Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrasensų mūšis

Diskutuojam toliau. Gal kas mokate nuorodą į seną temą įdėti, ačiū! blush2.gif


Beje, vestuvinėj nuotraukoj ar tik ne Larinos sūnelis matosi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 02 lapkričio 2015 - 20:49
Ot tai nesąmonė dėl 16 sezono. Maniau, nes kažkur skaičiau, kad taip bus, jog dalyvaus visi geriausi. Kaži kodėl nepavyko tai?
Papildyta:
http://www.supermama...?...229073&st=0
Sena tema smile.gif
Atsakyti
Kad nereikėtų toli ieškoti. Visų mūšių įrašai. (ir 16)
http://seasonvar.ru/...-16-season.html
Atsakyti
Kas nors supratot, ką Džulija parodė savo telefone, kai kalbėjo apie dingusį medį? Aš ne g.gif
Atsakyti
Man labai patiko ir Džulija ir Tatjana... turiu rūpesčių ir visai norėčiau su viena ar kita pabendrauti, nors baisoka blush2.gif .. bet įtariu, kad jų FB ir Vkontakte gal net ne jos pačios rašinėja g.gif juk marios žmonių bando su jomis susisiekti manau.. Džulija šiek tiek baugina būdama tokia tiesmuka, Tatjana subtilesnė..
Atsakyti
Man vakar laidoje pasirodė, kad Džulija yra sąmoningai kuriamas teatrališkas personažas, panašiai kaip Končita, su savo gyvenimo "istorija", filosofija, išvaizda ir manieromis, bet vat niekaip nepaneigsi to aiškiaregystės talento... jis tiesiog yra ir būtų be tų visų perukų, grimų ir įvaldyto bauginančio žvilgsnio bigsmile.gif
Atsakyti
Vat čia tai staigmena. Nesitikėjau kad prades rodyti iškart 16 sezona. Jei neklystu tai vakar tik 9 serija parode Rusijoje. Jei rodys po 2 i savaite greit pasivis
Atsakyti
Čia tai tikrai maloni staigmena. Žiūrėsim thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi nesitikėjau. Beveik visi labai įdomūs, stiprūs ir simpatiški dalyviai.
Merilin labai susimovė su tuo apsinuoginimu. Pachomas kietas, originalus. Ta bandito našlė stipri. Tos dvi kur dalyvauja, dukrelė aiškiai stipresnė, motina kažkokia kvailai užsispyrusi rolleyes.gif
Atsakyti
Kodėl šeštadienį reklamavo tą mūšį, kur dalyvauja visi stipriausi senesnių sezonų ekstrasensai, o sekmadienį pradėjo rodyti 16 sezoną, ir ten tik Merlin iš senesnių? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2015 11 23, 12:27)
Kodėl šeštadienį reklamavo tą mūšį, kur dalyvauja visi stipriausi senesnių sezonų ekstrasensai, o sekmadienį pradėjo rodyti 16 sezoną, ir ten tik Merlin iš senesnių?  biggrin.gif

Aš ir nesuprantu.. Bet smagu, kad TV3 rodo iškart naują sezoną. thumbup.gif
Atsakyti
Tai kaip suprantu ir Rusijoje nerodė. Tiesiog gal planavo surinkti, o šnipštas gavosi.
Aš neįsivaizduoju, kaip tai turėtų atrodyti. Jei susirenka stiprūs ekstrasensai, tai kaip pašalinti po vieną? Dabar kai lieka kokie 6 dalyviai vis tempia gumą, o tada?
Atsakyti