Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
user posted image
Eurovizijos dainų konkursas 2016 – 61-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuris vyks Švedijoje jau šeštą kartą.
Šalis teisę surengti konkursą iškovojo po Måns Zelmerlöw
pergalės 2015 m. „Eurovizijoje“ su daina Heroes.
user posted image

EV pusfinalių datos - 2016 m. gegužės 10 d. ir gegužės 12 d.
Finalas – gegužės 14 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 15 vasario 2016 - 00:12
QUOTE(Selga @ 2016 02 13, 23:54)
Nemanau, kad Montvydui šiemet bus lengva. Reikia tikrai gero "atsuktuko", nes, mano nuomone, dalis jo gerbėjų (tame tarpe ir aš) pasisuko kito favorito link.

Ir kas iš to, kad uždraustais metodais, kaip vieni su blizgančiais triusikais, nustums gerą atlikėją. Jeigu turėtų gerą dainą, tai galėtų važiuoti į Euroviziją, o ko dabar ten važiuoti, jeigu net daina ne geresnė nei ta, su kuria dalyvavo Eurovizijoje, o dar ir stipraus balso neturi.

QUOTE(Monteverte @ 2016 02 13, 20:26)
Mano vyras ima  Kaip suprantu ji atstovauja 
Nustebino vyriokas, man tai atrodo sunkoka kažkaip 
https://www.youtube....h?v=X73o6aGdU6Y

Daina galbūt ir nebloga, bet atlikėja per silpna, pagal balsą ne konkurentė Pilvelytei.

QUOTE(Monteverte @ 2016 02 13, 22:39)
Jo, vien miargos. Austrijos kokia beskonybė, banalybė    http://www.eurovisio...present_austria Kaip koks mūsų 1990 metų sveikinimų koncertas, kai stovi kokia kaimo vietinė zviozda prie dirbtinių gėlių sienos ir dainuoja 
Kur ritasi Europa? Rimtai čia mums arabų reik ar ką?   

Galbūt žmonėms jau reikia tikro grožio, švelnumo, skaistumo, galbūt nusibodo visi tie šiurkštumai, brutalumai, nukrypimai, ypač, kai dabar Europoje tokie neramūs laikai.

QUOTE(Selga @ 2016 02 13, 22:39)
Kuo toliau, tuo labiau pradedu tikėti LV sėkme https://www.youtube....h?v=AF5na6zh-Zc Tikiuosi jie priims teisingą sprendimą, nes jau dabar youtube apipilta puikiais užsieniečių vertinimais. 

Šiek tiek panašu į Mans Zelmerlow, bet to balsas geresnis nei latvio. Reikėjo geresnį dainos atlikėją parinkti, daina graži.

QUOTE(Jolleee @ 2016 02 13, 21:45)
Aš imu šį kartą rusų ESC dalyvį . Imu ir taškas

ax.gif ir žavus tas Sergunia. Neseniai žiūrėjau Menšikovos laidą su juo. O „periscope‘as“ suteikia galimybę daug ką apie artistus sužinoti, iš arti juos pamatyti.

QUOTE(Monteverte @ 2016 02 13, 21:45)
Šveicarija tvarkingai  aprauda čia mūsų eu nykstančią rūšį gal  http://www.eurovisio...ll-participants

Kopijuoja Gagariną. Matosi ir jaučiasi, kad scenos patirties trūksta schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2016 02 14, 14:25)
Ir san marinas mano, jei nenumirs

Kokia optimistė lotuliukas.gif
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 14, 19:52)
Nepamenu kas ten ką rezervavo. Nieko nemačiau. Mano ir viskas biggrin.gif
user posted image

Bet kaip negražu šitaip ax.gif žaidimas yra žaidimas, jei rezervuota, tai rezervuota. palaikau aną narę tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 15, 09:28)
Bet kaip negražu šitaip ax.gif žaidimas yra žaidimas, jei rezervuota, tai rezervuota. palaikau aną narę tongue.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 15, 09:28)
Kokia optimistė lotuliukas.gif

Bet kaip negražu šitaip ax.gif žaidimas yra žaidimas, jei rezervuota, tai rezervuota. palaikau aną narę tongue.gif

Kokią narę? Nieko nežinau apie jokią narę. g.gif tongue.gif
Atsakyti
o kodėl Doncės niekas ne jama , negi Ruslaniukas su makiažu, ir tas vyriškesnis
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 15, 10:58)
Kokią narę? Nieko nežinau apie jokią narę.  g.gif  tongue.gif

Kas kaltas, kad pavėlavot į traukinį? teks imti mergas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2016 02 15, 11:38)
o kodėl Doncės niekas ne jama , negi Ruslaniukas su makiažu, ir tas vyriškesnis

o ko jį imt? jis ką, jau iškeliavo? biggrin.gif keliaus sekanti ameba Erica, ot ir bus doh.gif Lietuva - amebų karalystė unsure.gif tik gal nors airiai tada sąžiningai subalsuoti: tikri airiai už tikrą airę iš Lietuvos, o ne lietuviai už lietuvius doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 15 vasario 2016 - 11:50
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 15, 11:58)
Kokią narę? Nieko nežinau apie jokią narę.  g.gif  tongue.gif


Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2016 02 15, 12:38)
o kodėl Doncės niekas ne jama , negi Ruslaniukas su makiažu, ir tas vyriškesnis

Donce jau seniai paimtas tik nares vardo neatsimenu. bandziau ir as i ji pratenduot, bet pavelavau. smile.gif Bet spejau prigriebt danus. Man uzteks. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 15 vasario 2016 - 11:50
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 15, 11:48)
Kas kaltas, kad pavėlavot į traukinį? teks imti mergas biggrin.gif

Nieko nepavėlavau. cool.gif Aš pačiu laiku, atėjau ir pasiėmiau kas man priklauso cool.gif
user posted image
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 15, 12:52)
Papildyta:

Donce jau seniai paimtas tik nares vardo neatsimenu. bandziau ir as i ji pratenduot, bet pavelavau. smile.gif Bet spejau prigriebt danus. Man uzteks. smile.gif


jau ta narė pasiplovė nuo savo pasirinkimo, Doncė suvaikėjęs, tiek stiliumi, tiek dainomis
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 15, 12:26)
Nieko nepavėlavau.  cool.gif Aš pačiu laiku, atėjau ir pasiėmiau kas man priklauso  cool.gif
user posted image
tongue.gif

Siūlau jus ignoruoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 15, 12:48)
Siūlau jus ignoruoti biggrin.gif

Siūlykit ką tik norit, nuo to niekas nepasikeis. biggrin.gif
Atsakyti