Įkraunama...
Įkraunama...

Nesudėtingi, bet labai įdomūs patiekalai

QUOTE(Virdzinija @ 2006 04 19, 01:27)
Mano vyras meksikietis pasake, kad šaltibarščiai - pats bjauriausiais patiekalas kurį kada nors valgė sad.gif taip ir iki skyrybų galima prieiti laugh.gif

Mano ir lietuvis būdamas taip sako doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 04 19, 00:27)
Mano vyras meksikietis pasake, kad šaltibarščiai - pats bjauriausiais patiekalas kurį kada nors valgė sad.gif taip ir iki skyrybų galima prieiti laugh.gif

Ir ne tik iki skyrybu! Taip ir Treciasisi pasaulinis karas gali prasidet gun_bandana.gif bash.gif box.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
Sekmadienį aš valgiau labai skanų troškinį thumbup.gif . Gal jau kas nors tokį rašė, tai aš atsiprašau blush2.gif .
Vištienos krūtinėlę reikia atskirti nuo kaulo, supjaustyti gabalėliais, sumesti į įkaitintą keptuvę (su trupučiu aliejaus). Įberti pipirų, druskytės, prieskonių (pvz. universalių, vištienos prieskonių, ar kam kokie patinka), lauro lapą. Kol ji apkepinėja reikia supjaustyti baklažaną nedideliais kvadratėliais ir irgi sumesti į keptuvę, ją uždengti. Tada pjaustome papriką (raudoną ar geltoną, neturi reikšmės) taip pat nedideliais gabalėliais. Ir ją sumetame į keptuvę. Vandens kaip ir nereikia pilti, nes višta šiek tiek "paleidžia" vandens, o ir daržovės irgi, bet aš truputėlį pyliau (visai nedaug). Ir troškiname. Troškinimas, nuo pradžios iki pabaigos, trunka apie 40 min. Prieš pabaigą, t.y. likus kokioms 5-10 min. reikia įmesti nuluptą ir susmulkintą pomidorą. O jau visai pabaigoje, prieš išjungiant, įdėti grietinės ir viską sumaišyti. thumbup.gif . Skonis - liežuvį galima praryti thumbup.gif . O jei gar įdėti šampinjonų... Aš nedėjau, nes maitinu krūtimi, tai lyg ir negalima grybų, bet vis tiek buvo labai skanu. Mano šeimyna šveitė, tik ausys linkčiojo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pincius @ 2006 01 18, 19:12)
labausis,

PYRAGELIAI SU VISTIENA
(galima ir kitokio farso)

viskas paprasta ir labai skanu.proporciju tikrai nezinau,nes cia nuo kiekio priklauso.
REIKIA:
TESLAI
kefyro,kiausinio,miltu,druskikes.
IDARUI
vistienos farso,ji kiekvienas pasidaro kaip nori ir patinka,zinoma su prieskoniais.
is produktu suminkyti tesla,iskocioti ir supjaustyti staciakampio formos gabaleliais,deti ant ju farso,uzlankstyti ir kepti riebaluose.
prie sultinio labai liuks.

Aš kaip super kulinarė tai super klausimą ir užduosiu:(....Ar riebaluose kepti, tai ta prasme, keptuvėjsu dideliu kiekiu aliejaus?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2006 04 19, 13:06)
Ir ne tik iki skyrybu! Taip ir Treciasisi pasaulinis karas gali prasidet  gun_bandana.gif  bash.gif  box.gif  gun_rifle.gif

keista - kiek mano draugu uzsienieciu saltibarscius valge, tai atsivalgyti negalejo ir vis dar norejo. ir britai, ir amerikeiciai ir panc ir kt. as ir pati juos wub.gif wub.gif .
bet va tevas tai i burna neima doh.gif
Atsakyti
Reikia zalios paprikos - pailgos buna sviesiai zalios, dazniausiai buna plastmasiniuose indeliuose supakuotos kokios 6.

Tai stai:

Paprikas nuplauname. Jas reikia sukepint (kas turi elektrine vyrykle tai tiesiog ta paprika dedame ant juodos ploksteles ir deginam, kol pajuoduoja. Jei pas ka elektrine tai keptuveje be jokio aliejaus). Ta juoda plevele nulupama.

Puode ikaitinam alieju ir dedame tas paprikas iberiame druskos ir uzpilame riebia riebia sviezia grietine. Ir dar paverdame kol grietine uzverda. Tada valgoma su svieziomis bandelemis.

essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Linushi @ 2006 08 18, 12:23)
Paprikas nuplauname. Jas reikia sukepint (kas turi elektrine vyrykle tai tiesiog ta paprika dedame ant juodos ploksteles ir deginam, kol pajuoduoja. Jei pas ka elektrine tai keptuveje be jokio aliejaus). Ta juoda plevele nulupama

Oho,koks įdomus receptas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 04 19, 01:27)
Mano vyras meksikietis pasake, kad šaltibarščiai - pats bjauriausiais patiekalas kurį kada nors valgė sad.gif taip ir iki skyrybų galima prieiti laugh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

maniskis lenkas bet jam irgi nelabai patinka saltibarsciai, bet as vis tiek sau tada tik pasidarau
Atsakyti
[quote=reniote,2004 02 12, 05:21]
Kaip ta tesla trinti tarp ranku, kad ji pavirstu dziuvesiais??? Kas tie dziuveseliai??

Nu, trinti tarp rankų tokį kiekį, tai nusibaigsi anksšiau laiko blink.gif .
Aš suprantu, kad čia norėta pasakyti, kad tešla turi gautis kieta ir trapi(ta parasme minkai tešlą rankose, o ji ne vientisa, bet byra atskirais trupiniais, kaip, kad būtų sutarkuota su tarka). Bet aš tokias trupinines jei kada ir radau, tai tiesiog atplėšiu mažesniais gabaliukais, tiek nesivarginu. Ir pagal šitą receptą rankose ji tikrai neiškepa, o reikia kepti orkaitėje.



Papildyta:
Oi, atsiprašau, aš pradžią paskaičiau ir puoliau rašyt, net nepažiūrėjau, kad kiek jau visos prirašę, sorri, kažkaip blūdinti pradėjau blush2.gif
Atsakyti
Visos moterys nori būti lieknos, bet darbai , namai ir...ant greitųjų privalgom netinkamo maisto ,kuris lieknumą paverčia tik svajone. Gal vienoje vietoje būtų gerai rasti receptukus tokio maisto , kurį galima labai greitai paruošti , kai esi išalkus, kad neprikimšti skrandį bet ko mirksiukas.gif mirksiukas.gif
p.s.gal tema geriau tiktų ''Kulinarinėse idėjose'',gal moderatoriai perkels ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 31 sausio 2007 - 09:48
Labai neblogas niamniukas bigsmile.gif

Šaldytų daržovių kepamų su ryžiais 5 min pakepi ir supili iš skarbonkės pupelias su aitriaja paprika thumbup.gif dar 5 min pakaitini ir tada jau galima valgyti nestuke.gif Ai dar į daržovytes reikia prieskonių thumbup.gif
Atsakyti
Aš vakare, grįžusi po darbo, pasidarau tokių "užkandžių": smile.gif

Į keptuvę įpilu šiek tiek vandens, suberiu šaldytų daržovių (įvairių), uždengiu dangčiu ir patroškinu apie 10-15 min ant labai mažos ugnies. Nusemiu likusį vandenuką. Tada mažais kubeliais pripjaustau "daktariškos" dešrytės ir suberiu ant daržovių - uždengiu dangčiu ir kelias minutes dar patroškinu. Tada įdedu porą šaukštų grietinės (40%) ir šaukštą lydyto sūrio (pvz., "Panemunės pievos"), užbarstau prieskonių ("Vegetos") - patroškinu dar kelias minutes...

Šitą jau rašiau "Kalafiorų" temoj:
Apverdu supjaustytus gabaliukais kalafiorius (kokias 3-5 min, ne ilgiau), sumetu juo į keptuvę, įmušu porą kiaušinių, iškart užbarstau maltų džiuvėsėlių ir greitai išmaišau, kad "apliptų" kalafiorai. Pakepti kelias minutėles...

O dar labai mėgstu išpjauti batono (arba duonos) riekelėj skylę, imušti ten kiaušinį ir apkepti iš abiejų pusių ant sviesto...
Atsakyti