Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 3

QUOTE(*irma* @ 2008 05 30, 16:13)
as tai pavizdziui dedu ta vaikiska kakava kur su cukrum ir dedu maziau,nes mes nelabai jau kakavos megejei ir dadedu miltu ,tarkim 4 saukstai kakavos 2 miltu

Tai cia i viena dali teslos tiek dadedat,o i kita tik 6 saukstus miltu?Atleiskit man blondinei,nes nelabai man dasunta sita ''aukstoji''matematika biggrin.gif.Na su viena doze,tai man ten viskas aisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmaMO: 30 gegužės 2008 - 16:56
Gal kas nors nepatingetu paprasto biskvito receptuka imesti,arba kokia
nuoroda.Reikia sunaudoti kiausiniu purtekliu.
Dekoju is anksto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2008 05 30, 17:54)
Tai cia i viena dali teslos tiek dadedat,o i kita tik 6 saukstus miltu?Atleiskit man blondinei,nes nelabai man dasunta sita ''aukstoji''matematika biggrin.gif.Na su viena doze,tai man ten viskas aisku.


i viena kakavine dali as dedu 4 saukstus kakavos plius 2 sauktus miltu,i kita sviesia dali dedu vietoj 2-3 saukstu miltu dedu 5-6 saukstus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aishaaa @ 2008 05 30, 17:56)
Gal kas nors nepatingetu paprasto biskvito receptuka imesti,arba kokia
nuoroda.Reikia sunaudoti kiausiniu purtekliu.
Dekoju is anksto. 4u.gif


biskvito tema
Atsakyti
QUOTE(Letunė @ 2008 05 30, 22:51)

AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norita @ 2008 05 29, 23:34)
Pienas tai sutirštintas buvo, bet man toli gražu iki krovimo šaukštu gavosi biggrin.gif suvalgėm ir nepavykusi, bet skonis thumbup.gif .Reiks dar kartą bandyt g.gif


Kai pabandysit dar karta parasykit kaip gavosi. Ar pagaliau pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akinomra @ 2008 05 20, 20:23)
padarykite krema: Nutarkuokite 2 citrinu zieveles ir visas citrinas isspauskite (turi gautis apie 125ml. sulciu), atskirkite kiausinio trynius nuo baltymu ir trynius plakite kol siektiek pabals. Tada i juos supilkite citrinu zieveles, sultis, visa kondencuota piena ir plakite kol pasidarys tirstas kremas.

Aš nebandžiau, bet mano galva šis kremas sutirštėti gali tik:
1. išplakus trynius, sumaišius su kondensuotu ir pakaitinti, nuolat plakant mikseriu vandens vonelėje, kol sutirštės
2. praaušus sumaišyti su citrinos sultimis ir žievelėmis g.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 05 30, 18:14)
i viena kakavine dali as dedu 4 saukstus kakavos plius 2 sauktus miltu,i kita sviesia dali dedu vietoj 2-3 saukstu miltu dedu 5-6 saukstus mirksiukas.gif

Na va pagaliau issiaiskinau.Aciukas jums aciuks.gif .Rytoj bandysiu kepti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Letunė @ 2008 06 01, 21:58)
Aš nebandžiau, bet mano galva šis kremas sutirštėti gali tik:
1. išplakus trynius, sumaišius su kondensuotu ir pakaitinti, nuolat plakant mikseriu vandens vonelėje, kol sutirštės
2. praaušus sumaišyti su citrinos sultimis  ir žievelėmis g.gif


Tai kad ne. Tik reik nepatinget paplakt ir viskas ten sutirsteja be jokio kaitinimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(777as @ 2008 02 07, 14:10)
user posted image

man tas teslu pylimas i skarda patinka, o kai atpjauni gauta rezultata  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  visi galvoja, kaip toki dryziukai gavosi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



O kaip suprasti pili vienos spalvos mases sauksta, paskui i viduri kitos? Tai reikia visa formos dugna padengti is pradziu pavyzdziui balta mase, paskui ant virsas deti tamsios mases sluoksni per visa forma vel? Nu nedaeina man doh.gif Gal kuri galetu ideti sluoksniavimo eigos forke?
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 06 06, 14:43)
O kaip suprasti pili vienos spalvos mases sauksta, paskui i viduri kitos? Tai reikia visa formos dugna padengti is pradziu pavyzdziui balta mase, paskui ant virsas deti tamsios mases sluoksni per visa forma vel? Nu nedaeina man  doh.gif  Gal kuri galetu ideti sluoksniavimo eigos forke?

Nepadengti.Ant formos pagrindo dedi sauksta sviesios mases ant jos dedi sauksta tamsios,ant tamsios vel sviesios ir vel tamsios ir t.t. ir zaidi taip.O mase besikleisdama padengs visa dugna ir uzpildys forma.Tikiuosi aisku dabar? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2008 06 06, 15:14)
Nepadengti.Ant formos pagrindo dedi sauksta sviesios mases ant jos dedi sauksta tamsios,ant tamsios vel sviesios ir vel tamsios ir t.t. ir zaidi taip.O mase besikleisdama padengs visa dugna ir uzpildys forma.Tikiuosi aisku dabar? 4u.gif


Taip, dabar aisku biggrin.gif Aciu labai. Bandysiu savaitgali kepti wink.gif
Atsakyti