Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 5-ta tema

tęsiam toliau 4u.gif

sudomino pirmoji serija Stan Lee's Lucky Man
mane patraukė, kad čia vaidina James Nesbitt
jis man patinka, nes jo personažai netipiniai
Atsakyti
Ar kas žiūrėjot antrą THE AFFAIR sezoną? Matomai, bus trečias g.gif
Geras serialas, nieko nepridursi.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2016 02 01, 00:17)
Ar kas žiūrėjot antrą THE AFFAIR sezoną? Matomai, bus trečias g.gif
Geras serialas, nieko nepridursi.

Bus, serialas vienas megstamiausiu. Man ypac patiko 2 sezono finalas, bus kur vystyt veiksma.
Atsakyti
Ale ziedu valdovas, tik jaunesniems gal labiau. Bet gi mes jaunos lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
MAGAI cia gal sakyciau Hario Poterio megejams, nors man jis nepatiko, taciau sis serialas visai ziurisi pries miega biggrin.gif Apie magijos mokykla.


ZEMES STULPAI istorinis mini serialas. Kadangi esu megeja tokiu, tad man labai patiko. Nors ir senokas jis, taciau esmes nekeicia smile.gif


LIUCIFERIS apie velnia zemeje biggrin.gif toks nieko, irgi pries miega biggrin.gif Smagiu juokeliu buna, man patinka tokie neipareigojantys serialai.


Manau visiems labai puikiai zinomas SUITS. Vis atideliojau ji ziureti, bet kai pradejau tai keleta paru uztrukau su 4 sezonais. Negalejau atplesti akiu. Tiesa pasakius vienas is man labiausiai patikusiu biggrin.gif Dar rezervui pasilikau paskutini sezona, kada turesiu namie ramybes, bus baisinis relaxas biggrin.gif
Atsakyti
Heroes Reborn (2015) - mini serija, serialo Heroes (2006) uzbaigimas. Nebesutiko vaidinti dauguma aktoriu is pirminio varianto, vaidyba ir scenarijus irgi daugumoj seriju nei siokie, nei tokie, kaip pigus sci - fi filmas gavos. Siai istorijai reikejo uzbaigimo, bet toks, koki padare, silpnokas. Vis tik gal kas nezino apie tokio serial osukurima, tai rekomeduoju paziuret smile.gif
Atsakyti
naujas draminis serialas Vinyl
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 02 06, 20:57)
Manau visiems labai puikiai zinomas SUITS. Vis atideliojau ji ziureti, bet kai pradejau tai keleta paru uztrukau su 4 sezonais. Negalejau atplesti akiu. Tiesa pasakius vienas is man labiausiai patikusiu  biggrin.gif Dar rezervui pasilikau paskutini sezona, kada turesiu namie ramybes, bus baisinis relaxas biggrin.gif

Nu tai aciu, dabar man priklausomybe itaiset doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 14 vasario 2016 - 13:01
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 14, 12:00)
Nu  tai aciu, dabar man priklausomybe itaiset doh.gif  lotuliukas.gif

I sveikata biggrin.gif Kazkaip Lietuvoje jis ne itin populiarus, gal, kad paprasta televizija nerodo. Amerikoje del jo is proto kraustos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 14, 14:00)
Nu  tai aciu, dabar man priklausomybe itaiset doh.gif  lotuliukas.gif

Pavydziu :-) man ir vienas is geriausiu sis serialas.Labai greitai perziurejau.
Atsakyti
mano dėmesį patraukė naujas ispanų serialo Bajo sospecha sezonas
Atsakyti
Aš dabar žiūriu Fargo- turiu du sezonus, bet nežinau kiek yra g.gif
Labai labai ir net labai keistas. Detektyvas, kuriame žiaurios detalės pateikiamos komiškai, tai nežinai- juoktis ar verkti biggrin.gif
Bet žiūrėti patinka thumbup.gif
Atsakyti