Įkraunama...
Įkraunama...

Pylimėliai

Gal jau yra čia nusipirkusių ar planuojančių pirkti? smile.gif ką manote apie geoterminį šildymą? Garantija sakė 5 metai, o ką daryti reiks sugedus...
Atsakyti
Gal yra zinanciu daugiau apie si projekta, apie butu kokybe? Kazkaip labai jau ilgai stato ta daugiabuti, jei neklystu jau nuo praeito rudens, o butu ispirkta is 30 tik 9...
Atsakyti
na as apie butus nieko negirdziu bet gan daznai pravaziuoju...pvz vakar buvau
pabaigyneja fasada...seip atorodo visai tvrakingai tas klinkeris. na aisku gal kiek balkono groteles galetu buti dailesnes, pvz is plieno. ar stiklo smile.gif

girdejau pletku, kad galimai uztruko del to kad seniau 1mas aukstas turejo buti parkingu(galimai kad suderinti dokus), o tik antram aukste butai, bet kiek matau kad parkingas dabar tvarkingai rusy...gal del to uztruko, gal del finansavimo. kokybe kiek state man pasirode taipat tvarkingai. bet cia tik labai pavirsutiniskam ligmeny nuomones ir pletkos..prasykite paziureti detaluji plana, kas su tinklu pajungimu ir t.t. ar tvarkingi statybu leidimai...

beje jau i pabaiga ir pylimeliu 4, ir muza jau lyg baigta...tai galite darkarta apsilankyti apziureti smile.gif
Atsakyti
gal galima būtų nuorodą įdėti, kas čia per projektas?
Atsakyti
http://www.pylimeliai.lt/

va labai gerai matosi atstumas kuri reiktu praieti keliu be saligatviu asfaltu
i virsu ir kairiau (stambiausias keliukas) + dar 50m kurie nepateko i foto, o ten jau prasideda saligatvis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 16 spalio 2015 - 10:36
bet kai pastate viska , gali gyvai paziureti, man gal geriau pylimeliai 4 ..balkonai aisku nesuper duper, bet staliukui ir dviem kedutem vietos uzteks. aisku rogiu, padangu ir dviraciu sandeliuoti nepavyks sad.gif
pylimeliuose barako tipo balkonai nezavi...

jei yra galimybes kiek vienam tiek antrame projekte imciau tik 1ma auksta.
(su kiemeliu)
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 10 16, 10:31)
va labai gerai matosi atstumas kuri reiktu praieti keliu be saligatviu asfaltu


Nesenai pravažiavau pro ten ir prisiminiau SM diskusiją smile.gif

TOLI iki stotelės. Nesaugu. Kelias siauras, šaligatvio nėra. Vaikų jokiu būdu neleisčiau - tik vežiot. Suaugęs gal ir gali surizikuoti, ten su visais atvšaitais etc, bet ir tai g.gif Žinant mūsų vairavimo ypatumus, kelių būklę, apšvietimą tamsiu paros metu - geriau ne.
Na, nebent vasarą, kai ilgai šviesu - dar dar. Čia kas mėgsta vaikščioti pėstute ir turi tam laiko.

Žodžiu, reziume - tai butai, kurio gyventojai bus pririšti prie mašinų.
Atsakyti
o pylimeliu 4 , spalio 22diena, atviru duru diena....
mes gal nueisime -cekava tesiog smile.gif visvien 50-100m atstumu nuo ten gyvename smile.gif
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 10 19, 09:23)
o pylimeliu 4 , spalio 22diena, atviru duru diena....
mes gal nueisime -cekava tesiog smile.gif visvien 50-100m atstumu nuo ten gyvename smile.gif

Parasykite kaip jums tas projektas pasirode, jeigu eisite:)
Atsakyti
nesigavo nueiti blush2.gif
Atsakyti
gal kas turite daugiau info apie daugiabuti, esanti Pylimeliu 44? toks jausmas, kad kazkas su juo negerai. Darbai atrodo yra tempiami, labai is leto vyksta ir vis niekaip nei balkonuose nesudeda pertvaru..Pagal skelbiama informacija ju puslapyje, nupirkti tik 9 butai, nors pardavimas vyksta jau apie metus laiko. Gal kas daugiau info turite? siaip man bendras ispudis, kad daugiabutis gana is kokybisku medziagu pastatytas
Atsakyti
del pardavimo ar pardavimo keblumo nieko pasakyti negaliu....
Dabar lyg viskas i pabaiga eina, baigyneja gerbuvi, balkonu tureklai beveik visur yra tik nera ant tu balkonu kurie is vienos puses.....Seip fasadai visuma atrodo tikrai neblogai. gaila kad nesudejo balkonuose stiklo.

Tik man is salies vienintelis niuansas, kad plotas iki misko (kur vaizdas is balkonu) jame sukalti kuoliukai - ar tai nereikstu kad ten dar vienas toks pat sklypas, ir vaizdo i miska nebeliks. pasidomekite smile.gif
Atsakyti