Įkraunama...
Įkraunama...

Nesudėtingi, bet labai įdomūs patiekalai

Reikia vaflius sluoksniuoti su zaliu farsu. Pas mane buna 2 sluoksniai farso, trys vafliai.
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2003 10 10, 03:38)
QUOTE
Astrus troskinukas (toks kaip gaminamas Pizza Jazz)

Reikes:
mesos (jautienos,kiaulienos)
pomidoru
paprikos
svogunu
cesnaku
puses cili pipiro (arba maziau,priklausomai nuo kiekio kuri gaminate).
pomidoru padazo

Viska sumalate mesmale.Pirma pakepinat sumalta mesa,o tada sukreciat darzoviu mase ir troskinat.Ipusejus troskinimui ideti pomidoru padazo.As troskinu tol kol beveik nelieka skysciu.
Skanaus!!!



Visad svajojau is kur nors gauti sita recepta,nes labai megstu.O dabar kvailas klausimas-ar netinka tam patiekalui farsas?Neturiu mesmales normalios,tai su mesos malimu problemos wink.gif

Ar reikia ir visas tas darzoves sumalti ar tik mesa?
Noriu pabandyti, bet esu "ubage" ir toj JAV nerandu niekur mesmales nusipirkti.
Ar galima kaip nors issiversti be mesmales??
Atsakyti
[QUOTE=reniote,2004 02 19, 01:06] Visad svajojau is kur nors gauti sita recepta,nes labai megstu.O dabar kvailas klausimas-ar netinka tam patiekalui farsas?Neturiu mesmales normalios,tai su mesos malimu problemos wink.gif [/QUOTE]
Ar reikia ir visas tas darzoves sumalti ar tik mesa?
Noriu pabandyti, bet esu "ubage" ir toj JAV nerandu niekur mesmales nusipirkti.
Ar galima kaip nors issiversti be mesmales?? [/QUOTE]

o jav dar paprasciau wink.gif vietoj to ,kad malti pomidorus-idek skardine "crushed tomatoes " arba 'diced' . o ju dar ir su prieskoniais yra-pvz. tais paciais cili pipirais- cili troskiniui-pats tas thumbup.gif smile.gif

paprikas, svogunus, cesnakus-kubeliais supjaustyk
.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo une: 19 vasario 2004 - 13:05
Liudal, aš noriu tavo čeburekų, na ne aš, o mano vyras tongue.gif Tik noriu paklausti, ta blynų tešlą kokia, mielinę, ar tiesiog paprasta rolleyes.gif
O šiaip nori pasiulyti porą receptukų greitų patiekalų. kartais užpuola svečiai nelaukti, reikia ką nors užkandos organizuot.. Aš darau tokia didelė lekštė farširuotų kiaušinių ir farširuotų pomidorų.
Kiaušinius išverdu kietai, perpjaunu per puse, išimu trynius sudedu juos į kitą indą, smulkiai supjaustau marinuotą agurką, ir labai smulkiai supjaustau koki kumpį, ar dešrą.Įdedu žalumynų, majonezo idedu ir įdaras paruoštas.Įdedu įdarą į kiaušinio baltymą, papuošių kokia alyvuogę, ar petražolė ir vsio..Galima įdarą ir su rūkyta žuvim daryti.. tongue.gif
O pomidorus, išimu vidų, po to jį galima panaudoti verdant sriubą, ir į vidu pridedu pikatinškų salotų : sūris tarkuotas, kiaušinis virtas tarkuotas, česnakas, majonezas, papuošt žalumynais..Lekštė išklojam salotų lapais ir sudedam savo darbelius. Skanaus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 01 30, 18:12)
obuoliu pyragas prie parlamento (apple crumble)

recepta dave mergina, tam bare dirbusi pardaveja smile.gif

1.5 -2 kg obuoliu (rugstesniu, valytu)
250g sviesto
300g cukraus (pagal skoni)
600g miltu
100g razinu
15g kepimo milteliu

i puoda (didesni) sudeti miltus, kepimo miltelius, sutarkuota atsaldyta sviesta, cukru. trinti tesla tarp ranku tol, kol pasidarys dziuveseliu pavidalo.

puse trupiniu sudeti i kepimo popieriumi isklota forma. ant virsaus sudeti riekelemis supjaustytus obuolius, nuplikytas razinas.ant virsaus suberti likusia puse trupiniu. kepti orkaiteje iki paskrus virsus, apie 30 min.
patiekti silta, ant virsaus uzdejus plaktos grietineles (arba grietines) ir uzbarstyti cinamonu

bon appetit smile.gif

kepiau, bet nelabai gavosi - kai isemiau is formos tai visiskai sutrupejo viskas, na tikrai kaip smelis. Ar as cia blogai kazka dariau ar cia taip ir turi buti? Na leksteje buvo to smelio ir obuoliu su razinkom.... vis dar valgom, skonis neblogas, bet gal ir vaizdo noretusi.

Parasykit, kas zinot, kaip ten turi gautis
Atsakyti
QUOTE (Tynka @ 2004 02 21, 19:15)
kepiau, bet nelabai gavosi - kai isemiau is formos tai visiskai sutrupejo viskas, na tikrai kaip smelis. Ar as cia blogai kazka dariau ar cia taip ir turi buti? Na leksteje buvo to smelio ir obuoliu su razinkom.... vis dar valgom, skonis neblogas, bet gal ir vaizdo noretusi.

Parasykit, kas zinot, kaip ten turi gautis

As i tesla dar pora kiausiniu tryniu imaisau (stengdamasi, kad ji liktu tokia pat biri). O baltymus isplaku ir sluoksniuoju su obuoliais. Tuomet tikrai forma islaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Tynka @ 2004 02 21, 21:15)
QUOTE (manu @ 2004 01 30, 18:12)
obuoliu pyragas prie parlamento (apple crumble)

recepta dave mergina, tam bare dirbusi pardaveja smile.gif

1.5 -2 kg obuoliu (rugstesniu, valytu)
250g sviesto
300g cukraus (pagal skoni)
600g miltu
100g razinu
15g kepimo milteliu

i puoda (didesni) sudeti miltus, kepimo miltelius, sutarkuota atsaldyta sviesta, cukru. trinti tesla tarp ranku tol, kol pasidarys dziuveseliu pavidalo.

puse trupiniu sudeti i kepimo popieriumi isklota forma. ant virsaus sudeti riekelemis supjaustytus obuolius, nuplikytas razinas.ant virsaus suberti likusia puse trupiniu. kepti orkaiteje iki paskrus virsus, apie 30 min.
patiekti silta, ant virsaus uzdejus plaktos grietineles (arba grietines) ir uzbarstyti cinamonu

bon appetit smile.gif

kepiau, bet nelabai gavosi - kai isemiau is formos tai visiskai sutrupejo viskas, na tikrai kaip smelis. Ar as cia blogai kazka dariau ar cia taip ir turi buti? Na leksteje buvo to smelio ir obuoliu su razinkom.... vis dar valgom, skonis neblogas, bet gal ir vaizdo noretusi.

Parasykit, kas zinot, kaip ten turi gautis


Tynka, manau, kad tau viskas gavosi, tik pjaustyti si pyraga reikia tokiais didoookais gabaliukais, tada nesubyra taip wink.gif . Jis jau toks - laaabai smelinis smile.gif . Ir pjaustyk formoje, viso pyrago is formos neisiminek.
O valgyti ji reikia ne pirsciukais, o su sauksciuku is lekstutes, kaip torta. Ir butinai ant virsaus uzdek grietineles su cinamonu, be ju - puse skonio prarasi. Grietinele gaivumo priduoda.

Tik as pakoreguociau kepimo laika, nes kepiau 200 karstumo orkaiteje ne 30min, o gera valanda tai tikrai, kol pagaliau virsus paskrudo g.gif .
O pyragiukas tai COOL thumbup.gif ! Aciu, Manu! Gavosi lygiai toks clap.gif clap.gif clap.gif .Primine senus gerus laikus rolleyes.gif. Mano mamos komentaras: "Nu ne pyragas, o tikras tortas biggrin.gif "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cole: 23 vasario 2004 - 10:21
QUOTE (Cole @ 2004 02 22, 16:58)
Tynka, manau, kad tau viskas gavosi, tik pjaustyti si pyraga reikia tokiais didoookais gabaliukais, tada nesubyra taip wink.gif . Jis jau toks - laaabai smelinis smile.gif . Ir pjaustyk formoje, viso pyrago is formos neisiminek.
O valgyti ji reikia ne pirsciukais, o su sauksciuku is lekstutes, kaip torta. Ir butinai ant virsaus uzdek grietineles su cinamonu, be ju - puse skonio prarasi. Grietinele gaivumo priduoda.

Tik as pakoreguociau kepimo laika, nes kepiau 200 karstumo orkaiteje ne 30min, o gera valanda tai tikrai, kol pagaliau virsus paskrudo g.gif .
O pyragiukas tai COOL thumbup.gif ! Aciu, Manu! Gavosi lygiai toks clap.gif clap.gif clap.gif .Primine senus gerus laikus rolleyes.gif. Mano mamos komentaras: "Nu ne pyragas, o tikras tortas biggrin.gif "

Na aisku tada, man viskas gavosi, mes valgem su ledais, pjaustem dideliais gabalais (kitaip nesigavo) ir su sauksciukais. Vadinasi viska darem OK wink.gif
Atsakyti
Labai jau riebūs gavosi tie čeburekai su vafliais. Ar jie tokie turi būt? Mūsų skoniui švelniai tariant rieboki, o gal jūs kaip nors ypatingai tešlą darot?
Atsakyti
As darau tokia greit parusiama vistiena:
vistienos krutinele supjaustau riekelemis skersai raumenu,apvolioju visokiuose priekoniuose,atskirai padarau tirstoka tesla is kiausiniu,miltu ir vandens.Tada vistiena apvolioju tesloje ir kepu aliejuje.Patiekiu su ryziais ir salotomis.Labiausiai si patiekala megsta mano vaikai,valgo ji ir salta ir karsta.Kartais padarau padaza is pomidoru padazo,majonezo ir smulkiai pjaustytu marinuotu agurkeliu.Skanaus.
Atsakyti
QUOTE (Lona @ 2004 03 01, 09:22)
Labai jau riebūs gavosi tie čeburekai su vafliais. Ar jie tokie turi būt? Mūsų skoniui švelniai tariant rieboki, o gal jūs kaip nors ypatingai tešlą darot?

na nezinau,kaip tau skaitos rieboki,mums tai pats tas gavos thumbup.gif ,riebalai nevarvejo rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane jie beveik varvėjo. Pvz, kai kepi čebus ir paprastos tešlos, tai tie riebalai yra bet jie nevarva. Aš manau, kad čia nuo to, kad į tešlą vietoj pieno grietinės įdėjau.
Atsakyti