Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 3

QUOTE(lempute- @ 2010 02 27, 13:31)
Kepiau jau šį pyragą porą kartų. Ką pavaišinau - sakė pats skaniausias pyragas iš mano keptų.. Labai dėkuj recepto autorei  4u.gif


aš tai ką tik iškepiau tą pyragą,tai man žinokit nelabai schmoll.gif viską dariau pagal receptą,bet tešla iškepus gavos kaip akmuo koks kieta..neįmanoma atgnybt gabaliuko net..tikrai ne to tikėjaus..gal čia mano klaida,bet daugiau jo nebekepsiu..gaila tešlai produktų,nes dabar tai beveik visą tešlą reikia nupjaut,kad būtų galima normaliai valgyt... verysad.gif
Atsakyti
Šiandiena kepiau pyragą pagal švedės receptą

Viską ruošiau su virtuviniu kombainu.

reikės:
3,5dl miltų,
3kiaušinių
1,5dlcukraus,
1 a.s.vaniles
50g.sviesto,
2 a.š. cinamono,
2 a.š.imbiero,
1dl pieno,
2a š kepimo miltelių,druskos,
4dl riešutų{naudojau migdolus,graikiškus}
Kiaušinius išplakiau su cukrumi ir vaniliniu cukrumi.
Ištirpiname sviestą,
Supilame pieną sviestą į kiaušinių plakinį.
Susmulkintus riešutus supilame į masę.
Miltus sumaišome su sausais prieskoniais.
Supilame palengva.
Kepimo formą ištepame sviestu,pabarstome džiuvėsėliais.
Supilame masę ir kepame ,orkaitėje 40 min.
Pyragas toks sausokas,bet man tai patiko.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2010 03 12, 20:29)
aš tai ką tik iškepiau tą pyragą,tai man žinokit nelabai schmoll.gif  viską dariau pagal receptą,bet tešla iškepus gavos kaip akmuo koks kieta..neįmanoma atgnybt gabaliuko net..tikrai ne to tikėjaus..gal čia mano klaida,bet daugiau jo nebekepsiu..gaila tešlai produktų,nes dabar tai beveik visą tešlą reikia nupjaut,kad būtų galima normaliai valgyt... verysad.gif

Kepiau ir aš šį pyragą. Pagrindas irgi gavosi kietas, teko visą išmesti, bet ne tiek dėl kietumo, kiek dėl kartumo nuo kavos, 5 šaukštai kavos man neįveikiama dozė biggrin.gif Gal kada nors bandysiu su kakava vietoj kavos smile.gif
Atsakyti
Labai skanus pyragas su vysniom bei pudingu

user posted image

receptas
Atsakyti
Reikes isbandyti, lyg ir turiu visko, ir skonis man turetu patikti mirksiukas.gif Megstu smeline tesla wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 03 20, 16:38)
Labai skanus pyragas su vysniom bei pudingu


receptas



daznai kepu pyraga su obuoliais ir pudingu, ir vis galvojau, kaip butu skanu su vysniomis ... dabar tikrai jau kepsiu wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(bea @ 2003 05 21, 01:10)
Obuolių-pudingo pyragas

1 kg obuolių
100 g sviesto ar margarino
4 kiaušiniai
1,5 stiklinės cukraus
1 stiklinė miltų
1 stiklinė bulvių krakmolo
2 šaukšteliai kepimo miltelių
2 pakeliai vanilinio pudingo
1 litras pieno

1.      Tešla
Margariną ar sviestą ištrinti su stikline cukraus ir tryniais iki vienalytės purios masės. Toliau trinant po truputį dėti miltus išmaišytus su krakmolu ir kepimo milteliais. Tada atsargiai įmaišyti išplaktus iki standumo baltymus.
2.      Pudingas
Išvirti pudingą iš abiejų pakelių su litru pieno ir puse stiklinės cukraus.
3.      Obuoliai
Obuolius nulupti ir sutarkuoti su burokine tarka.
4.      Kepimas
Kepimo forma ištepti margarinu ar sviestu bei pabarstyti džiūvėsėliais. Dėti ¾ tešlos, ant jos obuolius, karštą pudingą ir likusią tešlą. Kepti 50 min. 180C laipsnių orkaitėje. Iškepus pabarstyti cukraus pudra.

Atsakyti
man pyragai su vysniom ar slyvom labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 03 20, 18:38)
man pyragai su vysniom ar slyvom labai patinka wub.gif

drinks_cheers.gif

ypac vysniu derinys su grietinele, ar pudingu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 03 20, 17:38)
man pyragai su vysniom ar slyvom labai patinka wub.gif

Man irgi, su vysniomis ypac wub.gif
Atsakyti
O man tas pudingas labai jaučiasi ir aš jo žiauriai nemėgstu. negalima kuo nors skaniu pakeisti???
Atsakyti
QUOTE(Guvile @ 2010 03 20, 20:17)
O man tas pudingas labai jaučiasi ir aš jo žiauriai nemėgstu. negalima kuo nors skaniu pakeisti???

Galima, varske, kiausinis ir grietinele 4u.gif Jei daugiau grietineles ir per skysta, dar krakmolo sauksta ideti.
Atsakyti
vakar kepiau su pudingu . Vaizdas kaip pas neryte wub.gif
teskai
4 kiausiniai
200 gr cukraus
200 gr kepiniu margarino
200 gr miltu
100 gr krakmolo
1 sausktelis kepimo milteliu
pakelis vanilinio cukraus

pudingui
2 pakeliai vanilinio pugingo
1 litras pieno
100 gr cukraus


pakelis saldytu vysniu


trynius issukam su cukrumi, supilam istirpinta margarina, sudedam miltu, krakmolo, kepimo milteliu misini. Tesla maisom saukstu, kaip labai tirsta grietine. Sudedam iki standziu putu isplaktus baltymus ir ismaisom.

pudinga isverdam pagal nurodymus ant pakeliu

pilam i kepimo popieriumi padengta skarda didesne dali teslos. isdeliojam atitirpusias vysnias, padengiam jas dar siltu pudingu. ir ant jo paskleidziam likusia tesla.
Kepam apie 40 min 180 laipsniu orakaitej ( va cia sunku pasakyt, nes orkaitej temperatura nesireguliuoja, o tik is kaies) , kol pavirsius graziai parus. wub.gif
Atsakyti