Įkraunama...
Įkraunama...

Sluoksniuotos tešlos gaminiai



kaip galvojat iseitu pyrageliai su rududu idaru?
Atsakyti
QUOTE(Staff @ 2008 02 11, 17:06)
kaip galvojat iseitu pyrageliai su rududu idaru?

Išeit išeitų, tik man atrodo, kad būtų saldžiai- šleikščiai riebu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 02 11, 20:05)
Išeit išeitų, tik man atrodo, kad būtų saldžiai- šleikščiai riebu  unsure.gif

Pritariu. Tai būtų baisiai riebu ir tas įdaras čia per sunkus ir per saldus. aš tik galvoju kada pabandyti iškepti 4 lakštus ir pertepti plikytu kremu, į kurį būtų įmaišyta ir virto kondensuoto. Turėtų gautis Napoleono plokštainis. Gal kas bandėt? Parašykit. Labai laukiu ir dėkui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letunė: 11 vasario 2008 - 22:07
As tai su sluosksniuota bemiele tesla darau nesaldzius pyragelius su varske.
Idarui reikia :
2 pakeliu varskes
1 kiausinio
Pomidoru pastos 2-3 saukstai
Prieskoniai
Druska
Raud. pipirai

Namiskiai labai megsta rolleyes.gif
Atsakyti
As va kaip tik darau pyragelius su desrelemis. Eisim su MB ziureti filmuko ir panuodemiausim vakare biggrin.gif su bandelemis ir vynu blush2.gif

O dariau labai paprastai:
Sluoksniuota tesla susipjausciau kvadratais, sudejau supjaustytas smulkiai desreles, prieskoniu pabarsciau, tada suformavau ir aptepiau kiausiniu ir i orkaite. Cia pats lengviausias budas, bet kartu ir skaniausias musu seimoje.

Jau apskrudo, reiks greitai traukti ir ragauti kol as cia fotkinau yu.gif
Einu vyno atsidaryti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saldainė: 05 kovo 2008 - 22:03
o as kepiau is bemieles teslos toki pyraga. Man be galo patiko wub.gif Ryt pirma k. kepsiu MB.
Paimu viena lapa, sudedu idara ir uzdedu kita lapa ant virsaus, uzlankstau krastus. Idarui dedu brokolius (arba ziedinius kopustus - kas kam labiau patinka), siek tiek majoneze (nedaug), uztarkavau parmezano suriu.

Pasaka thumbup.gif Visoms rekomenduoju pabandyti.
Atsakyti
o kaip ta tesla laikosi, noreciau pridaryt visokiu uzkandeliu bet turiu pasiruosti is vakaro. Ar ant rytojaus tie kepinukai dar normalus buna ?
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 03 19, 22:18)
o kaip ta tesla laikosi, noreciau pridaryt visokiu uzkandeliu bet turiu pasiruosti is vakaro. Ar ant rytojaus tie kepinukai dar normalus buna ?


mano pyragas tai puikiai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 14, 13:23)
o as kepiau is bemieles teslos toki pyraga. Man be galo patiko wub.gif  Ryt pirma k. kepsiu MB.
Paimu viena lapa, sudedu idara ir uzdedu kita lapa ant virsaus, uzlankstau krastus. Idarui dedu brokolius (arba ziedinius kopustus - kas kam labiau patinka), siek tiek majoneze (nedaug), uztarkavau parmezano suriu.

Pasaka thumbup.gif  Visoms rekomenduoju pabandyti.


reiks pabandyti, labai megstu bromolius. o sakyk tu naudojai turbut maltingos tesla, o sakyk ta raudonam ipakavime ar melynam blush2.gif nes jie skiriasi, tai ir klausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2008 03 20, 22:09)
nes jie skiriasi, tai ir klausiu  smile.gif

Bemielės tai tik forma skiriasi skirtingose pakuotėse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2008 03 21, 00:09)
reiks pabandyti, labai megstu bromolius. o sakyk tu naudojai turbut maltingos tesla, o sakyk ta raudonam ipakavime ar melynam  blush2.gif  nes jie skiriasi, tai ir klausiu  smile.gif


as naudojau tesla melynoje pakuoteje. Dek brokoliu, kiek tik telpa thumbup.gif MB laizesi pirstus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mantaniuke25 @ 2008 01 07, 16:25)
siulau paragauti tokius pyragelius:
2 pakeliai sluoksniotos teslos,
4 dešreklės;
1 gabalas sūrio(apie 300 gr.);
svogūnas(didelis)

Sutarkojame dešreles ir suri, supjaustome svoguna gabaleliais ir viska sumaisome.
iskociojame tesla, supjaustom kvadrateliais, idedame idara ir perlenkiame per puse. susedame ant srados ir kepame apie 15- 20 minuciu. pries pabaiga kepimo galima patepti pyragelius kiausiniu.  labai skanu thumbup.gif  thumbup.gif
P.s. naudoti geriausia neriebu suri, nes viena karta kai darem  suris buvo labai riebus, tai gavosi labai riebūs pyrageliai ir beveik nesijaute surio. tai gerai kad vyras suvalge - jam patiko thumbup.gif

skaniausi pyrageliai su desrelem ir suriu wub.gif
Atsakyti