Įkraunama...
Įkraunama...

Visorių alėja

Sveiki 4u.gif
Ar yra besidominciu butais sitame projekte? O gal jau kazkas nusipirke?
Statybos pradetos vasara, o jau praktiskai stovi namas. Stato Conresta, rangovas Rectus g.gif kainos gana priimtinos g.gif
http://visoriualeja.lt/
Atsakyti
Sveiki


Mane irgi domina... Atrodo visai viliojanciai....
Nemazai zalumos, daug erdves, grynas oras....
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2016 01 10, 19:36)
Sveiki
Mane irgi domina... Atrodo visai viliojanciai....
Nemazai zalumos, daug erdves, grynas oras....

bet juk salia Ateities g., kaip gali buti grynas oras? biggrin.gif
Atsakyti
Pabandykit 17.00-18.30 privažiuoti prie jų per pvz Ateities g. ir viskas bus aišku.
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 01 10, 20:09)
bet juk salia Ateities g., kaip gali buti grynas oras? biggrin.gif



Nu jis atokiau nuo Ateities g. Netoli - miskas...
Mano galva, oras grynesnis nei kur nors Mindaugo gatveje arba kur stato "Korius" arba pasilaiciuose...
Aisku, nelyginu su Zverynu ar Ciurlionio gatve, bet jei imti panasaus lygio bustus, tai man atrodo visai neblogas variantas mieste.
Zinoma, yra variantu prie Dvarcioniu, vadinamu Naujuoju Antakalniu, ar Bendoreliuose kur nors. Bet cia jau ne miestas, mano nuomone...
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2016 01 10, 18:36)
Sveiki
Mane irgi domina... Atrodo visai viliojanciai....
Nemazai zalumos, daug erdves, grynas oras....

Pats rajonas tai manes nesuzavejo. Toliau visoriu sodai bet aplink tuos namus-sandeliai, apleistos gamyklos ir t.t. Taciau kainos kokybes lygis manau geras. Plius kitoje gatves puseje savivaldybe dalina sklypus, vadinasi bus nuosavi namai, rajonas turetu apsitvarkyti. Salia ne tik geleziakas bet ir kalvariju g, ukmerges. Susisiekimas geras, salia stotele. Nesi ikalintas ar priristas prie masinos kaip kokiuose bajoruose. Misku aplinkui yra bet dar konkreciai nesu isnagrinejusi rajono.
As visgi isigijau ten buta, tiksliau pasirasem preliminaria pirkimo-pardavimo sutarti. Neuzilgo ileis pasivaikscioti, apie imone skaiciau gerus atsiliepimus, juos finansuoja sebas kaip gana pelningus ir gerai statancius (pasakojo nesuinteresuotas zmogus).
Tik nepatiko kad pushina pirkti stovejimo vieta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2016 01 11, 00:05)
Nesi ikalintas ar priristas prie masinos kaip kokiuose bajoruose. Misku aplinkui yra bet dar konkreciai nesu isnagrinejusi rajono.


Bajoruose kursuoja 3 skirtingų maršrutų autobusai, tad jūsų turima informacija yra pasenusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(santi @ 2016 01 11, 10:39)
Bajoruose kursuoja 3 skirtingų maršrutų autobusai, tad jūsų turima informacija yra pasenusi  mirksiukas.gif

matau kad kursuoja, po 1 arba 2 kartus per valanda smile.gif bet kai ieskojau buto, as juos atmeciau. Drauge pries tai gyveno, lankiausi kelis kartus, tai nei jai ten nepatiko gyventi, nei man pas ja lankytis smile.gif ir kolega dar vasara patvritino, kad taip, jis yra priristas prie automobikio gyvendamas Bajoruose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 11 sausio 2016 - 11:01
Man šis projektas taip pat patiko. Vieta man atrodo patraukli.
o kada nusimato statybų pabaiga? Atrodo viskas kaip ir patraukliai, tik mane vis gazdina tos sienos, per kurias girdėsi ką tarška kaimynai.. kaip su jomis.

Galbūt būsimi gyventojai galėtų ką papasakoti daugiau
Atsakyti
QUOTE(Indrė02 @ 2016 01 11, 12:21)
Man šis projektas taip pat patiko. Vieta man atrodo patraukli.
o kada nusimato statybų pabaiga? Atrodo viskas kaip ir patraukliai, tik mane vis gazdina tos sienos, per kurias girdėsi ką tarška kaimynai.. kaip su jomis.

Galbūt būsimi gyventojai galėtų ką papasakoti daugiau

mes esam pasirase balandzio pabaigoje. Tik man direktorius iskart pasake, kai pastatysim-kainas kelsim kazkur 20 proc. Ir tai manau tikrai ivyks nes ta rodo ir kitu projektu realybe. Aisku rizika nepastatyta pirkti yra bet kita vertus, sutaupai. g.gif todel as visgi surizikavau ir dar truputi nusiderejom blush2.gif Dbr kiek maciau namas jau stovi, kuris laikas vis pro sali pravaziuodavau, bet ileisti dar neileidzia.
O sienos, na as daviau paskaityti sutarti nusimamantiems zmonems tai vidines pertvaros bus gipsas bet isorines normalios, tiksliai dbr nepasakysiu kokios. Girdetis-girdesisi, bet as gyvenau senoj statyboj ir girdedavau kaip kaimynas virsuje manes knarkia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2016 01 11, 11:56)
matau kad kursuoja, po 1 arba 2 kartus per valanda  smile.gif  bet kai ieskojau buto, as juos atmeciau. Drauge pries tai gyveno, lankiausi kelis kartus, tai nei jai ten nepatiko gyventi, nei man pas ja lankytis  smile.gif ir kolega dar vasara patvritino, kad taip, jis yra priristas prie automobikio gyvendamas Bajoruose.

Vien 50 maršrutas kursuoja po 3-4 kartus per valanda smile.gif
Man kaip tik šio projekto minusas yra popierines vidaus sienos, nors dabar daug kas taupumo sumetimais taip daro. Garso izoliacija tarp kambariu bus tikrai prasta. Manau tariauciausi su statytojų dėl keitimo i mūrines.
Atsakyti
QUOTE(santi @ 2016 01 11, 23:54)
Vien 50 maršrutas kursuoja po 3-4 kartus per valanda smile.gif
Man kaip tik šio projekto minusas yra popierines vidaus sienos, nors dabar daug kas taupumo sumetimais taip daro. Garso izoliacija tarp kambariu bus tikrai prasta. Manau tariauciausi su statytojų dėl keitimo i mūrines.

piko metu smile.gif mes ne visi dirbam piko valandom, man autobusu tvarkarstis svarbu visom valandom smile.gif na ir siaip jie man jau per toli nes dar kokie +3km nuo sito objekto. Jau ir sitas objektas man yra toli kai dbr nuomoju buta praktiskai centre smile.gif bet kita drauge kazkada gyveno tuose namuose kur kitoje puseje geleziako (Rugiu g), daznai ten lankydavausi tai tas rajonas man dar visai patiko. Toli bet susigyvenama smile.gif
O del gispo kartono sienu tai as dbr gyvenu "naujos staybos" 10 metu senumo bute, tai nors ir sienos tarp butu ne gipso kartonas, as girdziu kada kaimynai nuleidzia vandeni, gyvenau senos statybos bute, girdejau kaip kaimynas knarkia biggrin.gif jei norite tylos,ramybes, rinktis reikia nuosava nama o ne buta 4u.gif o vidaus gyventojai jei seimos narys miega, filma gali ir per ausines paziureti 4u.gif
Atsakyti