Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (1)


Eurovizijos dainų konkursas 2016 – 61-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuris vyks Švedijoje jau šeštą kartą. Šalis teisę surengti konkursą iškovojo po Måns Zelmerlöw pergalės 2015 m. „Eurovizijoje“ su daina „Heroes“.

user posted image

Eurovizijos pusfinalių datos yra 2016 m. gegužės 10 d. ir gegužės 12 d., o finalo – gegužės 14 d.

Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 01 13, 21:39)
Na aš ginsiu Donatą vėl biggrin.gif
Kažkaip jis man toks stiprus visapusiškai

O man jis toks nesubręstantis ir neužaugantis į vyrą ax.gif Toks mergytė unsure.gif Net negaliu patikėti, kad jis tėvas cool.gif
Sorry už nuomonę, bet...
QUOTE(Ida66 @ 2016 01 14, 08:50)

O DIEVE blink.gif blink.gif blink.gif Visiška kopija, kokia gėda Rūtai, slėpkis babause po lapais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 01 14, 14:35)
O man jis toks nesubręstantis ir neužaugantis į vyrą ax.gif Toks mergytė unsure.gif Net negaliu patikėti, kad jis tėvas cool.gif
Sorry už nuomonę, bet...

O DIEVE blink.gif  blink.gif  blink.gif Visiška kopija, kokia gėda Rūtai, slėpkis babause po lapais blink.gif


ko jai slėptis...čia jums slėptis... tongue.gif
Atsakyti
Sciogoliovaites daina man visai patiku jei nebutu tokia panasi i Polinos pernykste daina. smile.gif Bet speju i tolimesni etapa vistiek paklius. Siandien per Lrt radija klausiau Istvano interviu. Jetau koks pasikeles cigonas. doh.gif Pirma kart dalyvauja atrankoje ir jau beveik isitikines kad ja laimes, o nuvaziaves i Svedija laimes ir eurovizija ir ja atves i Lietuva. Ir viskas vien del to kad jam daina parase tas pats Brandon Stone kuris parase Montvydui "Love is blind" Ai ir dar del to kad jis romas, o romai visur visada laimi. bigsmile.gif hihihi.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 01 14, 16:47)
Sciogoliovaites daina man visai patiku jei nebutu tokia panasi i Polinos pernykste daina. smile.gif Bet speju i tolimesni etapa vistiek paklius. Siandien per Lrt radija klausiau Istvano interviu. Jetau koks pasikeles cigonas.  doh.gif Pirma kart dalyvauja atrankoje ir jau beveik isitikines kad ja laimes, o nuvaziaves i Svedija laimes ir eurovizija ir ja atves i Lietuva. Ir viskas vien del to kad jam daina parase tas pats Brandon Stone kuris parase Montvydui "Love is blind" Ai ir dar del to kad jis romas, o romai visur visada laimi.  bigsmile.gif  hihihi.gif  swoon.gif

Bet gerai, kad žmogus savimi tiki g.gif O kas iš to, kai netiki, o eina dalyvauti ten, kur reikia laimėti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos siais metais 4u.gif
Rutos man irgi panasi i Gagarinos daina, ir siaip.. kazkoks deklamavimas g.gif
Montvydas siemet irgi ne.
Atsakyti
Apranga doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras, Bruzga man patiko. Zmona kokia simpatiska.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 01 16, 22:06)


pabėgėlių trendas
Atsakyti
sveikos smile.gif
Jurgis kaip ir tikėjausi visai patiko thumbup.gif
nu bet ta Ugnė blink.gif doh.gif
Atsakyti
kaip keistai taria tą falling g.gif
Atsakyti
siaubas, greičiau išjungtų....
Atsakyti