Įkraunama...
Įkraunama...

Rudeniniai mamukų pašnekesiai

Snekam toliau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tino @ 2015 11 26, 13:47)
ne manęs klausi, bet noriu pasisakyt ir aš smile.gif maniškės vistik gyvena ne pagal koreguotą amžių, pvz., dantų jau trečia pora išlindo, o žiūriu dar ne visiem išnešiotiem tiek yra. na, tik su šliaužiojimu, ropojimu blogiau, bet stotis jau labai nori ir vartosi visaip kaip.

dantų dygimo metu pas mus vėl linksmybės - viena nemiega niekaip kitaip kaip tik ant pilvo  doh.gif ir klykauja reikia nereikia  verysad.gif




As irgi savo vakar ant pilvo miegancia radau doh.gif pirma karta. Uzklausiau toj Fb grupej, tai dauguma raso kad kai jau vartos laisvai vaikas, tai leido miegot taip kaip jam patogu ir tiek. Tai teks turbut susitaikyt ir leist. Tik aisku pradzioj bus turbut akylas stebejimas.

Tai vel nepamiegat Tinuk? doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2015 11 26, 15:54)
As irgi savo vakar ant pilvo miegancia radau  doh.gif  pirma karta. Uzklausiau toj Fb grupej, tai dauguma raso kad kai jau vartos laisvai vaikas, tai leido miegot taip kaip jam patogu ir tiek. Tai teks turbut susitaikyt ir leist. Tik aisku pradzioj bus turbut akylas stebejimas.

Tai vel nepamiegat Tinuk?  doh.gif  unsure.gif

nu aš tai kaip ir nematyčiau problemos miegojime ant pilvo, bet apsivertus ne kiek miega,o prabunda. čia kažkokia dujų forma dantų dygimo metu g.gif nors ir atsirūgus, bet nei šonu nemiega, ant nugaros visai bunda ir klykia. nesuprasi...

nu negali sakyt, kad visai nemiegam, susikrapštom tas 4-6valandas, bet jau būdavo ir geriau blush2.gif gerai, kad vyras su jom miega, kitaip man būtų šakės, nes jis daug lengviau užmiega nei aš. nu ir gerai, kai nebereikia traukt pieno naktį, vis greičiau - tik pieno paduodi, iškeli, atrūgini arba ne, padedi ir bandai miegot, o kaip jau gaunasi taip. na, nėr ko norėt juk pilnatis ax.gif
Atsakyti
Na merginos pasipasakosiu ir aš kokių šią naktį ir rytą nuotykių apturėjom wacko.gif
Vaikas miegot paguldytas po 21 val, pavalgiusi, numaudyta ir t.t. 3 valandą prasidėjo cirkai, pamaitinau ir paguldžiau į lovytę, kurioje pradėjo sau viena žaisti, maltis, kaldrą nusiklodinėti ir t.t. Po valandos budravimo, vėl daviau (.), vėl paguldžiau į lovytę ir maniau vaikutis gi užmigs, bet cirkas tęsiasi toliau... Vyras išėjo į kitą kambarį, nes nu jam į darbą tuoj keltis. Po dar valandos burkavimo pasiėmiau ant rankų ir pradėjau migdyt ant kamuolio, lyg užmigo, dedu į lovytę, vėl akys stačios, na tada pasiėmiau pas save į lovą ir dabar jau tikrai maniau vaikas užmigs... deja... prasidėjo verkimai zyzimai, vėl daviau (.), nenori, neima.. nu ir ką grįžo tėtis, vėl ant kamuolio, na ir buvo jau po 6 valandų, kada vaikas užmigo ir išmiegojo iki 10. Pabudus nusinešiau vaiką į vonią pervystyti, o man taip negera naktį buvo, labai pilvą raižė, pamaniau kad jau čia tos zarazos ateina (mmm) ir tik jaučiu kad akyse temsta, atsisėdau ant vonios grindų, oro trūksta, ir nebejaučiu savo kūno, jis tapo nebevaldomas. Atsimenu tik kaip sedėjau ant grindų, o atsibudau koridoriuje (nes buvo praviros durys iš vonios). Prabudusi tik girdžiu kaip vaikas verkia... nu žodž... apsižliumbiau, paėmiau vaiką ir nuėjau telefono, paskambinau vyrui, paprašiau kad grįžtų, nes nesuprantu kas manim darosi. Rezultate - aš su mėlyne akyje, nubrozdinta ausis, alkūnė... Kaip suprantu bandžiau stotis ir nualpau. Nu vienu žodžiu merginos, jaučiuose beviltiškai, dar taip niekada nėra buvę, o dar pas gydytoją 12 val reikėjo važiuoti. Nu košmariukas 4 mėn proga, kitaip nepavadinsi doh.gif
prie to pačio dar vaikas mažokai per mėnesį priaugo, tik 350 g, tai dabar sveriam 6,050 kg. Į ūgį 2 cm paaugom, - 62 cm.
Atsakyti
Oi delfinuk!
Mūsú naktis irgi buvo baisi. Vaikai tai elgėsi gražiai, bet 01 nakties vaikai bruzda, sakom jau maitinsum, vyras nuėjo šildyt pienâ, aš raminu mažius. Tada mano vyras atėjo, sako man klaikiai skauda šoná, nugará, duok vaistú, aš nebegaliu, nesuprantu kad vyksta, visas baltas kaip popierius. Išsikviet greitájá, suleido į vená nuskaisminamújú kokteilį ir išvežė į ligoninę. Aš tuo tarpu maitinimais, pienais užsiiminėju, mintys sukasi jau visokios. Bet jį greit paleido, inkstú akmenligę nustatė, priepuolis ištiko. Jis staigiai stojosi iš lovos, matyt dėl to. Grįžo jau į kitá maitinmá. Kad nebūtú nuobodu, vienas vaikutis atpylė besimuistydamas ir būdamas ant nugaros, tai ėjo viskas per nosį, taip klykiančio negirdėjau niekad. Bandau atsiurbt su tuo prietaisu viská, nes trukdo kvėpuoti, klykia dar labiau. Valandá raminom. Pamiegojom nežinau kiek, mažai. Ir ryte gavom skiepus 2 mėn. Neźinau kokia naktis ši laukia. Tikėkimės čia dėl pilnaties.
Atsakyti
QUOTE(Delfinukas @ 2015 11 26, 19:39)
) ir tik jaučiu kad akyse temsta, atsisėdau ant vonios grindų, oro trūksta, ir nebejaučiu savo kūno, jis tapo nebevaldomas. Atsimenu tik kaip sedėjau ant grindų, o atsibudau k



Delfinuk blink.gif jetau marija unsure.gif O gal tau kokia mazakraujyste, hemoglobinas zemas gal? Siaubas taip prarast samone. Man po cezario tai prirase folio po 5mg gert ir gelezi, nes labai zemas hb buvo. Isivaizduoju kaip issigandai, taip vaikuti viena palikus. Tai gerai atsipeikejai pati, o jei taip vyras iseina i darba , ir guli sau.. eina sau, net baisu pagalvok. Butinai pasidaryk tyrimus, ir tikiuosi daugiau tokiu 'nuotykiu' nebus console.gif
Papildyta:
QUOTE(Lock @ 2015 11 26, 20:47)
aros, tai ėjo viskas per nosį, taip klykiančio negirdėjau niekad. Bandau atsiurbt su tuo prietaisu viská, nes trukdo kvėpuoti, klykia dar labiau. Valandá raminom. Pamiegojom nežinau kiek, mažai. Ir ryte gavom skiepus 2 mėn. Neźinau kokia naktis ši laukia. Tikėkimės čia dėl pilnaties.



Nu plyn ta pilnatis doh.gif Mum irgi ji jaucias, bet palygint su jusu su delfinuku istorijom, tai pas mus smulkmenos. tiesiog vaikai neramus ir irzlus, vakar nakti berniukas bludijo valanda, issibudino, ir si vakara uzmikdyt abu sunkiau buvo, bet daugiau tai nieko. Bet nuojauta tai turiu nekokia del sios nakties g.gif
Atsakyti
vajetau ,Delfiniuk, Lock, kokios naktys blink.gif verysad.gif 4u.gif tada palyginus maniškė visai gera. Delfiniuk, iš nuovargio ir nemigos taip... man irgi kai tik nemiegojus, tuoj galva svaigsta.


palinkėkim vienos kitoms ateinančios geros nakties 4u.gif
Atsakyti
Delfiniuk ir Lock paskaičius Jūsų nuotykius tai net baisu daros. Mano bėdos tada nebeatrodo tokios didelės.

Delfiniuk tikrai išsitirk, nes tikrai būsi nusilpus. Paprašyk gal kieno nors pagaklbos, kad išsimiegotai.

Visoms ramios naktelės!!!
Atsakyti
Delfinuk, Lock, eina sau blink.gif
Delfinuk,labai juokingai ta melyna akis nuskambejo biggrin.gif bet situacija taiblabai rinta ir nepavydetina! Ir man pirma mintis-o kas,jei butum nenubudus taip greit doh.gif unsure.gif butibai pasidaryk tyrimus!siaip sau tokei dalykai nevyksta 4u.gif
Atsakyti
Delfinuk, Lock, kaip baisiai skamba tokios situacijos, man turbūt širdis drebėtų dar kelias dienas vien prisiminus, kad taip nutiko. Man irgi galva pasvaigsta, bet kažkaip nurašau nuovargiui, gydytoja primygtinai reikalavo tirtis hemoglobiną, bet vis nerandu laiko. Nėštumo metu hemoglobinas buvo kaip pas arklį biggrin.gif, bet staigiai perpus krito dieną prieš gimdymą, nežinau kodėl, tikiuosi, kad jau bus atsistatęs savaime.
Bandžiau šiandien pravest vaikui masažą, kaip mane pediatrė mokė, bet kažkaip greit atšalo kojas ir iškart zirst pradėjo, nepadeda net šildytuvas šalia. Na bet bent jau kalbos davė visą dieną mergina smile.gif
Burbuliacija, tavo kepuryčių kolekcija labai miela thumbup.gif
Įkėliau ir savo damą pasirodyt trijų mėn. proga.
Atsakyti
Kokio dydžio kombenezonus patartumėt pirkti? Vienas vaikas gimė 49 cm, po 2 mėn buvo 56,5. Kitas ginė 51, po dviejú mėn-60. Dabar jiems 2,5 mėn.
Atsakyti
Nu ir nuotykiai pas jus merginos blink.gif Delfinuk laikykis ir linkiu sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Tikrai taip merginos, kad ir kaip viskas baigėsi, bet ačiū D laimingai. Mėlynės užgis, nors atrodau tragiškai, jei kaimynai neiškvies vaikų teisių ar kažko panašaus bus
gerai doh.gif
Vakar padarė man kraujo tyrimą (ne beocheminį) tai lyg viskas gerai, cukrų rodė didelį, bet užtad kad buvau pavalgiusi. Dar kraujo spaudimą pamatavo, truputį aukštesnis. O vakare prasidėjo mmm. Tai tas skausmas ir buvo susijęs su jų atėjimu, o dar vonioj pas mus labai šilta, oro pritrūko, nu ir gavosi viskas taip...

O jūsų vaikučiams po skiepų nebuvo paraudę kojyčių? Maniškei ant vienos toks raudonas plėmas virš dūrio ir patinę g.gif



Atsakyti