Įkraunama...
Įkraunama...

koldūno kostiumas

Sveikos,

Sugalvojau savo mažiukui numegzti koldūno kostiumą.
Tik va, susidūriau su tokia problemėle.
Niekaip nesuprantu, kokia iš tiesų yra koldūno spalva schmoll.gif

Gal turite kokių patarimų, gal kada mezgusios esat?!
Kolkas svarstau baklažaną ir šlapią asfaltą. Bet ar ne per liūdna bus, juk ir taip pilka visur.

Padėkit prašau, mažiukas tikrai labai mėgsta koldūnus, o ir šventės ne už kalnų.
Atsakyti
As tai megzciau sviesiai rusva ar smelio spalvos.
P.s.labai idomi ideja-kolduno kostiumas biggrin.gif
Atsakyti
Ar čia koks nevykęs pokštas, ar ne apie tą patį kalbam, ar kas čia? g.gif
Prašyčiau įkelti pavyzdžių su baklažano, asfalto, rusvos ar smėlio spalvos koldūnais! Aš pažįstu tik kremiškai baltos ar dramblio kaulo spalvos koldūnus
http://www.7ravioli....i-koldunus/html
Be to, kur jūs tą vaiką su koldūno kostiumu vesitės? Aš tai pabijočiau, kad mažiui visam gyvenimui liks koldūno pravardė g.gif
Atsakyti
idomi ideja biggrin.gif
spalva tai tikrai sviesi turi bus, rusva smeline, jokiu ten pilku.
o pats kostiumas, tai as isivaizduociau vaika "ivilkta" i milziniska issiputusi kolduna, kad kysotu rankytes kojytes ir galva.
Atsakyti
Laaaabai jau karšta jam ten bus. Ir nelinksma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 20, 18:49)
Laaaabai jau karšta jam ten bus. Ir nelinksma  unsure.gif

Nu tai auklekit savo vaikus kad nesityciotu is kitu ir bus linksma. Nes ideja tikrai ne kasdiene
Jeigu jau mamos apie pravardes cia sneka, ka noret is vaiku wink.gif
Atsakyti
Uf, žmogus tik užsiregistravęs papokštavo, nu ir ką? Nori, gali ir kelininko dr ryškumo koldūną megzt. Kam nuo to geriau ar blogiau bus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2015 11 21, 16:52)
Nu tai auklekit savo vaikus kad nesityciotu is kitu ir bus linksma. Nes ideja tikrai ne kasdiene
Jeigu jau mamos apie pravardes cia sneka, ka noret is vaiku wink.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aha, aš jau išauklėjau bigsmile.gif
Gaila, kad ne visi mano (vaikai) ir, ko gero, užsiraus ne ant mano vaiko doh.gif
Vaikai - tokie sutvėrimai, kad sako - ką mato ir ką galvoja. Ir jei mamos tingi ar yra pernelyg arogantiškos, kad suvoktų, kad jų vaikas gyvena visuomenėje ir pasaulis sukasi ne apie jį, tai nuo to vaikui tik sunkiau gyvenime. Todėl viską reikia daryti išmintingai.
Papildyta:
QUOTE(Aigoo @ 2015 11 26, 22:02)
Uf, žmogus tik užsiregistravęs papokštavo, nu ir ką? Nori, gali ir kelininko dr ryškumo koldūną megzt. Kam nuo to geriau ar blogiau bus?  biggrin.gif

Čia, ko gero tikrai, kaip ir sakiau, papokštavo kažkas biggrin.gif Ir dabar skaito ir žvengia, kaip kažkas pešasi dėl durnos idėjos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 30, 23:50)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aha, aš jau išauklėjau  bigsmile.gif
Gaila, kad ne visi mano (vaikai) ir, ko gero, užsiraus ne ant mano vaiko  doh.gif
Vaikai - tokie sutvėrimai, kad sako - ką mato ir ką galvoja. Ir jei mamos tingi ar yra pernelyg arogantiškos, kad suvoktų, kad jų vaikas gyvena visuomenėje ir pasaulis sukasi ne apie jį, tai nuo to vaikui tik sunkiau gyvenime. Todėl viską reikia daryti išmintingai.

kiekvienas turi teise gyvuoti, koks jis bebutu. o cia TIK kostiumas 4u.gif ka daryt vaikams su raudona plauku spalva, strazdanomis, akinukais ir pan? mamų tingumas ir arogancija matyt persisunkia vaiku isvaizdoje, ania?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2015 12 10, 01:52)
kiekvienas turi teise gyvuoti, koks jis bebutu. o cia TIK kostiumas  4u.gif  ka daryt vaikams su raudona plauku spalva, strazdanomis, akinukais ir pan? mamų tingumas ir arogancija matyt persisunkia vaiku isvaizdoje, ania?

ania?
plaukų spalvą, strazdanas, akių problemas sunkiau pakeisti, nei karnavalinį kostiumą, ania? Ir jei jau nujaučiat, kad iš tokių naturalių dalykų vaikai tyčiosis tai kam vaikui kurti papildomų problemų lygioj vietoj?
Beje, jau nebesigirdi patyčių dėl akinių, gal todėl, kad ko ne kas antras vaikas jau akiniuotas. Ir auksaplaukiai bei strazdanoti nebeatkreipia tiek dėmesio, kaip anksčiau.
Vaikų "kūrybyškumą" dabar skatina kiti dalykai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 12 gruodžio 2015 - 13:42