Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių siuvyklos

Sveikos,

kadangi neradau temos apie rūbų taisymą, siuvyklas ir kainas jose, tad užvedu 4u.gif

Norėjau paklausti, kokias rekomenduotumėte nebrangias rūbų taisyklas Vilniuje? Nieko labai įmantraus - palenkti kelnes, kai ką pasiaurinti. Nesinorėtų sumokėti pusės daikto kainos už jo taisymą...
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 10 07, 12:15)
kokias rekomenduotumėte nebrangias rūbų taisyklas Vilniuje? Nieko labai įmantraus - palenkti kelnes, kai ką pasiaurinti. Nesinorėtų sumokėti pusės daikto kainos už jo taisymą...

Sveika,

Geras klausimas g.gif asmeniskai as nebepasitikiu pigiomis siuvyklomis. Seskinej prie poliklinikos pernai tokia atsidare, buvau nunesusi palenkti kelnes, pasiaurinti siek tiek... nusivyliau. Negraziai padare, atmestinai. Net paprasciausius pagalves uzvalkalus kaip pasiaurino pagal duota pavyzdi, tai tik ismest liko, nes tiko nebent tik leles pagalvei... doh.gif O Iki pastate (prie tos pacios poliklinikos) yra brangesne siuvykla, bet moterys tikrai moka savo darba ir patarti gali. Zinoma, kaina lyginant su pirma siuvykla, vos ne dviguba, bet jei reikia kokybes, tai...
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2015 10 07, 16:47)
Sveika,

Geras klausimas  g.gif asmeniskai as nebepasitikiu pigiomis siuvyklomis. Seskinej prie poliklinikos pernai tokia atsidare, buvau nunesusi palenkti kelnes, pasiaurinti siek tiek... nusivyliau. Negraziai padare, atmestinai. Net paprasciausius pagalves uzvalkalus kaip pasiaurino pagal duota pavyzdi, tai tik ismest liko, nes tiko nebent tik leles pagalvei...  doh.gif O Iki pastate (prie tos pacios poliklinikos) yra brangesne siuvykla, bet moterys tikrai moka savo darba ir patarti gali. Zinoma, kaina lyginant su pirma siuvykla, vos ne dviguba, bet jei reikia kokybes, tai...


o kiek tas brangiau? Pvz., už palenkimą smile.gif
Atsakyti
Labai gera tema! Aš naudojuosi siuvyklos, esančios Šiaurės miestely (Ulonų 5, prieš Maximos kasas) paslaugomis. Tvarko gerai, kainos, sakyčiau, didokos: pvz. už kelnių atlenkimą sumokėjau 2 eur (klešnė buvo tik apmėtyta overloku, tai ardyti nieko nereikėjo, tik prisiūti užlenkimą), už užtrauktuko siūlės pataisymą (buvau pati užsiuvusi irstančią siūlę, norėjau, kad su mašina patvirtintų) - 2 eur. Bet bet, palikti drabužį toj siuvykloj nebaisu. Esu ir suknelę ties petimis "kėlusi", ir palaidinę taisiusi, kad nesiskėstų iškirptė - viską puikiai padarė smile.gif
Labai domintų atsiliepimai apie siuvyklas stoties rajone/Kauno g. Vilniuje, pvz. esančią Mindaugo Iki?
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2015 10 07, 15:47)
Iki pastate (prie tos pacios poliklinikos) yra brangesne siuvykla, bet moterys tikrai moka savo darba ir patarti gali. Zinoma, kaina lyginant su pirma siuvykla, vos ne dviguba, bet jei reikia kokybes, tai...

Esu ten prieš kokius 5 metus siuvusis paprastą pasijonį - jau taip baisiai ir nepatogiai pasiuvo, kad niekada nebeužsukau į šią siuvyklą. Skritingos patirtys biggrin.gif Bet per tiek laiko turbūt personalas pasikeitė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 10 08, 10:24)
Labai gera tema! Aš naudojuosi siuvyklos, esančios Šiaurės miestely (Ulonų 5, prieš Maximos kasas) paslaugomis. Tvarko gerai, kainos, sakyčiau, didokos: pvz. už kelnių atlenkimą sumokėjau 2 eur (klešnė buvo tik apmėtyta overloku, tai ardyti nieko nereikėjo, tik prisiūti užlenkimą), už užtrauktuko siūlės pataisymą (buvau pati užsiuvusi irstančią siūlę, norėjau, kad su mašina patvirtintų) - 2 eur. Bet bet, palikti drabužį toj siuvykloj nebaisu. Esu ir suknelę ties petimis "kėlusi", ir palaidinę taisiusi, kad nesiskėstų iškirptė - viską puikiai padarė smile.gif


Kaip uz kelniu atlenkima kaina nedidele, sakyciau smile.gif
Kiek pasidomejau, kai kuriose prekybcentriuose esanciose siuvyklose tas dalykas kainuoja nuo 9-10 EUR doh.gif Nesiu i paprastesne siuvykla savo kaimynysteje, uz ~4 EUR palenkimas.
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 10 08, 09:24)
Esu ten prieš kokius 5 metus siuvusis paprastą pasijonį - jau taip baisiai ir nepatogiai pasiuvo, kad niekada nebeužsukau į šią siuvyklą. Skritingos patirtys biggrin.gif  Bet per tiek laiko turbūt personalas pasikeitė drinks_cheers.gif

Ne ne, sitos naujai atsidariusios, pries 5 metus ju nebuvo dar. O kurios is seniau, tai niekad nesilankius, uzteko to, kad rusyje isikurus, iskart pasitikejimo nekelia.
Papildyta:
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 10 07, 16:36)
o kiek tas brangiau? Pvz., už palenkimą smile.gif

Brangiau dvigubai, t.y. uz kelniu palenkima mokejau 4 ar tai 4,5 €. Jei gerai pamenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 10 08, 14:00)
Kaip uz kelniu atlenkima kaina nedidele, sakyciau smile.gif
Kiek pasidomejau, kai kuriose prekybcentriuose esanciose siuvyklose tas dalykas kainuoja nuo 9-10 EUR  doh.gif Nesiu i paprastesne siuvykla savo kaimynysteje, uz ~4 EUR palenkimas.

Ot, gal ne taip surašiau, nes tikrai labai stebėjaus, kad brangu. Gal tada ne 7 Lt (t.y. 2 eur), o 7 eur sumokėjau unsure.gif
Bet kuriuo atveju, pataisė gerai.
Atsakyti
Mergaitės, gal žinote nebrangią siuvyklą (ar siuvėją) Baltupiuose, Jeruzalėje ar Žirmūnuose? Pasiaurint, palenkti. Nieko įmantraus.
Atsakyti
sveiki,
gal kas žinote gerą kelnių siuvėją Kėdainiuose, tik ne Gegučių gatvėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2015 10 11, 12:43)
Mergaitės, gal žinote nebrangią siuvyklą (ar siuvėją) Baltupiuose, Jeruzalėje ar Žirmūnuose? Pasiaurint, palenkti. Nieko įmantraus.

Tokiems dalykams atradau individualia veikla uzsiimancia siuveja Fabuose smile.gif Man palenkimus-atlenkimus padare kokybiskai, o ir kaina gera.
Jei tinka rajonas, galiu pasidalinti kontaktu smile.gif
Atsakyti
Laba diena, gal galėtumėte rekomenduoti kokybiškai dirbančią siuvėją Kaune Šančiuose (odinio sijono siaurinimui)
Atsakyti
Aš turiu nebrangią siuvėją Vilniuje, prie Spaudos rūmų, dirba namuose. Bet kiek kas kainuoja nebegaliu pasakyt, nes nešu urmu viską ir man bendrą sumą pasako. Dar siuva ji ir rūbus.
Kam reikia - rašykit AŽ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutule: 04 kovo 2016 - 07:39