonius?  g.gif  Nors Santa Maria prieskonių malūnėliai neblogi, bet noriu pereiti tik prie žolinių, bet nelabai žinau kaip juos maišyti  doh.gif  unsure.gif
Labai gundo čiobreliai  bigsmile.gif  O dėl kitų nežinau.... kas labiausiai tinka paukštienai ir žuviai gardinti?  g.gif


aš naudoju visokias natūralias žoles. čiobrelis žinoma pirmu numeriu eina beveik visur, tiek į sriubytę, tiek marinuojant mėsytę griliui bei į salotas kartais.

tačiau naudoju ir kotilius. peletrūną dedu į kiaušinių patiekalus. Raudonėlį į troškinius, mairūną maltai mėsai, baziliką salotom. puikūs skoniai gaunasi thumbup.gif ir aromatas kokį 100 kartų gardesnis nei beriant mišinį parduotuvinį. sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 05 04, 19:38)
Ar naudojate kuri vien tik atskirus žolinius prieskonius?  g.gif  Nors Santa Maria prieskonių malūnėliai neblogi, bet noriu pereiti tik prie žolinių, bet nelabai žinau kaip juos maišyti  doh.gif  unsure.gif
Labai gundo čiobreliai  bigsmile.gif  O dėl kitų nežinau.... kas labiausiai tinka paukštienai ir žuviai gardinti?  g.gif


Yra tokia knygute..stora ir maza..knygyne vadinas"Prieskoniu pasaulyje"ten apie kiekviena prieskoni aprasyta,o gale duoti misiniu receptai thumbup.gif As taip pat zadu pradeti pati maisyti misinius is savo isaugintu ir surinktu zoleliu,o taip pat bandziau daryti alieju ir acta..grozis ir uzsiemimas thumbup.gif ,o skoni ragausim veliau bigsmile.gif
Gal kas nors bandet dzovinti svogunu laiskus,kad jie liktu tokios pat spalvos??? g.gif
Sakau gal reikia nusipirkt dziovintuva???
Atsakyti
QUOTE(miig @ 2007 07 14, 21:27)
aš naudoju visokias natūralias žoles. čiobrelis žinoma pirmu numeriu eina beveik visur, tiek į sriubytę, tiek marinuojant mėsytę griliui bei į salotas kartais.

tačiau naudoju ir kotilius. peletrūną dedu į kiaušinių patiekalus. Raudonėlį į troškinius, mairūną maltai mėsai, baziliką salotom. puikūs skoniai gaunasi  thumbup.gif  ir aromatas kokį 100 kartų gardesnis nei beriant mišinį parduotuvinį. sėkmės  4u.gif

Aš pirmiausia čiobrelį ir nusipirkau drinks_cheers.gif Jau pirmą kartą valgant vyras pareiškė, kad kažkokį bjaurų prieskonį įdėjau doh.gif Vis mąstau kaip maišyti ax.gif

QUOTE(forta @ 2007 07 24, 12:42)
Yra tokia knygute..stora ir maza..knygyne vadinas"Prieskoniu pasaulyje"ten apie kiekviena prieskoni aprasyta,o gale duoti misiniu receptai thumbup.gif As taip pat zadu pradeti pati maisyti misinius is savo isaugintu ir surinktu zoleliu,o taip pat bandziau daryti alieju ir acta..grozis ir uzsiemimas thumbup.gif ,o skoni ragausim veliau bigsmile.gif
Gal kas nors bandet dzovinti svogunu laiskus,kad jie liktu tokios pat spalvos??? g.gif
Sakau gal reikia nusipirkt dziovintuva???

Ačiū bigsmile.gif Reikės paieškoti ir įsigyti, nes turimi mišiniai jau baiginėjasi, pats laikas pradėti natūralius ax.gif
Džiovintų svogūnų mačiau pirkti, bet jie ne žali buvo schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 07 24, 13:47)
Aš pirmiausia čiobrelį ir nusipirkau  drinks_cheers.gif  Jau pirmą kartą valgant vyras pareiškė, kad kažkokį bjaurų prieskonį įdėjau  doh.gif  Vis mąstau kaip maišyti  ax.gif
Ačiū  bigsmile.gif  Reikės paieškoti ir įsigyti, nes turimi mišiniai jau baiginėjasi, pats laikas pradėti natūralius  ax.gif
Džiovintų svogūnų mačiau pirkti, bet jie ne žali buvo  schmoll.gif  verysad.gif


Taip g.gif o man drauge ir atnesa pirktinius dziovintus svogunu laiskus ir dar thumbup.gif meskinio cesnako laiskus tai jie naturaliai zalios spalvos 4u.gif Teks kazkaip bandyti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kur nors bandėt pomidorus džiovinti?
Atsakyti