Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius patiekalus darote iš medaus?

Mano meduolių receptas šitoje temoje:
http://www.supermama...meduoliai&st=12
Atsakyti
Prašyčiau padėti, labai noriu išsikepti medaus tortą. Anksčiau turėjau receptuką, bet dabar niekur neberandu. Gal kas turit verysad.gif
Būčiau labai dėkinga. Gal jau ir buvo kurioj temoj, bet kiek peržiūrėjau, neradau ax.gif
Atsakyti
[quote=ausriuks,2005 03 02, 15:32]
Prašyčiau padėti, labai noriu išsikepti medaus tortą. Anksčiau turėjau receptuką, bet dabar niekur neberandu. Gal kas turit verysad.gif
Būčiau labai dėkinga. Gal jau ir buvo kurioj temoj, bet kiek peržiūrėjau, neradau ax.gif

Stai receptelis tortuko, kuri gaminu. Paprastas ir skanus rolleyes.gif
4 saukstai medaus
4 kiausiniai
stikline cukraus
2 arbat.sauksteliai sodos (ismaisyti su rugstimi)
800 g. miltu (cia as "nuo akies" dedu, zodziu, kad gautusi minkoma, bet nelabai kieta tesla).

Viska sumaisyti (medu, jei kietas, pasildyti vandens dubenelyje). Tesla padalinti i 6-7 lygias dalis (cia kaip kam gaunasi), iskocioti ir iskepti blynus. Pertepti su plakta grietine (mazdaug 2, 5 - 3 dideli indeliai reikalingi) sumaisyta su puse stiklines cukrays ir 2 saukstais zelatino (cukraus gali reguliuotis pagal skoni). Grietine galima praskiesti kefyru, bus ne taip riebu. Galima ir citrinos sulciu isspausti i krema, gausis maloni rugstele. Kartais dar pamaisau kokiu vaisiu, pvz. konservuotu ananasu ar persiku, virsutini sluoksni papuosiu vynuogem, ir pan. Cia gali pafantazuoti. rolleyes.gif

Siaip tai zinau labai skanu, paprastuti pagrinda tortui, kuriam tiks tas pats grietines kremas:
1 indelis kondensuoto pieno
2 kiausiniai
1 saukstelis sodos
miltu tiek, kad gautusi grietines tirstumo tesla
Viska sumaisyti (cia tesla ne minkoma, skystesne) ir kepti blynus, gaunasi 4-5 blynai.

Pastaba: blynus stenkis iskocioti (arba islieti i skarda) kuo plonesnius, nes gerai iskyla, ir antraip labai stori gaunasi. Na, arba gali tiesiog perpjauti jau iskeptus. As tai viena karta tokius aukstus pliacus sutepiau, tai kremas nesusigere gerai, be rysio gavosi.
Tai tiek. Skanaus! biggrin.gif
Atsakyti
Blogai ieskai nono.gif Nukopinau is kitos temos 4u.gif

MEDAUS TORTAS

4 kiausiniai
4 stiklines miltu
3 saukstai medaus
1 stikline cukraus
1 arbatinis saukstelis sodos
KREMAS
3 indeliai grietines(tie mazi)
1 stikline cukraus
Puse citrinos sulciu

Istriname kol istirps cukrus, tada deti citrinos arba citrinos rugsties pagl skoni(man tai skaniau kaip rugsciau)

Medu, kiausinius cukru 20 min. virinam ant garu maisydami.Poto atsaldome. I atsaldyta mase dedam miltus ir minkom tesla.Padarome blynus, juos iskepame arkaiteja ir pertepame kremu. As tai dar i pertepimus dedu bananu, mandarinu irt.t.
SKANAUS
Atsakyti
Labai tinka medaus sauksta sumaisyti su virtais ryziais thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės, kur gauti dirbtinio medaus? g.gif
Kiek jisai kainuoja? Dirbtinis pigesnis už natūralų ania?
Šiuo metų laiku turbūt skysto natūralaus net ir nebūna.
Man būtinai turi būti skystas tongue.gif
Gal kas turit taip daug skysto medaus kad norit parduoti nes nežinot ką su juo daryt? mirksiukas.gif laugh.gif
Man reikia apie 2,5-3 kg ax.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti - kazkada Kalvariju turguje dar kai maza buvau mama nupirko skanesta -viduj kietas, o is isores lyg medus. Labai lipnus buvo ir labai skanus. Bande mama pas pardaveja suzinoti kaip gaminama - ta nupasakojo, jog
lyg ir reikia meduje virti?
Gal kas zinot kas cia per skanestas ir kaip ji pagaminti.
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2005 09 30, 12:49)
kazkada Kalvariju turguje dar kai maza buvau mama nupirko skanesta -viduj kietas, o is isores lyg medus. Labai lipnus buvo ir labai skanus. Bande mama pas pardaveja suzinoti kaip gaminama - ta nupasakojo, jog
lyg ir reikia meduje virti?
Gal kas zinot kas cia per skanestas ir kaip ji pagaminti.


tikriausiai čia žydiškas saldumynas, bent kelis saldumynus verdamus meduj esu mačius žydiškų patiekalų knygoj. tik dabar esu ją paskolinus, tai negalėsiu pažiūrėt, bet kai tik atgausiu, užmesiu akį
Atsakyti
Gal kas žino receptukų, kaip pasigaminti salotas su medumi?
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2005 03 02, 19:23)
MEDAUS TORTAS

4 kiausiniai
4 stiklines miltu
3 saukstai medaus
1 stikline cukraus
1 arbatinis saukstelis sodos
KREMAS
3 indeliai grietines(tie mazi)
1 stikline cukraus
Puse citrinos sulciu

Istriname kol istirps cukrus, tada deti citrinos arba citrinos rugsties pagl skoni(man tai skaniau kaip rugsciau)

Medu, kiausinius cukru 20 min. virinam ant garu maisydami.Poto atsaldome. I atsaldyta mase dedam miltus ir minkom tesla.Padarome blynus, juos iskepame arkaiteja ir pertepame kremu. As tai dar i pertepimus dedu bananu, mandarinu irt.t.
SKANAUS

Norėjau išsikepti-bet kažkodėl kamuoja klausimas unsure.gif ar į tortuką nereikia sviesto dėti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveneir: 27 liepos 2006 - 13:06
Gal kuri esate meginusi daryti kukuruzus (tuos ispustus) su medum? Cia toks saldumynas, parduotuvese buna pirkt smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Neseniai kepiau Tučkos medaus tortą. Buvo išties labai skanus thumbup.gif , tačiau kremas gavosi gan skystas. Gal ką blogai padariau? g.gif
Atsakyti