Įkraunama...
Įkraunama...

Pierre'o Dukano dieta

Prancūzų dietologo Pierre‘o Dukano dieta

user posted image

Dieta – bestseleris

P. Dukanas pasakoja sukūręs mitybos planą, kai patarimo paprašė draugas. Žmogus pasakė sutinkantis su bet kokiais apribojimais, bet mėsos neatsisakysiantis už jokius pinigus ir viena žole gyvas nebūsiantis.
Daug nesukdamas galvos P. Dukanas draugui liepė penkias dienas valgyti tik keptą mėsą ir gerti daug vandens. Po savaitės draugas paprašė svarstyklių, nes jo tikriausiai sugedo – juk negalėjo jis per tas dienas netekti 5 kilogramų svorio. Apstulbęs nuo sėkmės apkūnusis draugas kitą savaitę neteko dar trijų kilogramų.

Čia nereikia sverti maisto ir skaičiuoti kalorijų, galima valgyti tiek, kiek nori, bet kuriuo dienos metu, maistą reikia rinktis pagal leistinų produktų sąrašą.

Keturi dietos etapai:

user posted image

1. Puolimas (ataka)
2. Kaitaliojimas (kruizas)
3. Stabilizavimas
4. Kasdienis gyvenimas


Įtraukti nauji produktai į Dukano dietą:
• Konjako (Shirataki) makaronai -  kiek norite.
• Alyvuogių aliejus (1 arbatinis šaukštelis) -  nuo antro  etapo ir vėliau.



Paskaičiuokite, kiek dienų jums reikia laikytis kiekvieno etapo, kad pasiektumėte savo idealų svorį:  dukandiet.co.uk;      dukan.ru

Bendrosios dietos  taisyklės
Dukano asistenčių patarimai besidietinantiems
Ką daryti silpnumo  akimirką???


RECEPTAI

Dukano duonelės receptai ir kiti patiekalai iš sėlenų
Duona skrudinimui
Baltymų dienai
Baltymų/daržovių dienai
Šventiniai patiekalai
Pirkinių gidas
Nuorodos internete


Kiti Dukano forumai:
Dukandiet.ru; DukanItOut.com; mydukandiet.com



Dukano knyga
Įžanga; 1-2 skyrius; 3 skyrius; 4-5 skyrius; 6 skyrius; 7 skyrius; 8 skyrius; 9 skyrius

Naujokų dėmesiui! Visa ši informacija yra susisteminta Jums. Senbuviai bus labai dėkingi, jei pirma perskaitysite tai, kas parašyta šiame puslapyje, ir klausite tik tada, jei ir perskaičius bus neaišku.
user posted image

Atsakyti
Pakartoju paskutinę žinutę.
Vėtra nu, šaknis plaukų šviesinau, peroksidas ir smegenis pasiekė matyt lotuliukas.gif Tada lauksim kol prisiduosi, tik tada jau kai startuosi pakartok žinutę, nes dabar į lentelę netrauksiu, o duomenys pasimes ax.gif
Natuliona, barbarėjos tik prisidavimą ir mačiau, daugiau jokių duomenų g.gif negi ką praleidau?
Išvis kas savęs nemato lentelėj, o nori matyti priminkit duomenis. Būsiu praleidus kažkur doh.gif toza, tave prisiminiau kad tikrai duomenis turiu doh.gif rimtai peroksidas kenkia biggrin.gif
Lentelę pamažinsiu, per mobilius įrenginius rodo normaliai 4u.gif
Atsakyti
Surinkau Barbarėja žinutes smile.gif

QUOTE(Barbarėja @ 2015 10 06, 08:36)
Sveikos, ir aš į lentelę noriu  ax.gif
Duomenys:
Pradžia - 2015.09.21
Pradinis svoris 65,5
Dabartinis svoris 63,9
Siekiamas 55
Ūgis 164


QUOTE(Barbarėja @ 2015 10 12, 09:15)
Sveikos, pas mane šią savaitę - 0. Biškiuką nuklydau - bet vėl susiėmiau  blush2.gif


QUOTE(Barbarėja @ 2015 10 26, 10:42)
Sveikos, priduodu -0.8kg


Papildyta:
vakar nusipirkau nauja suknele ir graziai ilindau blush2.gif flirt.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ačiuka, iškart įtrauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2015 10 29, 10:39)
Surinkau Barbarėja žinutes  smile.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos Visos naujoje vietoje!!!
Aisku, noriu ir as but lenteleje. Tai lauksiu pirmadienio, tada duomenis ir atsiusiu.

Natuliona, o as traukiu senus rubus is spintos skyriaus "per mazi" ir kaip naujais dziaugiuosi thumbup.gif Toks tas moteriskas dziaugsmas blush2.gif
Atsakyti
Labą rytą. Man svoris krenta po truputį, nekantrauku pasisvert kitą savaitę po atakos, bet jau dabar tokių skaičių nemačiau daugiau kaip metus wub.gif norėjau pasidžiaugt ax.gif
Atsakyti
labas

ir vis del to turiu minusiuka thumbup.gif

QUOTE(nese85 @ 2015 10 29, 17:05)

Natuliona, o as traukiu senus rubus is spintos skyriaus "per mazi" ir kaip naujais dziaugiuosi thumbup.gif Toks tas moteriskas dziaugsmas blush2.gif

oi ir pas mane tokiu yra, kai "priaugu" tai dziaugsmas nerealus biggrin.gif

QUOTE(vasara_ @ 2015 10 30, 08:09)
Labą rytą. Man svoris krenta po truputį, nekantrauku pasisvert kitą savaitę po atakos, bet jau dabar tokių skaičių nemačiau daugiau kaip metus wub.gif norėjau pasidžiaugt ax.gif

smagu 4u.gif
judam i prieki, vasara busim grazios flirt.gif
Atsakyti
Būsim, visos gražios būsim. Džiaugiuosi, kad nutariau atakuoti. Kažkaip aišku ką valgyti, griežta viskas, o ir svoris šiek tiek greičiau juda. Motyvaciją labai kelia. Dabar jau labai laukiu kada gale 9 pamatysiu. Atrodė toloka dar, daugiau kaip 5kg, o dabar 3,5 beliko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2015 10 29, 12:35)
Pakartoju paskutinę žinutę.
Vėtra nu, šaknis plaukų šviesinau, peroksidas ir smegenis pasiekė matyt lotuliukas.gif  Tada lauksim kol prisiduosi, tik tada jau kai startuosi pakartok žinutę, nes dabar į lentelę netrauksiu, o duomenys pasimes  ax.gif


hihihi.gif Ok, priminsiu apie save bigsmile.gif
Atsakyti
Labas po savaitgalio smile.gif

prisiduodu per savaite -0.5 ir 10.5 bendras smile.gif

pusryciai suvalgyti: 100gr liesos varskes, 2 gabaliukai kekso su selenom

pietus: orkaiteje kepta vistienos krutinele + pasukos

vakariene: varskes apkepas su jogurtu

Ryt tas pats meniu bus smile.gif


kaip laikotes?
Atsakyti
Labas rytas, grįžtam po savaitgalio 4u.gif Man vis dar ataka, bet nepasakyčiau, kad labai jau stebuklingi skaičiai atsirado g.gif Buvo labai sunku atsilaikyti nuo skanėstų. Ir pusseserė su šokoladu svečiavosi (aš tenkinausi tik arbata) ir aš pas ją svečiavausi, stalas nukrautad riešutais, vaisiais ir helovyno saldainiais, dar pas draugę padėjau (mandarinus valgė doh.gif ). Bet absoliučiai nieko neleistino neragavau, sąžinė rami bigsmile.gif
Atsakyti