Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(neringute22 @ 2008 07 18, 18:16)
cesnako nepagailek  mirksiukas.gif  skanaus


ok, vyrą jau nuteikiau lotuliukas.gif ... tik baklažanų pamirštu nusipirkt
Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2008 07 20, 13:46)
ok, vyrą jau nuteikiau  lotuliukas.gif ... tik baklažanų pamirštu nusipirkt


as siand vel pora baklazanu nusipirkau, vel pagal ta receptuka pagaminsiu mirksiukas.gif essen.gif essen.gif essen.gif
noreciau idarytu pasidaryt bet orkaite sugedo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringute22: 20 liepos 2008 - 13:42
man keptas baklazanas grybus primena ax.gif
Atsakyti
Lasiniukais idaryti baklazanai kepti ant lauzo

Perpjauti baklazanus is vienos puses, isskobti vidu, pamirkyti sudytam vandeny (kad kartuma istrauktu). Iskobta vidu sumaisyti su pakepinta smulkinta sonine bei svogunais, zolelemis pagal skoni, misiniu idaryti baklazanus. Suspaudus tarp groteliu kepti is abieju pusiu vartant, kol is isores bene apangles.

Baklazanu sumustiniai

Baklazanus supjaustyti griezineliais (apie 0,8cm), pamirkyti sudytame vandenyje.
Kepti keptuveje, aliejuj, pabarstant pipiriuku, druskyte, ir gausiai smulkiai kapoto cesnako. Iskeptus baklazanus deti ant popieriaus, kad nusisunktu aliejus. Paruostus griezinelius deti ant juodos duonos riekeliu.

Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingu: 21 liepos 2008 - 01:13
QUOTE(neringute22 @ 2008 07 18, 15:17)
zinau toki receptuka kuris mano vyrui net patinka, kuris yra tradicines virtuves megejas a la cepelinu  smile.gif
baklazanai su pomidorais grietineje
3baklazanai
3pomidorai
did grietine
4 skilteles cesnako
aliejaus
druskos
baklazanus supjaustom kubeliais, pomidorus supjaustom kaip mokam, viska dedame ant ikaitintos keptuves su aliejumi. apkepam apie 5min , tada isspaudziame cesnako, apkepinam viska. poto pasudome i dedame grietine, uzdengiame dangciu ir troskiname iki kol baklazanai taps minksti ! skanumelis prie virtu bulviu  essen.gif


Ačiū už receptą 4u.gif ,pagaminau ,man patiko ,ir net vyrui patiko,nors baklažanai jam nelabai paprastai lotuliukas.gif
Atsakyti
darau šnd biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2008 07 18, 15:17)
baklazanai su pomidorais grietineje

3baklazanai
3pomidorai
did grietine
4 skilteles cesnako
aliejaus
druskos


nu ziauriai megstu baklazanus. bandysiu siandien sita receptuka bigsmile.gif cia tiek ideju thumbup.gif
Atsakyti
dariau juk vakar pagal Neringutes receptuką 4u.gif , tik dėjau vieną baklažaną,du pomidorus ir gavos thumbup.gif , mb patiko,man irgi,tik vaikui ne,nes jaučiu per aštru buvo lotuliukas.gif ... užteko tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 08 06, 11:24)
nu ziauriai megstu baklazanus. bandysiu siandien sita receptuka  bigsmile.gif

išėjo kažkas nuostabaus bigsmile.gif nerealiai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Vakar dariau baklažanus su pomidorais.. smile.gif Šiaip mintis gera, bet man visiškai be skonio buvo.. schmoll.gif tai aš savo nuožiūra pridėjau nemažai raudonėlio ir pipriukų.. tada buvo thumbup.gif Su raudonėliu išėjo labai jau turkiškas skonis biggrin.gif
Atsakyti
dziaugiuos kad patiko panos 4u.gif vakar vel kepiau, na nerialiai man tas receptukas pavaisinau uosviene, savo isrankiaja uosviene, tai laikesi santuriai aciu labai skaniai, bet patiliukais stebejo kaip gaminu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(palme @ 2008 08 07, 12:23)
Vakar dariau baklažanus su pomidorais..  smile.gif  Šiaip mintis gera, bet man visiškai be skonio buvo.. schmoll.gif  tai aš savo nuožiūra pridėjau nemažai raudonėlio ir pipriukų.. tada buvo  thumbup.gif  Su raudonėliu išėjo labai jau turkiškas skonis  biggrin.gif



gal be skonio nes cesnako per mazai? g.gif siaip to patiekalo pagrindinis skonis ne tie baklazanai ax.gif o daugiausiai jauciasi pomidoru rugstumas ir cesnako aitrumas, aisku plius baklazanai
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Mano baklazanu suktinukai: baklazana supjaustau liezuveliais, pabarstau druskyte, ir palieku paguleti, tuo metu ruosiu idara: sutarkuoju morka, pakepinu aliejuje kartu su pomidoru (nuluptas), tuomet, kai atsala, idedu cesnakiuko, sumaisau viska su majonezu. Baklazanu liezuvelius nusausinu, apkepu aliejuje is abieju pusiu, tuomet, kai atsala, nusausinu, dedu idara ir vynioju...Liezuvelius dedu i lekste, apibarstau krapais ir i saldytuva trumpam...Laaabai skanu su bulvytemis, mesyte... wub.gif
Atsakyti