Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras nepasveikino su gimtadieniu

Sveiki visi. Neseniai sukako 25 metai. O vyrelis mano tik atsikiele ryte, pabuciavo i skrosta, ir pasake sveikinu su gimtadieniu. Laukiu tesinio ,o jio nebuvo. Ne tai kad dovana nenupirko ,aplamai gelites net nepadovanojo sad.gif Svarbiausias dalykas tas kad jam tai norma. g.gif O as noriu DOVANU mad.gif Jis mane myli, bent jau taip sneka,o man atrodo kad as jam kaip sofa musu namuose. Jis yra toks tingyhis, kad negaliejo rasti man dovanos, sako tu viska turi. Kai draugavom zinokit irgi nelabai man ka dovanodavo ir geliu irgi nepirkdavo. blink.gif ***** kuo istekiejau uz jio ? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Džiaukis,kad atsiminė biggrin.gif Būna,kad ir pamiršta...O jei rimtai-man nėra taip buvę,dovanų ne visada yra galimybė nupirkti,bet vis vien kažkokia malonia smulkmena nudžiugina,kad ir vakariene.Tai tu rodyk pavyzdį,mokyk jį,kaip reikia elgtis wink.gif
Atsakyti
Man yra buve sad.gif Kaledos be dovanu (nors draugui pirko mad.gif ), gimtadienis be dovanos, vel Kaledos be dovanos (pasiteisinimas- pinigu nebuvo...) viskas baiges tuo, kad neislaikiau ir pradejau aiskinti kaip blogai del to jauciuosi. Ypac del to, akd draugui sugebejo nupirkti, o man ne mad.gif Kalbejau kalbejau, prasidejo dovanos wub.gif Beje, gelytes tai kas menesi dovanodavo ir iki tol smile.gif
Atsakyti
Manęs tai niekada nepamiršta pasveikinti, bet kartais tos dovanos matosi jau taip paskutinę minutę nupirktos, kad net brrr....
Jau kartais atrodo, kad galėtų prieš dvi minutes nupirkti, kad kainą spėtų nuplėšti doh.gif laugh.gif
O aš tai pakviečiu kartais oficialiai į gimtadienį, pasakau kad bus tortas ir t.t., nu jau čia namiokų krūvos, kad be dovanų negražu būtų ateiti laugh.gif Aišku, viskas vyksta daugiau juokų forma wink.gif
Atsakyti
Manau, kad reiktu pasakyti, kad Tau labai nesmagu, kad negavai dovanos, pres kita svente "netycia" uzsiminti parduotuvej, kad gimtadienio proga noretum gauti stai sita dovanele. Svarbiausia pasakyti, kad nori dovanu ir kartas nuo karto prieminti laugh.gif
Dar vienas budas yra nedovanoti jam jokia proga dovanu, bet tada irgi gali nepirkti, nes ir Tu nepirkai.
Atsakyti
Bjaurus jausmelis, is tiesu....mano exas man visada dovanas dovanojo, o paskutini karta pries Kaledas prie manes paskutine akimirka nupirko zieda, na visai atmestinai, as prie kito skyriaus tada stovejau, net nepaklause ar patinka wink.gif Labai labai paskubomis sad.gif Brangus (pinigu jis turejo ir turi), bet ne nuo sirdies....iskart pajutau ir truputi nusivyliau...(Islepusi biggrin.gif )Po to, po keliu dienu pasake, kad turi kita doh.gif mad.gif
Dabar draugas man labai daznai geles dovanoja....Laaabai malonu smile.gif

Bet cia as tikrai nenoriu pasakyti, kad tu jam nieko nereiski, ar jis tave per mazai myli (tai visai nesusije su dovanomis ar gelemis) , gal jis tiesiog nemoka ar neiprates sitaip demesi rodyti arba gal jam paciam tos dovanos atrodo nesamone, pinigu svaistymas.....juk visokiu zmoniu yra g.gif gal nelabai supranta, kad tau tai svarbu! Ar tu jam pasakei? Pabandyk be priekaistu issakyti- juk daugelis gimtadienio proga gauna dovaneliu, pasakyk, kaip malonu tau butu gauti nuo jo, nes jis galvojo apie tave, rinkdamas dovana.. Turetu suveikti, jei, zinoma, jis nera visai apkiautes abejingas tinginys, ir jei brangina jusu santykius ir nori tave nudziuginti..
Atsakyti
Jis ko gero tikrai neprates prie to. Gal pas ji seimoje taip pat nebuvo rodomas demesys, ar tiesiog nesvenciami gimtadieniai. Jei sakai, kad net draugaujant negaudavai dovanu...sad.gif Geriausias budas, tai uzsiminti tarp kitko, kad noretum sulaukti is jo kokios smulkmeneles, bent jau gimtadienio proga. As is savo exvyro gaudavau ir dovaneliu, ir geliu tiesiog be progos. Bet kai zmogaus nemyli, tai tas demesys nieko nereiskia. Taip kad net nezinau kas yra geriau - myleti ir negauti dovanu, ar nemyleti bet su dovanelemis :/
Atsakyti
Mano buves draugas, labai labai neturejo pinigu, bet ir tai nustebindavo malonia smulkmena, kad ir pvz. pats nusiskanuodavo kokia musu bendra nuotrauka, kompe ten ja perdarydavo graziau su visokiais fontaneliais ir iremindavo thumbup.gif Tiesiog zado netekdavau...
O vyras tai romantiskas ir geliu gaunu daznai. Kad ir grisdamas is darbo nuperka kokiu astru ir siaip laukiniu geliu. Dovaneles visad dovanoja thumbup.gif
Mano nuomone, tie vyrai kurie nemoka parodyti demesio dovanelemis, gelemis, juos paprasciausiai reikia ismokyti tai daryti g.gif wink.gif
Atsakyti
blink.gif NU NIEKO SAU... g.gif

SUNKU MAN BUTU KA IR BEPATARTI, GALIU TIK UZJAUSTI, KAD VYRELIS TAU DEMESIO GAILI... wink.gif VISOMIS PROGOMIS GAUNU DOVANAS , O KADANGI ESU BJAURYBELE KURI NEMEGSTA GELIU TAI MANO VYRELIUI DAZNAI TENKA PAKRATYTI PINIGINE, KAD MAN ITIKTU... tongue.gif

TACIAU TURIU DRAUGE JAU DABAR ISSISKYRUSE, TAI JI NIEKO NEGAUDAVO IR DEL TO PATI SAVE LABAI GRAUZDAVO TIPO GAL JI JAM PATI PER MAZAI DEMESIO RODO, KAD JIS TOKS VARGSELIS NESUSIVOKIA , NU BET ATSIPRASAU KAI JI GIMDE JIS VISUS DRAUGUS SUSIKVIETE IR PRIGIRDE, TA PRASME DEGTINE LIEJOSI LAISVAI, TIPO JIS TOKS KRUTAS JAM SUNUS GIME, O JAI NET NUPIEPUSIO KVIETKO NEPADOVANOJO... mad.gif VA TADA JAU IR MANO LIEZUVIS ATSIRISO , KAI NUEJAU LANKYTI TAI VISKA PASAKAIU KOKS JIS STUOBRYS IR , KAD JAM TIK SU KELMU MIEGOTI, TAD GERAS SUNUS - BURATINAS GAUTUSI, O KELMUI IR DEKOTI NEREIKIA, KAD DEVYNIS MEN ISIPUTES VAIKSCIOS, JUK SKIEDRA YRA SKIEDRA.... mad.gif mad.gif mad.gif KITA DIENA ATITEMPE ZIEDA ITARIU, KAD IS MAMOS PAEME.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif BET VISTIEK VISKAS TUO IR PASIBAIGE, O PO METU JIE ISSISKYRE... wink.gif

MOTERIAI REIKIA NE TIK DEMESIO BET IR DOVANU.... thumbup.gif
Atsakyti
negaunu jokiu geliu, jokiu dovanu...... na per progas tiktai ipratinau....pvz kelios dienos pries kokia kovo 8 klausiu, ar geliu bus, jeigu bus tai ruosiu stala, na tipo kad zinociau unsure.gif unsure.gif ....... taktisko uzuominia cia tokia....ir taip pries kiekviena proga.......pirmais santuokos metais per gimtadieni negavau geliu...tai vakare pradejau verkti ir paklausiau kur geles......leke ieskoti.....dabar visada gaunu geliu.....bandziau ir prie dovanu pratinti.... g.gif ....po uzuominos gavau vazele ir zvakide....daugiau nebepratinu, nueinam kartu ir issirenku, beviltiska....jau neturiu kur deti vazu, mato ir vis tiek dovanoja.....ai vienu zodziu tuo atzvilgiu jis neromantiskas...noretusi tokio demesio, bet kai pripratau, tai atrodo gerai kaip yra.... wink.gif
Atsakyti
Aš vyrą, kuris man gimtadieniui nenupirktų dovanos (žinodamas ir prisimindamas, kad mano gimtadienis) išmesčiau už durų kaip šlapią skudurą. Gal ir aštriai pasakiau, bet kalbu apie savo temperamentą. Fui, man tokia nepagarba tie pinigų pagailėjimai/tingėjimai ir pan. Sutinku, kad gal nemoka/negali išrinkti, bet tada nors tegu nusiveda, kad pati išsirinktumm, nors kokią smulkmeną blink.gif
Atsakyti
Liuda, aš pasakyčiau jam, kad norėčiau tam tikromis dienomis (na, nebūtina visas 365 įvardint biggrin.gif ) norėčiau gaut gėlyčių, niekučių ar pan. Tai labai normalus dalykas (bent jau man). Jei juk VYRAI, jiems BŪTINA viską aiškiai, tiksliai paraidžiui išdėstyti wink.gif
Atsakyti