Įkraunama...
Įkraunama...

Rudeniniai mamukų pašnekesiai

user posted image
Kol dar nebuvau mama,
Darydavau ir valgydavau karštą maistą.
Mano rūbai nebuvo dėmėti.
Telefonu kalbėdavau ramiai.
Kol dar nebuvau mama,
Miegodavau tiek, kiek norėdavau.
Ir niekada nesijaudindavau dėl to, kad vėlai ėjau gulti.
Šukuodavausi ir valydavausi dantis kasdien.
Kol dar nebuvau mama,
Tvarkydavau namus kasdien.
Ir niekada nesuklupdavau ant žaislų ir nepamiršdavau lopšinės žodžių.
Kol dar nebuvau mama,
Net nesusimąstydavau, ar kambarinės gėlės nenuodingos.
Ir niekada negalvodavau apie skiepus.
Kol dar nebuvau mama,
Niekas nebuvo manęs
Apkakojęs,
Apvėmęs,
Apkramtęs,
Apsisiojęs,
Apžnaibęs savo mažais pirščiukais.
Kol dar nebuvau mama,
Pilnai atsakiau už savo protą,
Savo mintis,
Ir savo kūną.
Miegodavau visą naktį...
Kol dar nebuvau mama,
Niekada neverkiau matydama ašaras.
Niekada nesikraustydavau iš proto iš laimės
Vien dėl paprasčiausios šypsenos.
Niekada nesėdėdavau naktį
Žiūrėdama į miegantį vaiką.
Kol dar nebuvau mama,
Niekada nelaikydavau rankose miegančio vaiko,
Nes gaila padėti.
Niekada mano širdid nesubyrėdavo į tūkstančius dalelių,
Kad kažkam negalėjau palengvinti skausmo.
Neikada nemaniau, kad kažkas toks mažas
Gali pakeisti mano gyvenimą taip stipriai.
Aš nežinojau, kad galėjau kažką taip stipriai mylėti.
Ir nežinojau, kad man patiks būti mama.
Kol dar nebuvau mama,
Nežinojau ką reiškia jausti,
Tarsi širdis būtų išlipusi iš kūno.
Ir nežinojau, koks ypatingas jausmas yra
Pamaitinti alkaną kūdikį.
Nežinojau, kad vaiką ir mamą sieja tiek daug.
Ir nežinojau, kad kažkas toks mažas
Galėtų paversti mane tokia svarbia.
Kol dar nebuvau mama,
Aš niekada neatsikeldavau kas 10 minučių
Tiesiog įsitikinti, kad viskas…tvarkoje.
Ir niekada nejutau tos šilumos,
Džiaugsmo,
Meilės,
Stebuklo,
Pasitenkinimo būti mama.
Aš nežinojau, kad galiu jausti tiek daug, kol dar nebuvau mama wub.gif ...

user posted image
Mamytes, visos mes nuostabios wub.gif
Kalbamės ir dalinamės savo džiaugsmais ir rūpesčiais cool.gif

Papildyta:
Labas rytas 4u.gif
Kadangi daug dėmesio sulaukė šie žodžiai, dar ir šioj temutėj juos palikau ax.gif
Atsakyti
Aciu, Atisiuk, uz temute - eilini karta is taves ji iseina labai tvarkinga ir grazi 4u.gif wub.gif

Burbuliacija - gultuka ir supynes mergina labai megsta, tad ja ten galima ideti, kartais suveikia ir net uzmiega, bet kai ji nori valgyt ir nejaucia sotumo jausmo tai nei gultukai nei niekas nepadeda biggrin.gif ji rekia nes nori valgyt ir ten ja domink kuo tik nori, o didziausias liudesys kad bicas visai nemegsta situ fainu daikciuku doh.gif taip man pasitarnautu jo pomegis bent viename pabuti bigsmile.gif bet kai reikia abudu tai as visus "prietaisus" praeinu ir isbandau - gal kuris suveiks biggrin.gif jeigu reikia eiti pasigaminti misinio ar kaip bicui pasildyt vysniu kauliukus tai max viena vaika su savim gali nestis, tai dedu visur kur tik galima ideti, kad nors ir rekia juose, bet saugiai biggrin.gif

Man irgi deja sunkiausia pernesti ju abieju riksma, nes sirdis plysta kad viena galiu paziureti o kita virkdau verysad.gif dazniausiai tai buna bernas blush2.gif tai po to pasiemu pamelynavusi visa uzsikukciojusi ir taip gaila pasidaro, kad ir pati asarele issaudziu drauge su juo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krown: 26 spalio 2015 - 09:51
QUOTE(Edena @ 2015 10 26, 08:22)

Burbuliacija kaip miegai, susitvarke? as dabar nemiegojau nakti, vaikas parpe o man visiskai nesimiegojo paskui jau ir nervuotis pradejau  doh.gif  siandien bus dienele nekokia..

Valandos pasukimas yra siaubas  verysad.gif  verysad.gif  datempt vakare laika pavyko bet ryte valanda anksciau atsikele vistiek  doh.gif  doh.gif


Atisa, aciu uz temute 4u.gif Tie zodziai manau gali lydeti kiekviena naujai atidaryta tema, nes jie cia labai gerai tinka doh.gif 4u.gif

Aha, dabar jau miegu, sianakt labai gerai issimiegojau. Na bet cia kintantis dalykas biggrin.gif

Mum kazkaip tas laikrodzio pasukimas nelabai pasijuti, iki pietu gal tik, valgyt uzsimane anksciau tik, o po to viskas gerai .

Krown, jo labai sunku, butent kad negali persiplest, man irgi be galo sirdi del to skaudedavo verysad.gif Na maniskiai kazkiap nemelynuodavo, gal tiek neuzsiklykdavo, as jau kartais net abu vienu metu bandydavau pakelti, kol dar mazi buvo, aisku, nelengva uzduotis. Arba zinai dar kaip galima- viena pasidedi ant keliu pilvuku zemyn, tai jam gali nugaryte glostyt su viena ranka, o kita laikai. Arba dar pati atsiguli , atsiremi i kokia pagalve ir abu ant savo pilvo skersai susiguldai tai pat pilvais zemyn, tokiu budu jie abu kontakta su tavimi turi ir abu glostyt gali, pabandyk jei dar nebandzius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 26 spalio 2015 - 10:19
Atsiukai, aciu uz temute, labai labai bigsmile.gif

Mano mergina jau antra diena ta sypsena ar mimika kaip tavo ikelto berniuko ismoko padaryt tai dabar vis maivosi taip, tik du perliukai dar neziba pas ja.


Krown, as irgi galvojau, kad veliau va desiu i miegmaisi. Tai ka tu... ji nenori jame but, nori kelt kojytes, jaucias apribota ir pyksta unsure.gif tai pabandziau ir nebedejau.
Norint, kad nepyktu turbut reikejo deti nuo gimimo, butu ipratusi. nors gal taviskiams tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Atisa, aciu uz namucius.
Edena, juokiaus skaitydama kaip ilauka einat. Mes lygiai taip pat. Visas namas zino, kad pana i lauka eina doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vega56 @ 2015 10 26, 10:51)
Atisa, aciu uz namucius.
Edena, juokiaus skaitydama kaip ilauka einat. Mes lygiai taip pat. Visas namas zino, kad pana i lauka eina  doh.gif  lotuliukas.gif


... ir mes taip einam smile.gif kepurę uždėt ar rankas sukišti į rankoves - košmaras doh.gif labai nepatinka, o po apsirengimo, aprimsta tada jau nieko.

Atisiuk ačiū už namus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delfinukas: 26 spalio 2015 - 11:06
Edenut, nemėgsta ir maniškis rengtis, bet aš jau atkalus sistemą lotuliukas.gif visus rūbus pasiruošiu šalia,pati jau būnu irgi su batais kai jį rengiu. Tada paguldau ir kaip kareivinėse aprengiu visą per 60 sekundžių biggrin.gif iš pradžių labai garsiai kalbu ir klausiu jo ko kors, tai jis kol susivokia,jau būna su striuke. Na, o kepurė tai jau pasaulio priešas pas mus,todėl tik greit užrišu ir į rankas, ir vėl garsiai kalbinu ir kažką rodau, ir nebesusigaudo jis, kas čia buvo hihihi.gif hihihi.gif o jei būna dienų,kad tas mano spektaklis nepadeda,nu ka- tada rekia,o ka pasarysi,vistiek rengiu biggrin.gif
Šiaip Columbia lengva rengt,nes nei pirstiniu, nieko nereikia. Tik kad karsta su juo dar g.gif
Papildyta:
O miegmaisy maniskus nemiega doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 26 spalio 2015 - 11:11
QUOTE(Atisa @ 2015 10 26, 11:12)
Edenut, nemėgsta ir maniškis rengtis, bet aš jau atkalus sistemą  lotuliukas.gif visus rūbus pasiruošiu šalia,pati jau būnu irgi su batais kai jį rengiu. Tada paguldau ir kaip kareivinėse aprengiu visą per 60 sekundžių  biggrin.gif iš pradžių labai garsiai kalbu ir klausiu jo ko kors, tai jis kol susivokia,jau būna su striuke



Gera sistema, Atisa thumbup.gif
Atsakyti
Mamukai, gal kuri zinot kas per traskius dedamas i zaislus, pvz sparnus ar knygutes puslapiai, kad trasketu? Ir kur to traskiaus isigyti?
Atsakyti
QUOTE(Vega56 @ 2015 10 26, 12:21)
Mamukai, gal kuri zinot kas per traskius dedamas i zaislus, pvz sparnus ar knygutes puslapiai, kad trasketu? Ir kur to traskiaus isigyti?


aha, geras klausimas . idomu ir man is kur jo galima butu gaut g.gif einu pabandysiu kazka susigooglint 4u.gif

Pasirodo daug zmoniu domisi kas tai per medziaga ir kur jos gaut, forumai apie tai net yra. Radau tik Etsy kad kazkas labai panasaus https://www.etsy.com...e-crinkle-paper

kiti dar siulo naudot traskuciu maisiukus ar dar kitokius traskancius maisiukus, juos apsiut medziaga ir tokiu budu daryt vaikam zaislus. 4u.gif Tu irgi nori zaisliuku padaryti ar kazkam kitam reikia? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 26 spalio 2015 - 12:55
QUOTE(Delfinukas @ 2015 10 25, 23:21)
Na su tais vitaminais D tai kažkokie marazmai. Buvom praėjusią savaitę pas ortopedą, echoskopavo klubelius, tai reziume - lėtesnis kaulėjimas. Klausė ar geriam to D, na lašinam po 3 lašus. Tai sakė pasitart reiks su savo gydytoja dėl jo, gal sunkiai pasisavina  g.gif kadangi įtempusi tas šlauneles tai rekomendavo mankšteles, plaukimą, o jai taip nepatinka nei mankštos, nei maudytis tai...  blink.gif


Oho, kiek daug jums liepia... O gal yra skirtumas vandeninį ar aliejinį duodat? Mes aliejinį ir tik lašiuką. Sakė dar jo gauna kartu su mišinuku, tai daugiau nebereikia duoti.

QUOTE(Krown @ 2015 10 26, 07:19)

Piktuke - oho kokie taviskiai karstuoliai  blink.gif  bigsmile.gif nieko sau, tik po bodikais miegot.. tai kiek kambaryje silumos turit tada?  g.gif Mes tai laikom 20-22 diena, o nakti apie 19 laipsniu tai miegam ir su sliauztais ir dar su kaldryte ir nebunam uzkaite  biggrin.gif


Panasu, kad mano mergytei bedos baigiasi  thumbup.gif jau antra diena nebera valgymo prasymo vakare kas valanda  thumbup.gif ir miega gana gerai  wub.gif  o va beriukui teks matyt isaugti pilvuko bedas, pucia jam ji ir deja niekas nepadeda, na bet ir nekankina jis musu daug tai negali pykti, tik norisi jam palengvinti ta gyvenima maza  rolleyes.gif aisku kai viena priziuriu juos ir abu vienu metu klykia iki melynumo tai streso hormonu mamai daug pasigamina, bet ka dabar darysi  biggrin.gif


Mes pastoviai namuose apie 23 laipsnius palaikom, tai ir aš pati po šortais ir trumpom rankovėm vaikštau smile.gif

Ojo... Kai klykia keli, tai aš kiekvieną kartą pagalvoju, na ką, dar plius 100 žilų plaukų biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Piktukė @ 2015 10 26, 12:58)

Ojo... Kai klykia keli, tai aš kiekvieną kartą pagalvoju, na ką, dar plius 100 žilų plaukų biggrin.gif


lotuliukas.gif jo, bet versliukui tai neturetu trukdyti biggrin.gif
Atsakyti