Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 3

QUOTE(editam @ 2006 10 20, 15:46)
sveikos

gal dar kartą kuri iš jūsų galėtų man pagelbėti. Prieš porą metų (maždaug) "Darbštuolės" žurnalėlyje buvo Marmurinio ar kiti vadina Zebro pyrago receptas - kiek atsimenu ten į sudėtį įėjo aliejaus ar pusė ar visa stiklinė ir ar pusė ar visa stiklinė sulčių (aš visada darydavau su apelsinų) - GAL KURI TURITE NETYČIA ŠITO PYRAGO RECEPTĄ - daugybę kartų esu kepusi, bet dabar recepto nerandu - o tikrai visada labai gerai pavykdavo ir skonis būdavo pasakiškas. Būčiau labai dėkinga... 4u.gif  4u.gif  4u.gif

as DARBSTUOLIAI radau APELSININIS KEKSAS tai cia raso,kad reikia 0,5 st.aliejaus gal sitas receptas.
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2006 10 21, 07:04)
as DARBSTUOLIAI radau APELSININIS KEKSAS tai cia raso,kad reikia 0,5 st.aliejaus gal sitas receptas.

maciau keksai keksiukai 3p.MARMURINIS KEKSAS recepta gal sitas kur tu jieskai.
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2006 10 21, 16:04)
as DARBSTUOLIAI radau APELSININIS KEKSAS tai cia raso,kad reikia 0,5 st.aliejaus gal sitas receptas.

jei tame recepte yra minimos sultys - tai tikrai tas, nes tas kur keksų temoje - irgi netinka - na nepykit - paprasčiausiai mūsų visa šeima labai mėgsta tą receptą iš žurnaliuko. Gytenis - jei neklystų žurnale receptas buvo dešiniajame puslayje pats apatinis - kitaip sakant kai atsiverti žurnaliuka - dešinysis apatinis kampas.
Jei tai tas receptas - būčiau dėkinga už jį.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o dar prisiminiau - jei tai tas pats receptas ir ten yra 0,5 stiklinės aliejaus, tai turėtų būti, (na galiu dabar ir suklysti) 1 stiklinė sulčių. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2006 10 22, 12:05)
o dar prisiminiau - jei tai tas pats receptas ir ten yra 0,5 stiklinės aliejaus, tai turėtų būti, (na galiu dabar ir suklysti) 1 stiklinė sulčių. smile.gif

taip,ten raso,kad reike 3/4st.apelsinu sulciu.tas receptas yra desineje puseje,receptas virsuja,o nuotrauka apacioje.dadar as to recepto negaliu tau perasyti,nes neturiu laiko kaip tik galesiu butinai perasysiu
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2006 10 24, 02:32)
labai dėkuj - laukiu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

APELSININIS KEKSAS.3apelsinai,2,5st.miltu,1a.s kepimo milteliu,1,5st. cukraus,0,5st.aliejaus,5 tryniai,7 baltymai,0,5a.s majonezo,cukraus pudros.Dideliame inde sumaisyti miltus su kepimo milteliais,st.cukraus,supilti alieju,sudeti trynius,ipilkite3/4st.apelsinu sulciu.Isplakti vientisa mase.Elektriniu maisytuvu isplakti baltymus ir majoneza.Po truputi suberti plikus cukru.Viska maisykite su tesla,pilkite ja i kekso forma ir kepkite apie valanda,kol kekso pavirsius patamses.Is stiklines cukraus pudros,sauksteliotarkuotu apelsinu zieveles,5-6 a.s vandens daryti glaju,pilkite ji ant pravesusio kekso ir palikite 1 val. stingti.Skanaus.SaltinisDARBSTUOLE 2003/11.
Atsakyti
labai dėkuj - bet čia tikrai ne tas - o tiek panašių ingredientų buvo. Mano iškomas - jis kaip zebras turi šviesų ir kakavinį sluoksnį, kurie tarpusavyje perpinami ir išeina tas pats zebras. Na nieko. Betkokiu atveju labai dėkuj. Pabandysiu kai būsiu Lietuvoje surasti kur knygyne užsigulėjusį tą žurnaliuko numerį - prisižadu tada receptą parašyti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2006 10 24, 07:08)
labai dėkuj - bet čia  tikrai ne tas - o tiek panašių ingredientų buvo. Mano iškomas - jis kaip zebras turi šviesų ir kakavinį sluoksnį, kurie tarpusavyje perpinami ir išeina tas pats zebras. Na nieko. Betkokiu atveju labai dėkuj. Pabandysiu kai būsiu Lietuvoje surasti kur knygyne užsigulėjusį tą žurnaliuko numerį - prisižadu tada receptą parašyti.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

editam,tas pyragas nuotraukoje buvo zvaigzdes formos ir baltas glajus uzpiltas.As DARBZTUOLES tik kelis zurnaliukus turiu,gal atsiras kas turi.
Atsakyti
Man atrodo as radau tau tavo norima recepta.Tu atsiverskRECEPTAINES tinklapi ir i pajieska ivesk pyragasZEBRAS,ten ir nuotrauka yra,tas receptas pajimtas zurnaliuko PARAGAUKITE.
Atsakyti
As taip pat kepu pyragus , mano vyras labai megejas tongue.gif
Kepu trupinta pyraga

Jo receptukas, jei kas sugalvos issikepti, na thumbup.gif labai skanuir greitai

tesla:
3 kiausiniai
200g cukraus(stikline)
dar galima nedideli pakeli vanilinio cukraus
1 arbatinis saukstelis be kaupo sodos ir siek tiek cirtinos rugsties, truputuka vandens, uzgesinimui, suputoja ir thumbup.gif
greitines stikline, na buna kad ir 350 indeli visa supilu
sviesto 200 g pakelis visas, istirpinamas, atvesinamas, tik karsto sviesto nepilkit
ir Miltu,kad tesla nebutu skysta, niekad nematavau, kiek tiksliai pilu.
Tada istepkit popieriu sviestu, isklokit skada,supilkit tesla( siek tiek teslos palikit, visos nesupilkit), teslos pavirsiu istepkit uogiene slyvu geriausiai, bet jei neturit, tai tiks bet kokia
ir i likuse nesupilta teska iberkit miltu ir minkykit kol gausis kieta tesla, ta teska tarkuokit su burokine tarka ant uogienes, gausis trupinukai . Ir kepti aie 30 min, 200-250 orkaiteje

Stai ir trupininis pyragas
mirksiukas.gif
Atsakyti
gytenis dar kartą dėkuj - šitame rašo gazuotos gėrimas - aš pabandysiu sultis - man atrodo kad, jei ir ne tas pats bus labai panašu - apie rezultatus pranešiu - dar kartą dėkuj už pagalbą. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinote skanu draugystes pyrago recepta ?Siaip ji galima nusipirkti parduotuveje,bet manau,kad naminism butu daug skanesnis. Is anksto dekoju.
Atsakyti