Įkraunama...
Įkraunama...

Swap 2015

...tęsiame temą!

Paskutinis sąrašiukas atrodė šitaip:

2015-tų Kalėdinis SWAP:

1. juratela - blansyte
2. roka - Rzivilele
3. _agnute_ - libaja
4. blansyte - sirenute
5. mėlinytė - _agnute_
6. sirenute - Viksė
7. fancycolor - jusda
8. Viksė - lauk ziniu is pasto bigsmile.gif
9. Rzivilele - dydo
10. jusda - mėlinytė
11. libaja - bis.gif lauk skambucio
12. Dydo - *Radvileee
13. *Radvileee - tikrink pasto dezute mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 07 gruodžio 2015 - 21:35
Kur dovanos? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(fancycolor @ 2015 12 07, 22:34)
Kur dovanos?  verysad.gif

JAU!!!
Taigi - visa istorija.
Suskamba telefonas, ir malonus moteriškas balsas prisistato, kad siuntų tarnyba .... pavadinimo aišku neužfiksavau atitinkamu laiku pristatys man siuntinį. Turi būt namie kažkas, nes reiks pasirašyt. Na, laukiam.
Nurodytu laiku antras skambutis su pasitikslinimu durų kodų, aukšto ir t.t. Tarpduryje sulaukiu simpatiškos merginos su gražia raudona dėžute rankose
user posted image
Maloniai, bet labai trumpai verysad.gif pabendraujame, nes abi skubam.... Pažadame susitikti mirksiukas.gif
Labai greit seka dovanų paieškios, nes laukia dvi drakošos, ką gi mama gavo. Fotosesija čia ir dabar:
user posted image
dailus atvirukas su mielu šventiniu tekstu
Toliau - user posted image
o tai yra puikus, minkštas, ilgas, purus ir dar visoks kitoks
user posted image
Kol aikčioju nuo šalikėlio grožio ir didžioji fotkina besistaipančią - mažė jau kviečia žiūrėt toliau. Atidarius auksinę dėžutę randa -
user posted image puikų, žaismingą, spalvingą papuošalų rinkinuką. Kiek suprantu - gamintą ebru technika. Jau buvau repeticijon pasipuošus ir laisvu laiku krapštinėjaus ir kutinėjaus, vis knietėjo išsisegiot ir apžiūrėt dar ir dar.
Ko fotografuojami šie gražumynai - mažoji jau atidaro kitą dėžutę. O ten..... Ten princesių svajonė
user posted image Kaži, ar kokia princesė nekonfiskuos.. unsure.gif Susidomėjimas buvo didelis....
Ir dar ne viskas. Dar toje mielioje oranžinėje dėžutėje slėpėsi
user posted image mieli maži geltonai žali auskariukai. Iš kur Fėjai žinot, kad pataikė būtent į tokias spalvas, kokių neturėjau... Bus naudojami non stop pasidalinant su moteriškų smulkmenėlių drakoniukėm rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 07 gruodžio 2015 - 22:08
Ech... nebeleidžia redaguot žinutės pirmosios...
Dar visos dovanos krūvoj
user posted image

Ir atsiprašau už klaidas, per skubėjimą privėliau nesąmoningų. O Fėją įvardinsiu ir padėkosiu ryt, kai būsiu įsitikinusi kas ji.
Atsakyti
Čia turbūt Juratela pasistengė 4u.gif Puiku 4u.gif 4u.gif
O Viksė su dovanom nuviksėjo kažkur, nuo vakar ryto prierzino ir nė pypt dabar smile.gif doh.gif
Atsakyti
Vakar grįžau vėlai, tai tik nufotografavau viską. Dabar rodausi viską nuo pradžių smile.gif
Pirmos dvi jau matytos nuotraukėlės-pakartoju
user posted image

user posted image

Čia bendras visų dovanų vaizdas
user posted image

O dabar pradedame pakuoti smile.gif Imbieriniai sausainiukai (šįryt su kava buvo labai skanu smile.gif )
user posted image

2 puodkėlės ir virtuviniai rankšluostukai. Pasidėjau į stalčių-nauji daiktai keliaus į naują butą smile.gif
user posted image

Čia mano svajonių daiktas. Seniai planavau tokį pasisiūti, bet kadangi su siuvimu nelabai draugauju, tai planuose tai ir tebuvo. Ačiū Fėjai, kad mane išvadavo nuo nemalonaus darbo smile.gif Ir siūti nereikia, ir daiktą turiu smile.gif Įkišau kelis po ranka pasitaikiusius virbalus, kad vaizdas aiškesnis būtų
user posted image

Ir paskutinis ažūrinis grožis, kurį net baisu į rankas imti-atrodo toks trapus. Dabar teks su suknelės mezgimu paskubėti. Nes taip ir guli be vienos rankovės...
user posted image

Labai ačiū mano Fėjai už nuostabias ir gerai pataikytas dovanas 4u.gif Manau, tai Roka. Ar ir trečią kartą nepataikiau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 08 gruodžio 2015 - 09:31
oogo kokios dovanėlės. 4u.gif Ir keptos ir siūtos ir nertos.

Tik lūdna, kad swapas baigėsi verysad.gif
Atsakyti
Hm... Aš galvoju, kad mano fėja Roka..... Maniau, kad bus lengva spėt, o va tau boba devintinės.... Tikrai nestudijavau merginų anketų....
Atsakyti
Dailu thumbup.gif idomus salikelis toks, cia siulai tokie mandri ar rastas toks idomus? Labai fainai, kad pagaliau daiktai ant zmogaus, visai kitas vaizdas thumbup.gif

ha ha o Vikse gavo lygiai tokia dovana, kokia galvojau gamint Rzvilelei, norejau puodkeles siust ir virbalams dekla, bet susilaikiau, nes nesu siuvus virbalams deklo pries tai, tai pabijojau, kad nesigaus. Na zodziu pasukau lengvesniu sau keliu smile.gif

saunios dovaneles, smagu, kad neliko nei vienos be dovanos ir nei vienos nusivylusios
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2015 12 08, 15:09)
Hm... Aš galvoju, kad mano fėja Roka..... Maniau, kad bus lengva spėt, o va tau boba devintinės.... Tikrai nestudijavau merginų anketų....


As anketu irgi nestudijavau, bet paziurejau, kad Juratela dazniausiai raso mezginiu forumuose, o Roka-ne. Tai ir nusprendziau, kad Roka mano Feja, nes negavau nieko megzto smile.gif
Atsakyti
Na kaip smagu lotuliukas.gif Maniau paskutines fėjas iškart atspės, nes nebebus iš ko rinktis biggrin.gif O čia pasirodo gavosi didžioji Swapo intriga. Nesakysiu nieko, ateis Vadas ir viską išriš biggrin.gif

O tokiems šalikėlimas - taip, siūlai yra specialūs smile.gif
Atsakyti
Aš manau, kad auskariukai ir šalikas -Juratelos darbas.
Atsakyti