Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana-laikraščio ar žurnalo prenumerata

Zadu savo mylimai mamytei dovanu uzsakyti prenumerata kokio nors laikrastuko ar zurnalo.Manau nebloga butu dovana, tuo labiau is proto einu, kai reikia kazka galvoti g.gif
Atsakyti
Man irgi ta pati problema dabar g.gif
Tavo idėja, man atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
Puiki dovana thumbup.gif, tik patyliukais išsiklausinėk kokio ji labiausiai norėtų mirksiukas.gif.
Mes vyro seseriai dovanojom jos mėgstamo žurnalo renumeratą, buvo be galo patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
O gal kokius nors įdomius rusiškus žurnalus moterims žinote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miss_Lumholdt: 17 liepos 2006 - 11:10
Na rusisku nezinau zurnalu moterims mastau.gif

O siaip mano mamai labai patinka kryziazodzius spresti ir apie sveikata laikrascius skaityti, tai turbut abu ir uzprenumeruosiu. O kad originaliai padovanoti, nunesiu i "Balionu Salis" parduotuvele, ten man ides i maza balionuka prenumerata, o ta maza i dideli baliona su kanfeti, na ir dar 11 balionuku bus viduj. Tai mamai teks pasiknist tarp balionuku, kol ras dovanele (o gal is pirmo karto pataikys g.gif ) lotuliukas.gif Jau susizinauja, tai kainuos 20 Lt padaryti su balionukais.
Atsakyti
Karta buvau gavusi žurnalo prenumeratą dovanų. Buvau labai nustebinta ir patenkinta.
Tikrai gera mintis.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 19, 20:35)
Karta buvau gavusi žurnalo prenumeratą dovanų. Buvau labai nustebinta ir patenkinta.
Tikrai gera mintis.

Ir faina, ir praktiška, ir kas mėnesį prisimeni tą, kuris tai padovanojo bigsmile.gif
Atsakyti
Gavau COSMOPOLITAN pranumerata metams ir esu begalo patenkinta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šarlota dovana tikrai gera išrinkai savo mamai,bet pakuotė tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man pvz patiktu zurnalo Zmones prenumerata
Atsakyti
as tevui padariau tokia dovana kaledoms - uzprenumeravau ten laikrastuka apie sveikata su visokiais liaudiskais ir ne tik patarimais, tai kas dvi savaites ateina, tai labai patenkintas thumbup.gif na bet jis tokiais dalykais domisi, kitam zmogui kitoks laikrastis gal patiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2006 07 17, 00:02)
Zadu savo mylimai mamytei dovanu uzsakyti prenumerata kokio nors laikrastuko ar zurnalo.Manau nebloga butu dovana, tuo labiau is proto einu, kai reikia kazka galvoti g.gif

Manau, puiki dovana. Mes jau keleta kartu tevams uzsakem tai Respublika, tai kokius zurnalus. Skaito ir neatsidziaugia. 4u.gif
Atsakyti