Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

Kviečiame - ir vėl smile.gif - į naują temą

Merginos, štai toks prašymas,
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote 4u.gif
Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo user posted image!
Temoje galima drąsiai vartoti kreipinį "Tu" smile.gif
Ankstesnioji tema
Ankstesnė tema
Praėjusi tema
Senesnė diskusijų tema
Dar senesnė diskusijų tema
Dar dar senesnė diskusijų tema
J.Crew / Madewell išparduotuvė

user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(mimsy @ 2015 10 12, 12:50)
O kitas pirkinukas nuliudino..
[...]
Ai dar gavau sias odines suvarstomas basutes wub.gif Su 37eur tiko 7dydis, fainos, patogios, bet dar svarstau del ju, lyg peda kiek ilgina, bet cia jau mano isitikinimai doh.gif  biggrin.gif



Mimsy, labai gražūs pirkiniai.
Dėl suknutės kaip užjaučiu... Bet kaip supratau, į gerąją pusę eina reikalai, tai gal ir dings tos dėmės. Jau abydnumas tai net man žiūrint į foto skaudu doh.gif - Ši suknelė nuostabi ! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 12 spalio 2015 - 18:50
QUOTE(Salvince @ 2015 10 12, 17:46)
Pasidalinkit tapkyciu nuoroda,o spalvos ryskumas,o grazumas,dievinu vasara tokias spalvas,ypac deveti viena kaip akcenta wub.gif


https://www.jcrew.co...B6658/B6658.jsp 4u.gif Kazkuria diena netycia uzmaciau ir paciupau, pasekit, gal imes dar neon flamingo spalva, tikrai grazi realiai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(rastafarinas @ 2015 10 12, 18:47)
Mimsy, labai gražūs pirkiniai.
Dėl suknutės kaip užjaučiu... Bet kaip supratau, į gerąją pusę eina reikalai, tai gal ir dings tos dėmės. Jau abydnumas tai net man žiūrint į foto skaudu  doh.gif - Ši suknelė nuostabi !  thumbup.gif

Aciu 4u.gif
Liko labai nezymios gelsvos demeles, aisku aplinkiniai tikrai nepastebes, bet vistiek abydna tiek sumokejus ax.gif
Atsakyti
Gavau siandien si grazuoli. Nepasigailejau,kad emiau xxs nors ir xs butu gerai. Siaip dydis idealiai. Nepertemptas tikrai,nuo krutines graziai krenta,neaptempia nieko nereikalingo biggrin.gif bus vienas is mylimuku
https://www.jcrew.co...p;bmUID=k.yNKVf

Tiek norejau Reese pant,tiek svaigau ir mazi verysad.gif apmastysiu nakti ar pardavynet ir ciupti kita dydi arba mesti kokius 3kg nuo koju doh.gif Bet siaip labai patiko. Storesni,standziai krenta. Pavasari prie aukstakulniu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocainna: 12 spalio 2015 - 20:19
Cocainna, pasirodykite megztuka ax.gif As irgi jo laukiu, tik XS, dabar bijau bus didelis doh.gif biggrin.gif

O kurios cia kelnes? ax.gif Gaila, kad netiko. Kur jau ten 3 kg numesti rasit g.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Cocainna,2015 10 12, 21:18]
Gavau siandien si grazuoli. Nepasigailejau,kad emiau xxs nors ir xs butu gerai. Siaip dydis idealiai. Nepertemptas tikrai,nuo krutines graziai krenta,neaptempia nieko nereikalingo biggrin.gif bus vienas is mylimuku
https://www.jcrew.co...p;bmUID=k.yNKVf

su kokiomis apimtimi jums tiko XXS, ar jo rankoves nera potrumpes (striukos)? Jo kaina siuo metu su 50 proc. nuolaida, tikriausiai tai gera kaina... Aciu
Atsakyti
Mimsy, kaip gaila del sukneles verysad.gif O tu ja su nuolaida pirkai ar dar be?

Neon flamingo sliopkes thumbup.gif as irgi sutinku, kad jos geras pirkinys drinks_cheers.gif man ir kitu spalvu ju norisi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 10 12, 22:36)
Mimsy, kaip gaila del sukneles  verysad.gif O tu ja su nuolaida pirkai ar dar be?

Neon flamingo sliopkes  thumbup.gif as irgi sutinku, kad jos geras pirkinys  drinks_cheers.gif man ir kitu spalvu ju norisi  drinks_cheers.gif


Pirkau 99$ - 30%, tai finale brangiai gavosi..
As dar tas pilkas su papuosimu turiu, tai gal uzteks, bet tikrai fainos drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 10 12, 23:36)

Neon flamingo sliopkes  thumbup.gif as irgi sutinku, kad jos geras pirkinys  drinks_cheers.gif man ir kitu spalvu ju norisi  drinks_cheers.gif



QUOTE(mimsy @ 2015 10 12, 23:44)

As dar tas pilkas su papuosimu turiu, tai gal uzteks, bet tikrai fainos drinks_cheers.gif  wub.gif


Nu grazios tos sliopkes tikrai smile.gif Bet kaip su patogumu g.gif man kazkodel rodosi, kad jos butu nepatogios aveti .. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2015 10 12, 20:38)
Cocainna, pasirodykite megztuka ax.gif As irgi jo laukiu, tik XS, dabar bijau bus didelis doh.gif  biggrin.gif



aha drinks_cheers.gif aš irgi labai norėčiau jį pamatyt. Kadangi mūsų ūgiai panašūs, man labai įdomu kaip jo ilgis g.gif nenorėčiau per ilgo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2015 10 13, 06:29)
Nu grazios tos sliopkes tikrai smile.gif  Bet kaip su patogumu  g.gif  man kazkodel rodosi, kad jos butu nepatogios aveti .. ax.gif


As tik po kambarius pasivaiksciojau, tai atrodo patogios, odyte minksta, patogiai apspaudzia, neslydineja peda, rimciau isbandysiu tik kita vasara smile.gif O enura kiek pamenu i kelione vezesi ir gyre bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 10 13, 07:13)
aha  drinks_cheers.gif  aš irgi labai norėčiau jį pamatyt. Kadangi mūsų ūgiai panašūs, man labai įdomu kaip jo ilgis  g.gif  nenorėčiau per ilgo  unsure.gif

Pasirodysiu butinai,siandien jau "bandau" megztukeli,istikruju zymiai svelnesnis negu kiti turimi wool g.gif xxs tikrai ne per ilgas. Galas vos ilgesnis su zemu liemeniu dzinsais pilvo tikrai nesimato. O del rankoviu ilgio tai jos ilgos,tikrai ne potrumpes.
Atsakyti
Cocainna, o situos megztukus jau gavai ? smile.gif https://www.jcrew.co...t...e&hash=row9
Atsakyti