Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai pietums

Tai cia butu Gildijos kepsnys. smile.gif
Atsakyti
gal kuri zinote perlines koses receptu 4u.gif
Atsakyti
Gal moderatoriai galėtų šias dvi temas sujungti į vieną: antra tema apie tą patį

Vakar dariau: krabų lazdeles tešloje, karbonadus su bulvių koše ir raugintais kopūstais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2007 01 02, 13:36)
gal kuri zinote perlines koses receptu 4u.gif

Skaniausia gaunasi daryta orkaitėj. Perlinių kruopų (proporcija: 1.5 vandens stiklinei nuplautų kruopų) Užverdat ir supilat į puodą ar ugniai atsparų indą ir statote į orkaitę uždengus. Galima dėti porą džiovintų grybų, morkų tarkuotų burokine tarka ir apkeptų. Temperatūra 200 C. ir tegu po truputi šunta. Gausis biri ir tikrai kvapni. Galima įpilti grietinėlės, galima dėti spirgučių. Na čia kaip su grikiais - variantų daug.
Atsakyti
As labai megstu kepti mesos blynelius

2 saukstai krakmolo,
2 saukstai majonezo, 3 kiausiniai,
labai smulkiais gabeleliais pjaustyta mesa (dazniausiai darau su kiauliena, kartais su vistiena, bet man skainiau kiauliena),
prieskoniai: butinai smulkiai pjaustyto cesnako, petrazoliu, pipiru, druskos ir kt.
tesla turi buti tirsta
palaikyti tesla saldytuve kelias valandas, bet geriausia pasidaryti is vakaro, nes tada labai gerai isigeria.

siaip darydama niekada nededu pagal norma, mazdaug is akies, kad butu normali tesla tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule**: 10 sausio 2007 - 17:19
QUOTE(saule** @ 2007 01 10, 18:19)
As labai megstu kepti mesos blynelius

2 saukstai krakmolo,
2 saukstai majonezo, 3 kiausiniai,
labai smulkiais gabeleliais pjaustyta mesa (dazniausiai darau su kiauliena, kartais su vistiena, bet man skainiau kiauliena),
prieskoniai: butinai smulkiai pjaustyto cesnako, petrazoliu, pipiru, druskos ir kt.
tesla turi buti tirsta
palaikyti tesla saldytuve kelias valandas, bet geriausia pasidaryti is vakaro, nes tada labai gerai isigeria.

siaip darydama niekada nededu pagal norma, mazdaug is akies, kad butu normali tesla tongue.gif


ojoi, radau kitoj temoj labai panasu receptuka, tik ten kazkas ikele is rusisko puslapio ir gamina su vistiena, o man tai mama kazkada seniai uzrase ir as gaminu su kiauliena tongue.gif
dar barako laikais su panom kartais issikepdavaom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule**: 10 sausio 2007 - 22:01
QUOTE(tavi @ 2007 01 03, 16:04)
Skaniausia gaunasi daryta orkaitėj. Perlinių kruopų (proporcija: 1.5 vandens stiklinei nuplautų kruopų) Užverdat ir supilat į puodą ar ugniai atsparų indą ir statote į orkaitę uždengus. Galima dėti porą džiovintų grybų, morkų tarkuotų burokine tarka ir apkeptų. Temperatūra 200 C. ir tegu po truputi šunta. Gausis biri ir tikrai kvapni. Galima įpilti grietinėlės, galima dėti spirgučių. Na čia kaip su grikiais - variantų daug.

Man labai skanu perlinės kruopos su žirniais orkaitėj šutintos. Žirnių dedu iš akies, bet kokiais dviem trečdaliais mažiau nei perlinių kruopų. Dar pilu truputį aliejaus ir šutinu kol iššunta. Valgom tokią košę su pienu. Labai skani keptuvėj atšildyta
Atsakyti
As labai megdavau perliniu kruopu kose, gerai kad priminet apie tokia. Man nuo jos pilva pusdavo, bet jei dar daryciau su zirniai tai visai butu blink.gif
Gal reiks pasidaryti su spirguciais.
Atsakyti
gal kuri žinot kaip gaminti rodos mėsos faršą suka į vištienos odeles ir kepa orkaitėj, sako labai skanu... g.gif
Atsakyti
Pamusiau karbonadukus su kaulu, pamarinavau su prieskoniais - va ką toliau daryti g.gif Norečiau kepti orkaitėje ax.gif Bet va nezinau kaip blush2.gif - ar susukkti kiekvieną gabaliuką į foliją, ar tiesiog sudėlioti ant grotelių... REIKIA PATARIMO 4u.gif
Atsakyti
Vakar gaminau lietinius su grybų ir sūrio įdaru essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pigalica: 13 kovo 2007 - 11:15
As tai siandien valgiau krabu kojeliu ax.gif oi kaip skanu buvo thumbup.gif Tik va nezinau ar LT ju yra pirkt, kazkaip ten niekad tokio patiekalo negamindavau... Nu bet manau su krabu lazdelem labai neblogai iseitu taip pat...

Reikia pakepint svoguno galva svieste, idet cesnako, pievagrybiu, paprikos (as dedu geltona, nes ji mano megstamiausia), pipiru, druskeles, tada kai viskas apkeps sudeti krabu lazdeles. Truputi pakepti mirksiukas.gif Dada pilti grietineles apie stikline (cia dvien porcijom). Valgyti su duonyte, o ja padazyti i ta padaziuka thumbup.gif

Skanaus ax.gif
Atsakyti