Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 3

QUOTE(Surfinija @ 2007 02 11, 19:31)
essen.gif Skanaus! Ar skanus išėjo? Su kokiais priedais?
Maniškis tik trečią dieną dar "gyvena"... Dienos maišosi, jaučiu prie dubens reikės raštelį prilipdyti, kuri proceso diena ir ką šiandien daryti reikia su tuo raugu hihihi.gif

Nusiseke puikiai smile.gif Priedus sikart dejau spanguoles ir razinas. Pirmaji pyraga kai auginau,tai irgi rastelis po bliudu gulejo, kad nesusimaisyciau.O dabar ipratau , zinau ,kada uzraugiau ir kuria diena kepsiu, pagal tai ir orientuojuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2007 02 13, 20:12)
Nusiseke puikiai  smile.gif  Priedus sikart dejau spanguoles ir razinas. Pirmaji pyraga kai auginau,tai irgi rastelis po bliudu gulejo, kad nesusimaisyciau.O dabar ipratau , zinau ,kada uzraugiau ir kuria diena kepsiu, pagal tai ir orientuojuosi  smile.gif

O! Ir aš spanguolių turiu! Jos pas mane "žalios", t.y. neapdorotos. Reikia jas prieš tai virti, su cukrumi maišyti ar dar kaip nors paruošti?
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2007 02 15, 22:08)
O! Ir aš spanguolių turiu! Jos pas mane "žalios", t.y. neapdorotos. Reikia jas prieš tai virti, su cukrumi maišyti ar dar kaip nors paruošti?

As turejau saldytu, tai tik sumeciau net neatsildytas i tesla ir viskas smile.gif
Atsakyti
Labai greitas ir paprastas SKANUS pyragas. Reikia:
1 pakelio šaldytos bemielės tešlos, tos kur 2 lapai
200-300g migdolų
6 kiaušiniai
1 stiklinė cukraus
migdolų esencijos ( jei neturit ir nereikia) blush2.gif

Tešlą atšildyti ir plonai iškočioti orkaitės pločio didelei skardai. Migdolus sumalti mėsmale aba susmulkinti kapokle. Kiaušinių trynius išsukti gerai su cukrumi, suberti smulkintus migdolus, supilti esenciją. Kiaušinių baltymus išplakti iki putų ir atsargiai įmaišyti į gautą trynių-riešutų masę. 1 tešlos lapą pakloti ant skardos, supilti riešutinę masę ir uždengti kitu tešlos lapu, užspausti kraštus. kepti apie 200 laipsnių orkaitėje 20-25 min. SKANAUS!
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2007 01 06, 16:43)
Kad jau niekas neparašo, aš parašysiu:

Raugas: 1 puodelis miltų, 1 puodelis cukraus, 1 puodelis pieno.
1 diena - nejudinti;
2-3-4 dieną - pamaišyti 1 kartą per dieną;
5 dieną - į raugą įmaišyti 1 puodelį miltų, 1 puodelį cukraus, 1 puodelį pieno;
6-7-8-9 dieną - pamaišyti 1 kartą per dieną;
10 d. - į raugą įmaišyti 1 puodeliį miltų, 1 puodelį cukraus, 1 puodelį pieno. tada nupilti 2 puodelius raugo (1 pasilikti sau, kita - padovanoti).
Iš likusio raugo kepti pyraga<...>

Pirmasis pyragas pavyko puikiai. Skanumėlis.
Tačiau iškilo klausimas su produktų tūriais antram pyragui.

Pirmas pyragas
1d.- 3 puodeliai (po puodelį miltų, cukraus, pieno)
5d.- +3 puodeliai
10d.- +3 puodeliai. Ir viso turim 9 puodelius, nuo kurių nupilam 2, o į likusius 7 maišom kitus tešlos ingredientus.

Antras pyragas
1d.- 1 puodelis nupiltas iš pirmojo pyrago raugo
5d.- +3 puodeliai
10.d- +3 puodeliai. Jau teturim tik 7, nuo kurių reikia vėl 2 nupilti, o iš likusių 5 kepti pyragą??? Kažkas čia ne taip...
SOS kas jau ilgai kepat paaiškinkit... help.gif
Atsakyti
Tai turbut ,tik pacio pyrago maziau gaunasi, kepiau jau kelis kartus, bet apie tai nepagalvojau smile.gif Uz poros dienu ir maniskis vel uzaugs, sikart bandysiu priedus -visokius zalius vaisius-apelsinus, kivi, dar gal kokiu uogu-po to parasysiu, kaip gausis. smile.gif
Atsakyti
Kepiau "Draugystės" pyragą, tą tokį su varškės įdaru per vidurį.. Gavosi tikrai skanus. Tik noriu patarimo: kaip gražiai uzdėti viršutinį tešlos sluoksnį ant varškės sluoksnio? Nes man iškočiojus ir keliant plyšo ir nelabai gražiai pasidengė viršutinis sluoksnis.. Ar tiesiog daugiau dėti miltų ir jį iškočiojus uždėt ant varškės sluoksnio ar yra dar kokių kitų būdų?
Atsakyti
Trupiniuotis

1 stikline miltu,
200 g sviesto,
1 stikline manu kruopu,
1 stikline cukraus
obuoliu arba konservuotu persiku (kam kas patinka).

sviesta atsildyti iki kambario temperaturos, deti i inda ir supjaustyti gabaleliais, sudeti likusius produktus. viska isminkyti pirstu galais, kad gautusi trupiniai.
P.S. tesla turi nebelipti prie ranku, todel kartais idedu truputi daugiau miltu.

skarda plonai istepti aliejumi ir iskloti persiku arba nuluptu obuoliu skiltelemis (skilteles turi buti neplonos, nes sukeps). ant vaisiu suberti teslos trupinius.
kepti 200C orkaiteje apie 30 min.
labai skanu karstas pyragas su ledais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šis skyrelis - pati geriausia mano receptų knyga wub.gif Pagal kokį receptą bekepiau (nesudėtingą hihihi.gif ) visi išėjo l. skanūs. Šiandien pietų desertui greitosiom prakepiau "negriuką". Nė pusės valandos neprireikė sudorojimui blush2.gif ir dar išgyrė kaip gerą kepėją lotuliukas.gif Ačiū jums už skanius receptus 4u.gif
[attachmentid=88607]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KRISTIDA: 26 vasario 2007 - 14:15
QUOTE(KRISTIDA @ 2007 02 26, 15:06)
Šis skyrelis - pati geriausia mano receptų knyga  wub.gif  Ačiū jums už skanius receptus  4u.gif

drinks_cheers.gif Ir aš prisidedu prie šių žodžių 4u.gif
Atsakyti
Kepiau ZEBRA, na neturiu zodziu thumbup.gif Vyro pirmas klausimas buvo: KAIP CIA PADAREI, TOKI DRYZUOTA. Vaikas negalejo atstoti nuo pyrago, o ir pati jau kuriau planus, vel ji issikepti biggrin.gif
Atsakyti
sveikute as cia dar visai neseniai, labai noreciau issikepti "negriuka",bet paskaicius recepta likau nesupratus kiek tos grietines reikia, maza ar dideli indeli? ax.gif
Atsakyti