Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo šukės (Paramparca)

user posted image
user posted image

Rugsėjo men. Turkijoje startuos 2 populiaraus serialo"Paramparca" sezonas. Iš skurdžios šeimos kilusi mergina Gulseren ir turtuolė Dilara pagimdo toje pačioje klinikoje, tą pačią dieną, dvi žavias mergaites. Neatidi seselė supainioja kūdikius, ir nepastebėta klaida negrįžtamai pakeičia jų likimus. Po penkiolikos metų išaiškėjus tiesai, bėdos pradeda slėgti visų pečius, tačiau iškilę sunkumai suartina Dzihan ir Gulseren. Tai istorija apie susipynusius likimus ir sudėtingus sprendimus.

Savaitgaliais per LNK. Smagaus žiūrėjimo ir įdomių diskusijų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbulis: 05 rugsėjo 2015 - 17:04
Aciu uz tema. Siunciuosi seriala rusu kalba.
Atsakyti
tur būt nekoks,kad niekas nekomentuoja...aš įsirašiau,bet dar neperžiūrėjau.Laukiu komentarų...o jų nėr biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2015 09 06, 16:32)
tur būt nekoks,kad niekas nekomentuoja...aš įsirašiau,bet dar neperžiūrėjau.Laukiu komentarų...o jų nėr biggrin.gif

Kodel ne koks biggrin.gif Va skaiciau pas ruses, kad jau pradejo rinkti pinigus antro sezono vertimui laugh.gif

Siaip merginos pirmos serijos ispaudziais pasidaline yra turkisku serialu temoje smile.gif
Atsakyti
Kad net nzn nelabai cia yra apie ka rasyti biggrin.gif kazkaip kolkas viskas stereotipiskai aisku. Viena dukra bloga, vargse, kuri zud but nori buti turtinga. Kita, labai geras vaikas. Vargsai ir turtingi. Bagotas isimyli vargse, vos ne is pirmo zvilgsnio. Ramus serialas, kolkas jokios dideles intrigos nematau. As kazkaip to ir tikejausi is sio serialo. Pagrindiniai ne pirmos jaunystes, tai kazkaip nelabai ir laukiu aistringu meiliu seiliu. Seimynis serialas. Bet mane labiausiai cia traukia nufilmavimas. Kiek zinau, antram sezone lyg rezisierius kitas bus, tai man net gaila smile.gif
Beja, man siandien kazkaip uzkliuvo, kad motina suzinojo jog ne savo dukra augina, bet kazkaip ganetinai ramiai sureagavo. As turbut po tokios naujienos ir kalbos dovana buciau praradus smile.gif
Atsakyti
Man irgi keista buvo, kad Gulseren taip ramiai suregavo, nes siaip tai atrode gana audringa moteriske smile.gif Man tai kolkas nieko gana ramiai ziurisi, tik kazkaip vis su Riza tapatinasi doh.gif

Geriausias topas kai mano dukra 5 metu, sako: Mama man atrodo, kad musu broli sumaise (2m) reikia surast jo tikra seima ir atiduoti lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Pradzia tokia leta, bet kai isvaziuos, tai ir to veiksmo bus, ir intrigu ir dramu...

Pagrindine serialo pora - Dzihanas ir Giulseren nebe jaunuoliai, o subrende zmones, gyvenime mate ir silto ir salto, tai ir ju meile subrendusi, su ismintim... Ir Giulseren tikrai nera tyli, rami, uzguita moteriske, ji uz save galinti pastoveti ir pakovoti, ir dar kaip kovos... Dilara tikra aristokrate, aukstuomenes ponia, kuriai rodyti emocijas ir demonstruoti jausmus nepridera. Dzihanas irgi ryztingas, nesiblaskantis, jei jau ka nusprendzia, tai ir laikosi to...

Na reik laiko visems veikejams atsiskleisti... Ir serialas tikrai seimynine drama, kam patinka saudo-gaudo, to tikrai nesulauks, nes cia visas veiksmas sukasi apie jausmus, emocijas, isgyvenimus...

Jo kitam sezone keiciasi kurybine grupe - rezisierius, operatoriai. Na bus matyt ar nepabloges kokybe... Man kas patinka tai Stambulo vaizdai ir kaip visada muzika...
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2015 09 06, 16:16)


Geriausias topas kai mano dukra 5 metu, sako: Mama man atrodo, kad musu broli sumaise (2m) reikia surast jo tikra seima ir atiduoti lotuliukas.gif  doh.gif

Vajej biggrin.gif matyt sesei broliukas biski igriso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 09 06, 18:34)
Pradzia tokia leta, bet kai isvaziuos, tai ir to veiksmo bus, ir intrigu ir dramu...

Pagrindine serialo pora - Dzihanas ir Giulseren nebe jaunuoliai, o subrende zmones, gyvenime mate ir silto ir salto, tai ir ju meile subrendusi, su ismintim... Ir Giulseren tikrai nera tyli, rami, uzguita moteriske, ji uz save galinti pastoveti ir pakovoti, ir dar kaip kovos... Dilara tikra aristokrate, aukstuomenes ponia, kuriai rodyti emocijas ir demonstruoti jausmus nepridera. Dzihanas irgi ryztingas, nesiblaskantis, jei jau ka nusprendzia, tai ir laikosi to...

Na reik laiko visems veikejams atsiskleisti... Ir serialas tikrai seimynine drama, kam patinka saudo-gaudo, to tikrai nesulauks, nes cia visas veiksmas sukasi apie jausmus, emocijas, isgyvenimus...

Jo kitam sezone keiciasi kurybine grupe - rezisierius, operatoriai. Na bus matyt ar nepabloges kokybe... Man kas patinka tai Stambulo vaizdai ir kaip visada muzika...


Labai super aprasei 4u.gif As tai pastebejau, kad pas turkus daznai ta pradzia letai vystosi, bet tada labiau pripranti prie pagrindiniu veikeju smile.gif Bet Erkanas tikrai sitam filme daug geriau atrodo nei Diloj ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 09 06, 19:02)
Vajej biggrin.gif matyt sesei broliukas biski igriso  lotuliukas.gif


Dar ir kaip lotuliukas.gif
Atsakyti
Man liko kelios serijos, bet sustojau, nes titrai nesiskaito, reikia sedet ir zubryt. Sukrimtau serijas greitai, pirmosios labai uzkabino, man labai patinka pagrindinis aktorius, toki stipru rupesti rodo savo seimos nariams, mylimai moteriai, kad mane tiesiog pakeri wub.gif
Serialas apie seima, jausmai, emocijos, viskas susije su seima, meile vaikams. Man labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2015 09 06, 18:51)
Labai super aprasei 4u.gif  As tai pastebejau, kad pas turkus daznai ta pradzia letai vystosi, bet tada labiau pripranti prie pagrindiniu veikeju smile.gif Bet Erkanas tikrai sitam filme daug geriau atrodo nei Diloj ax.gif
\

thumbup.gif irgi viskam pritariu, truputi paziurejau i prieki....
Atsakyti
Pirmos dvi serijos labai gerai sulindo, nepastebejau kaip praleke kelios valandos. As jau tikejausi blogesnio varianto, galvojau, visa seriala ieskos dukru, o cia is karto rado. Tikrai idomiau nei Dilos serialas.

Giulseren nenervina taip kaip issiziojusi Yasemin ax.gif O brolienei tai i galva duociau, maziau sneketu rolleyes.gif

Giulseren dukra kazkokia nesimpatiska aktore.

Dzihanas ar kaip ten tas Ali/Riza vadinasi - jau toks kudas, pagalys smile.gif

Serialo prazioje, kai rodo ta siaura vargana gatvele, labai primena Beganti laika 4u.gif
Atsakyti