Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

Noriu paklausti tu, kurios nenaudoja visokiu "vegetu" rolleyes.gif Kokius prieskonius dedate ruosdamos zuvi? Nu niekaip nepavyksta skaniai paruosti su "grynais" prieskoniais sad.gif
Atsakyti
Pabandyk "Santa Maria" prieskoniu zuviai. Tikrai geri thumbup.gif Ir isvis, man geriausi tik "Santa Maria" priekoniai!!! Nesenai pabandziau graikiskus maltos mesos priekonius. Nu tikrai liux thumbup.gif wink.gif
Atsakyti
As savo maisto gaminimo neisivaizduoju be "Saldvos" SALOTU prieskoniu.Juos dedu i sriubas,i balta misraine,i kopustu salotas,i balta misraine,paskaninu keptas sparagines pupeles.Tas zoleliu misisnys su druska man visur tinka.
Atsakyti
zinot anksciau parduotuvese budavo tafel traskuciai su tomatu prieskoniaias(jie tokie saldziarugsciai...mmm smile.gif ) tai va labai norejau paklausti gal kuri zinote parduotuve prieskoniu kur tokiu butu imanoma rasti,butu gerai vilniuje,bet kaune ir tiks.
Atsakyti
As atradusi astrius be druskos prieskonius "DONER" tinka sriuboms, picoms, makaronams.
Atsakyti
Šiandien pakalbėsiu apie prieskonius rolleyes.gif
Aš juos laikau Santa Marijos stikliniuose buteliukuose, spec, stovelyje.
Universalių prieskonių mišinių tokių kaip Vegeta niekad neperku (na, dar Vigora ar mišinys Sodžius, Norfoj, retkarčiais - pusė bėdos), nes juos dedant į visus patiekalus gautųsi vienodas, man , bespalvis, skonis unsure.gif
Visuomet turiu savo šiuos pamėgtus prieskonius: kari, raudonėlį, baltuosius pipiriukus thumbup.gif .
Ne visus esu ragavusi, bet iš išmėgintų labiausiai patiko ir tikrai nekart pirkau ir dar pirksiu tokius: rusiški 'Plovui", Santa Marijos "Barščių prieskoniai", Saldvos "salotų prieskoniai", Santa Marijos "tradiciniai kotletų prieskoniai", dar buvau radus prieskonius troškintiems kopūstams ir guliašui, bet nepamenu, kokios firmos, dabar neturiu...
Nemėgstu tai labiausiai lauro lapų, muskatų.
Į sriubas dedu sultinį ir sojų padažą su grybais, o ką jūs dedat į sriubas?
Ir nerandu normalių prieskonių žuviai, man jokie nepatinka, ką patartumėt , kaip priduot jai geresnio skonio g.gif ?
Atsakyti
Mexica, Vilniuje, Klaipedos g, yra tokia parduotuve (o rusyje super kavine - niam kaip skanu ten) - prekiauja arbatomis ir prieskoniais "Lay Baltija" atrodo vadinasi.
Sveriama viskas, manrods, kavines ir restoranai ten perka prieskonius.
Nezinau, gal juose irgi pilna visokiu E, bet skoniai isgauti tai superiniai thumbup.gif
Kartais papiktnaudziauju wub.gif

Lengvute, o nebandei tu Saldvos prieskoniu zuviai, bet ne tokiuose kaip visi pakeliai, o tokiuose "pagerintos kokybes", is blizgaus, standaus popieriaus. Yra rytietiski ir kinietiski (atrodo) prieskoniai zuviai - visai neblogi, kas megsta
Atsakyti
Aš irgi labai ilgai visur ieškojau kokio nors prieskonių mišinio žuviai, bet norėjau be skonio pagerintojų ir kitokių sintetinių priedų. Ir visai neseniai radau SantaMaria žuvies prieskoninių žolelių mišinį Dar nebandžiau, bet, atrodo, neblogas. Sudėtis ten tokia: svogūnai, juodieji pipirai, petražolės, garstyčių sėklos, paprikos, rozmarinai, bazilikai, kalendros, mairūnai, raudonėliai, dašiai, čiobreliai. Viskas smulkiai sumalta rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas zinote, kur galima nusispirkti karciuju migdolu.

ragavau jais paskaninto grietininio kremo. skonis liuks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2004 12 10, 17:41)
Aš irgi labai ilgai visur ieškojau kokio nors prieskonių mišinio žuviai, bet norėjau be skonio pagerintojų ir kitokių sintetinių priedų. Ir visai neseniai radau SantaMaria žuvies prieskoninių žolelių mišinį Dar nebandžiau, bet, atrodo, neblogas. Sudėtis ten tokia: svogūnai, juodieji pipirai, petražolės, garstyčių sėklos, paprikos, rozmarinai, bazilikai, kalendros, mairūnai, raudonėliai, dašiai, čiobreliai. Viskas smulkiai sumalta rolleyes.gif

o as pirkau superinius prieskonius zuviai parduotuvej Vienuolio g., prie operos ir baleto teatro smile.gif tik gaila, ant maisiuko sudeties neuzklijavo sad.gif
Atsakyti
Gal kuri nors bandete Lay prieskonius zuviai?
http://laybaltija.lt/prieskoniai28.php
Idomu kokie atsiliepimai smile.gif man patinka ju picos prieskoniai, ju parduotuve galima rasti Klaipedos gatveje, netoli mokytoju namu smile.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka natūralūs prieskoniai - kardamonas, imbieras, cinamonas, bazilikas, čiobreliai. Nemėgstu jau gatavų mišinių. Vasarą įvairių žalumynų prisiauginu ant palangės. Šiemet turėjau net 9 rūšių bazilikų. Kai kurie labai egzotiško skonio - dvelkia cinamonu arba anyžiais.
Žuviai tai aš darau marinatą iš tarkuoto šviežio imbiero, česnako, citrinos sulčių, sojos padažo ir aliejaus. Labai skanu lašiša užpilta šiuo marinatu kepta folijoje thumbup.gif .
Atsakyti