Įkraunama...
Įkraunama...

„Visi vyrai - kiaulės...“

Kas ginčytųsi, kad vyro ir moters santykiai – didžiausias galvos skausmas. „Visi vyrai – kiaulės...“ – būtent apie tai. Serialo kūrėjai žada tikrą dramą ir daug absurdiškų situacijų, o tris geriausias drauges vaidinančios Toma Vaškevičiūtė, Gintarė Latvėnaitė ir Agnė Šataitė – iki ašarų įtaigią vaidybą. Studijų laikais užsimezgusi draugystė šias ryškias scenos moteris lydi iki šiol. Todėl ta plonytė linija tarp serialo ir tikro gyvenimo bus labai trapi. Jei kažkas naujausiame prodiuserių kompanijos VRS WPI seriale įžvelgs garsiojo „Sekso ir miesto“ prototipą, neapsiriks. Ar tikrai visi vyrai kiaulės, ar sudaužytą širdį galima lengvai išgydyti, atsakys tik trys geriausios draugės!
Atsakyti
Man tai labai patiko pirmoji serija, ir laikas ilgas normaliai ziuret galima 4u.gif Pirmas ispudis tikrai geras, ir aktoriu komanda surinkta super thumbup.gif Nesitikejau, kad bus taip idomu smile.gif intriguoja g.gif smile.gif
Atsakyti
Man visai patiko. Siaip nusprendziau ziuret nes pamaciau kad vaidins Leonardas Pobedonoscevas, kuris man vis dar patinka. smile.gif Bet matau kad ir siaip visai linksmas ir smagus serialas bus. smile.gif Lnk nustebino 45 min be reklamos! thumbup.gif va cia tai siurprizas. smile.gif Cia gal del to kad tv3 pradejo Moterys meluoja geriau rodyt. smile.gif Kitos serijos bus trumpesnes ir tikriausiai su reklama. Tai to dziaugsmo turesim viso labo kokias 20 min.
Atsakyti
Ir aš pažiūrėjau. Šiandien gaila kad jau trumpiau. Daug kas turbūt sakys kad kopijuoja moteris meluoja geriau, bet jau anos issiseme, nebežiuriu jau keli metai. Beje labai patinka Toma kaip aktorė. O Tadas kaip vyras lotuliukas.gif Jie vis dar pora?
Atsakyti
Kiek zinau, kad vis dar pora smile.gif smagu del ju, graziai ziurisi kartu smile.gif na o Toma tai labai gerai vaidina, ji labai grazi, charizmatiska, talentinga aktore. As tai dar ziuriu ir moterys meluoja geriau, bet jau nebge tas, nebera to zavesio serialo kaip anksciau budavo, o sis serialas man patinka, linksmas, nenuobodus, susiziuri labai gerai ir greitai smile.gif
Atsakyti
Bijau, kad ko neįžeisčiau, bet serialas, švelniai tariant, prastas. Na, po perkūnais, jei bandot kopijuoti seksus ir miestus, tai ne tik muzika ir užkadrinį balsą kopijuokit. Gaila gerų aktorių...
O ir šiaip nuvylė mane šio sezono serialai. Labai daug tikėjausi iš Bruto ir Neto. Bet, išskyrus, gerą Baukutės ir jos vyrą pijoką vaidinančio aktoriaus, nelabai ko gero ten yra...
MMG dar kažkaip užveda. Bet tas serijų trumpumas, tai blin blin.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 02 rugsėjo 2015 - 20:15
Superinis serialas, komiškos situacijos ir puiki aktorių komanda thumbup.gif Tik galėtų visos serijos būti tokio ilgumo kaip pirmoji, nes labai jau greitai baigiasi.

O „Moterys meluoja geriau“ aš pastoviai anksčiau žiūrėdavau. Bet dabar jau nebeįdomu. Senų personažų liko vos keli, juos bando atpirkti naujais personažais... Tai tada jau geriau kurtų naują serialą. Ir mano manymu jau išsikvėpė kūrėjai, pvz. rodo tokius dalykus kaip bulvių vagystes (specialiai perskaičiau pirmų serijų anonsus biggrin.gif ).
Atsakyti
MMG issisemes jau nuo pat pirmojo sezono prisiminus liko tik Meda, aisku kaip be Kostes ir Galinos dar, bet ir ju tema issemta, vis dar bandau ziuret bet nebera to cinkelio serialo.
O visi vyrai kiaules tai linksmai susiziuri, ir kazkaip as jo nelinkus lygint su sexas ir miestas, smagu kad nors vienas geras siuo metu rodomas yra.
Kas del Bruto ir Neto tai tikejaus komiskesnio, juokingesnio, aisku dar pradzia ziuresim kas toliau bus smile.gif
Elena tai gerule, svencia nekaltybes diiena :DDD
Atsakyti
Linksmai žiūrisi biggrin.gif
Atsakyti
Sitas serialas tikrai man patinka. Kiek esu ziurejus lietuvisku serialu tai sitas pats geriausias. smile.gif Juokingas , smagus. Visad laukiu naujos serijos. smile.gif Jau Goda ir Elene tai sugeba isivelt i tokius nuotykikius. biggrin.gif Visu kitu, kuriuos ziuredavau pradzia budavo nieko, o paskui i pievas, i lankas. smile.gif
Atsakyti
Galima balsuoti už mėgstamiausią personažą:
http://www.alfa.lt/s...aules-personaza

Balsavau už Godą, man asmeniškai į šį personažą žiūrėti smagiausia smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 10 13, 19:25)
Galima balsuoti už mėgstamiausią personažą:
http://www.alfa.lt/s...aules-personaza

Balsavau už Godą, man asmeniškai į šį personažą žiūrėti smagiausia smile.gif biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti